Jesteś tutaj:---Tłumacz Google – teraz lepiej tłumaczy na polski i w drugą stronę
Tłumacz Google – teraz lepiej tłumaczy na polski i w drugą stronę2017-03-22T16:48:33+01:00

Start Forum Inne Programy do pobrania Tłumacz Google – teraz lepiej tłumaczy na polski i w drugą stronę

Viewing 3 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Google udoskonalił mechanizm przekładów z angielskiego na polski i w drugą stronę. Nowe, ulepszone tłumaczenia będą automatycznie dostępne w większości miejsc, w których teraz możecie używać Tłumacza: w aplikacjach na iOS i Androida, na stronie głównej Tłumacza i w wyszukiwarce Google.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Tłumacz Google – teraz lepiej tłumaczy na polski i w drugą stronę

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140028

Całkiem nieźle. Trochę zastanawia czemu przekład z polskiego na angielski oceniany jest generalnie lepiej.
      Kilka dni temu się zastanawiałem, czy to ja poprawiłem swoją angielszczyznę, gdyż teksty napisane w języku angielskim tłumacz Google całkiem ładnie mi odwzorowywał na polski. A tu się okazuje, że tłumacza poprawili ;(.

• Anonymous
      Guest

Super. Wreszcie wygląda to jak to mówią po naszemu

• Anonymous
      Guest

noo noo

Viewing 3 reply threads
Reply To: Tłumacz Google – teraz lepiej tłumaczy na polski i w drugą stronę
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile