Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › TV, internet, telefon w pakiecie TP
Przeglądanie wątków odpowiedzi 5
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość28 lipca 2009 o 21:53Liczba postów: 139023TPSA się "zabetonowała" w niskich prędkościach. W mojej kablówce to 512kB i 1MB już się nie uświadczy. O abo za 50 PLN zapomnieli wpisać czy rzeczywiście go znieśli? Jak ktoś ma dużo zagranicznych to tego voipa nie weźmie. W Betamax zagranica jest free (do 300min w ciągu 7 dni), a i na komórki np. w USA.
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 5