Start Forum Inne Programy do pobrania Thermo Call – ogrzewanie samochodu na telefon

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Skrobanie szyb, rozmrażanie zamków czy próby możliwie jak najszybszego nagrzania wnętrza stojącego przez całą noc na parkingu pojazdu nie należą do najprzyjemniejszych momentów w życiu kierowcy. Ogrzewanie samochodowe włączane przez telefon komórkowy – lepiej już się nie da. Jednym z ciekawszych rozwiązań sterowania ogrzewaniem postojowym jest możliwość skorzystania z telefonu komórkowego wyposażonego w system Android lub IOS.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Thermo Call – ogrzewanie samochodu na telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      To jest moje marzenie, ale cena systemu jest przerażająca… No i traci się gwarancję, a mam jeszcze 3 lata, później (lub wcześniej) raczej sprzedam auto. Dziwię się, że Webasto nie wchodzi w układy z importerami (tak jak firmy od instalacji gazowych).

    • rallyrychu
      Participant
      Liczba postów: 180

      Kiedyś miałem zamontowaną w aucie nagrzewnicę elektryczną DEFA. Super sprawa jak się parkuje na własnym podwórku. Musiałem tylko zejść do piwnicy włączyć wtyczkę. A obecnie mógłbym sterować takim ogrzewaniem przez gniazdko elektryczne sterowane ze smartfona, a temperaturę w aucie sprawdzać bezprzewodowym termometrem – pełen „luksus” za niewielkie pieniądze 🙂

Viewing 2 reply threads
Reply To: Thermo Call – ogrzewanie samochodu na telefon
Your information: