Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Blackberry Trzy nowe modele RIM- BlackBerry Bold 9900, BlackBerry Torch 9810 oraz BlackBerry Torch 9860

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      Fani RIM będą zachwyceni faktem oficjalnej prezentacji trzech nowych terminali BlackBerry. RIM zaprezentował trzy modele: BlackBerry Bold 9900, BlackBerry Torch 9810 oraz BlackBerry Torch 9860. Czy nowe urządzenia BlackBerry pomogą RIM w rywalizacji na rynku smartfonów?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Trzy nowe modele RIM- BlackBerry Bold 9900, BlackBerry Torch 9810 oraz BlackBerry Torch 9860

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Obecnie telefony z pełną klawiaturą QWERTY idą jak świeże bułeczki więc BlackBerry Bold 9900 i BlackBerry Torch 9810 będą miały niemałe powodzenie. BlackBerry Torch 9860 zapewne bedzie słabiej z chodził z półek, chociaż ekrany dotykowe też mają swoich zwolenników, niestety ja do nich nie należę.

    • babeo
      Member
      Liczba postów: 31

      Szkoda, że ciągle w Polsce są tak mało wspierane. Może za jakiś czas 🙂

    • Marc90
      Member
      Liczba postów: 205

      Wszystko fajnie, szkoda tylko, że nie są to klawiaturki wysuwane od dłuższej krawdzi telefonu. Co do reszty: procesor mogący zaspokoić chyba wszystkie wymagania, przyzwoita rozdzielczość aparatu i nagrywanie w HD – czego chcieć więcej?

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Dla mnie BB to od zawsze najlepsze telefony, nie wiem czy ktoś z Was miał z nimi do czynienia, ale naprawdę są warte swojej ceny.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Trzy nowe modele RIM- BlackBerry Bold 9900, BlackBerry Torch 9810 oraz BlackBerry Torch 9860
Your information: