Jesteś tutaj:----Test ZOPO ZP700: otwarty na nowe kontakty
Test ZOPO ZP700: otwarty na nowe kontakty2013-12-28T07:45:24+01:00

Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Test ZOPO ZP700: otwarty na nowe kontakty

Viewing 11 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Kilka dni temu trafił w moje ręce jeszcze gorący smartfon chińskiej firmy, która w listopadzie tego roku oficjalnie zawitała na polski rynek – ZOPO ZP700. Już na samym początku muszę was przestrzec przed uleganiem stereotypom o chińskich telefonach i lekceważeniem smartfonów ZOPO. Zapraszam do przeczytania testu.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test ZOPO ZP700: otwarty na nowe kontakty

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140059

   Co za bzdury pisze ten dyletant! Obsługiwac aero2, a w specyfikacji jest UMTS 850 NIE 900 wiec z aero2 NICI. Beznadziejny

  • rcicho
   Participant
   Liczba postów: 160

   Bardzo ciekawy model jak za tą cenę. Jak dla mnie to wielki minus brak UMTS900 a ten standard coraz częściej jest spotykany na terenach gdzie niknie zasięg UMTS2100.

  • Blom
   Participant
   Liczba postów: 3021

   Bardzo dobry test, który obnażył wszystkie wady Zopo. Co ciekawe na rynku chińskim ZOPO przechwala się, że w swoich telefonach stosuje matryce aparatu dostarczane przez Sony, szkoda, że w tym modelu jej poskąpili. Brakuje też UMTS900. No i niestety tak to się nakłada i ZP700 przestaje być faworytem w swojej kategorii. Premiera trochę nie wypadł, 3D i Dual-sim to jednak trochę za mało.

  • LesH
   Participant
   Liczba postów: 3914

   Str.4 testu – za opublikowanie własnego nru kom Kan powinien teraz prosić swą żonę o samoukaranie, np. aresztem domowym z nią, przez cały obecny łyk end-u, czego serdecznie życzę oraz dobrego wypoczynku bez liku.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140059

   Pomyśleć, że jeszcze rok temu smartfon o takich parametrack kosztował prawie 2K

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140059

   Teraz jeszcze test myPhone S-line i będę miała jasność co wybrać. Ten za taką cenę jest godny uwagi

  • LesH
   Participant
   Liczba postów: 3914

   Jasny ekran tego smartfonu jest świetnie czytelny w słoneczny dzień! To istotna zaleta mobilnego terminala, na osłodę nie najlepszej jakości robionych nim zdjęć. Wiadomość o wyrazistości wyświetlacza ZOPO ZP700 usłyszałem z 'pierwszej ręki’, od Kan-a w rozmowie telefonicznej przed chwilą.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140059

   Fajny ale także poczekam na zp600 lub myphone s-line

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140059

   Wbrew pozorom nie każdy korzysta z Aero a czasem wystarczy dual SIM. Za tą cenę jest to jak najbardziej sensowną oferta. Zauważam śmieszne zjawisko. W chwili kiedy Zopo Lenovo czy też Xiaomi zyskują na naszym rynku natychmiast na forach się te marki deprecjonuje
   jednocześnie promując niby polskie Myphone czy Goclever. Marki które zalecają produkcję swoich urządzeń w Chinach w zakładach o dużo słabszej infrastrukturze i kontroli
   jakosci niż Xiaomi Lenovo czy Zopo.

  • metheor
   Member
   Liczba postów: 420

   Coraz częściej Chińskie nie oznacza gorsze.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140059

   To już parę rzeczy z wad odpadło – gwarancja od niedawna jest 2 letnia – pojawił się nowszy model w UMTS 900 (chociaż Aero terez wymaga captcha więc popularność spadnie) – no i cena została ta sama (a nawet lepiej bo można dostać gratisowo dodatkową baterię). Także gdyby nie ten nieszczęsny aparat to nic tylko brać i się cieszyć.

Viewing 11 reply threads
Reply To: Test ZOPO ZP700: otwarty na nowe kontakty
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile