Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS TomTom GO Professional – nowe nawigacje dla zawodowych kierowców od 1349 zł

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Każdy zawodowy kierowca powinien mieć tą navi, świetny sprzęt, duże ułatwienie, ja jeżdżę z TomTom Proffesional i jak dla mnie to najlepsze urządzenie z jakim jeździłem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Sprzęt jest niezawodny, korzystam i jeszcze nigdy mnie nei zawiódł, jak ktoś dużo jeździ, chce osczędzić sporo czasu i mieć dedykowane urządzenie, które ułatwia życie, to szczerze polecam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Uzupełnienie poprzedniego wpisu- kupiłem i przetestowałem tę „profesjonalną nawigację TOMTOM 6250” i stwierdzam – Jeżeli Pani Blecharczyk chce uchodzić za zawodowego kierowcę to mam podstawy aby w to wątpić – jeśli idzie o JEJ opinie dotyczące nawigacji to możliwości są dwie albo jest głąbem do kwadratu – albo kompletnie nie ma pojęcia O CZYM PISZE I PO PROSTU INKASUJE „DOLĘ ” OD FIRMY TOM TOM za reklamę.
      Kilka detali o których Pani „ekspert ” „zawodowy” driver „zapomniała ” wspomnieć w swej przeuroczej recenzji w/w nawigacji.
      „MENU” jak dla debila !….nawigacja dla ciężarówek wprowadza na stacje benzynowe dla osobówek !
      …..zdarza się że prowadzi na drogi ZAMKNIĘTE !! (mnie prowadziła na autostradę M6 w uk zjazdem „wyłączonym z ruchu”,
      nawigacja sygnalizację wypadki -kolizji drogowe – tyle że NA JEZDNI W PRZECIWNYM KIERUNKU do naszego!!! …..po co ?-o to należałoby zapytać kretynów z firmy tom tom.
      Ale Pani „ekspert ” o tym nie wie!!
      W/w nawigacja nie pokazuje parkingów dla ciężarówek , ani serwisów dla ciężarówek !!!……….ale za to dla motorowerów .
      nie ma możliwości dodania własnych stacji np key fuel, czy bp, czy shell bo taką akurat kierowca posiada kartę do tankowania ”
      O leybayach nawet nie wspomnę ,
      asystent lini też lipa,……… grafika drogi po której się poruszamy tragedia – nie pokazuje np ilości pasów .
      To tylko niektóre „detale ” o których Pani blond professional driver „zapomniała wspomnieć ” .
      Pani Iwono jak chce Pani błysnąć proszę użyć brokatu – będzie przynajmniej lepiej błyszczeć. Pozdrawiam „driver z ponad 30 letnim DOŚWIADCZENIEM” . (zapewniam nie teoretycznym) a przy okazji jak już chce się Pani wypowiadać w jakimś temacie wypadało by COKOLWIEK wiedzieć w temacie w którym zabieramy głos.
      Nawigacja dla kierowców to nie to samo co lakier do paznokci dla kobiet- choćby nie wiem jaki piękny i „twarzowy” by on nie był.

Viewing 3 reply threads
Reply To: TomTom GO Professional – nowe nawigacje dla zawodowych kierowców od 1349 zł
Your information: