Jesteś tutaj:---Tinen – wtyczka z wypychaczem nagrodzona w Niemczech (wideo)
Tinen – wtyczka z wypychaczem nagrodzona w Niemczech (wideo)2014-11-05T10:27:56+01:00

Start Forum Rozrywka Gry i gadżety Tinen – wtyczka z wypychaczem nagrodzona w Niemczech (wideo)

Viewing 6 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Uniwersalna wtyczka, firmy z Ostrowa Lubelskiego dzięki, której spokojnie jedną ręką wyciągniecie ją z gniazdka bez wyrywania gniazdka ze ściany, zyskała uznanie na międzynarodowych targach wynalazków w Niemczech zdobywając srebrny medal. Genialność Tinen tkwi w jego prostocie. Przycisk działa na zasadzie „wypychacza”.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Tinen – wtyczka z wypychaczem nagrodzona w Niemczech (wideo)

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140032

Durny wynalazek

Jakoś za całe życie nie miałem takich problemów z wyciąganiem wtyczki jak te pokazane na filmie. Ja rozumiem że może jak ktoś używa chińskich wynalazków to może mieć podobne problemy ale to już odrębna sprawa. Według mnie to ktoś wymyślił byle co a potem stworzył całą do tego ideologię o gniazdkach wypadających ze ścian.

• Anonymous
      Guest

Co więcej – pomysł prezentowany w polskiej edycji Dragon’s Den. I żaden z 'rekinów’ biznesu nie zdecydował się zainwestować w ten wynalazek.
      No i dobrze. Teraz właściciele mogą wytargować znacznie więcej za swoją innowacyjność.
      Brawo i życzę powodzenia!

• Anonymous
      Guest

Wtyczka po prostu świetna. Jej prostota powala, a funkcjonalność zdecydowanie przewyższa inne wtyczki. Mam nadzieję, że pomysł się przyjmie i rzeczywiście można będzie zobaczyć nasz polski produkt w sklepach.

• Anonymous
      Guest

Na pewno będzie to ułatwieniem dla osób niepełnosprawnych.

• Anonymous
      Guest
    • Anonymous
      Guest

Zapraszamy do sklepu Tinen. http://www.shop.tinen.eu Wszystkie produkty w promocyjnych cenach.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Tinen – wtyczka z wypychaczem nagrodzona w Niemczech (wideo)
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile