Jesteś tutaj:---Tuner DVB-T CTVDIGANG: zamień smartfona w odbiornik telewizji cyfrowej
Tuner DVB-T CTVDIGANG: zamień smartfona w odbiornik telewizji cyfrowej2014-02-02T07:53:26+01:00

Start Forum Rozrywka TV i muzyka Tuner DVB-T CTVDIGANG: zamień smartfona w odbiornik telewizji cyfrowej

Viewing 7 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

CTVDIGANG to miniaturowy tuner DVB-T firmy Conceptronic, który zamieni smartfon w odbiornik telewizji cyfrowej. Złącze microUSB 2.0 pozwala podłączyć go do większości popularnych urządzeń mobilnych. Urządzenie współpracuje z tabletami, smartfonami zaopatrzonymi w system Android.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Tuner DVB-T CTVDIGANG: zamień smartfona w odbiornik telewizji cyfrowej

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140027

Miałem coś takiego rok temu kupione w Vobisie chyba koło 100 zł to kosztuje i na dzień dobry Pan powiedział że testował to i ciężko ale on miał htc one i wyskakiwało mu za duży pobór prądy i nie ruszyło, ja podłączyłem to do xperii S i ruszyło ale żadnego programu się nie odbierze a na pewno nie w D. Górniczej, także lipa jak nic

• Anonymous
      Guest

Kopiuj-wklej jak na media2 „Samsung galaxy uwaga 2”
      BTW. nexus 7 nie ma OTG.

• Fankom
      Participant
      Liczba postów: 301

drogo,bo na laptopy sa po 50 zl.

• Anonymous
      Guest

zestaw bez sensu – bateria zaraz padnie – przydałaby się jeszcze przejściówka do ładowarki

• metheor
      Member
      Liczba postów: 420

Moja bateryjka i tak przędzie cieniutko. Nie dla mnie. Ale ogólnie na biwak fajowe.

• Anonymous
      Guest

Ciekawszym rozwiązaniem są urządzenia dvb-t które łączą się po wifi do telefonu/tabletu.

• metheor
      Member
      Liczba postów: 420

O właśnie. Przez WIfkę to by było ok…

Viewing 7 reply threads
Reply To: Tuner DVB-T CTVDIGANG: zamień smartfona w odbiornik telewizji cyfrowej
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile