Jesteś tutaj:---To już koniec opłat za roaming! (wideo)
To już koniec opłat za roaming! (wideo)2017-06-15T10:05:35+02:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi To już koniec opłat za roaming! (wideo)

Viewing 6 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Od 15 czerwca 2017 r. Europejczycy korzystający z telefonów za granicą UE, zapłacą za rozmowy tyle samo, co we własnym kraju. „Zniesienie opłat roamingowych to przywrócenie obywatelom wolności przemieszczania się i poczucia bycia u siebie” – powiedziała Viviane Reding

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: To już koniec opłat za roaming! (wideo)

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140040

Info z wyborczej strony prawdy dla karciarzy PrePaid:
      „Mam telefon na kartę. Czy obejmują mnie zmiany?
      W przypadku dzwonienia i pisania SMS-ów płacisz tyle samo co w Polsce.

Natomiast w przypadku internetu operator wyliczy limit pakietu danych. Jego wzór to ilość środków na twej karcie (podana w euro) podzielona przez 7,7. Jeśli więc masz na karcie 84 zł, czyli ok. 20 euro, twój limit to 2,59 – dokładnie tyle gigabajtów danych będziesz mógł wykorzystać za granicą.”…to jak ktoś ma 500 czy 1000zł to ma więcej internetu do wykorzystania XD

• Anonymous
      Guest

Zyga się zapłacze…

• Anonymous
      Guest

Ale wypas od 00:01 jadę na pełnej non-stop telefon sms MMS plus internet 😂

• Anonymous
      Guest

Ni, tak nożna się poczuć klientem swojej sieci. Do tej pory płaciłem Orange, a za granicą dowalali mi pidwójnie, jakbym do nich nie należał

• Anonymous
      Guest

Czy aby napewno przwdziwy RLAH? Chyba jednak transmisja danych nie została uwolniona.

• Anonymous
      Guest

Nie myślałam że doczekam

Viewing 6 reply threads
Reply To: To już koniec opłat za roaming! (wideo)
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile