Jesteś tutaj:---Test zestawu Smart Home Kit (AirLive) – strażnik Twojego domu
lenovo yoga top

Test zestawu Smart Home Kit (AirLive) – strażnik Twojego domu2017-11-10T10:33:04+02:00

Start Forum Inne Bezpieczeństwo Test zestawu Smart Home Kit (AirLive) – strażnik Twojego domu

Viewing 5 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31289

   Smart Home Kit to kolejny zestaw do monitoringu naszego domostwa i nie tylko, który pojawił się na rynku. Przez ostatnie 2 tygodnie mogliśmy przetestować urządzenia. Jak urządzenia wypadają w rzeczywistości ?

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test zestawu Smart Home Kit (AirLive) – strażnik Twojego domu

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Ciekawa recenzja, gratulacje

   Reklama
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Od razu widać ze to mocno chiński produkt…. co tu robić za recenzje… pewnie jest tanie i dziala pare dni…

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Właśnie bawię się tym urządzeniem. Przyznam że dzięki Państwa recenzji zwróciłam uwagę na ten produkt. Miałam obawy co do opinii Państwa, czy producent poprawił apkę. Wygląda że tak, nie mam problemów z szybkością działania, konfiguracją, apka w j.polskim, choć kilka rzeczy mogłoby być bardziej intuicyjnych, a może to kwestia przyzwyczajenia. Zdam relację jak działa po kilku tygodniach miesiącach. Dokupiłam zestaw do kamery którą zakupiłam wcześniej do sklepu który prowadzę. Tak dla wiadomości, mało kto wie, że sama kamerka Smartcube300W, jako osobne urządzenie posiada wbudowane inteligentne funkcje jak np liczenie osób. Tak czy inaczej cena mogłaby być niższa. pozdrawiam.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   AirLive zawsze kojarzył mi się z dobrymi routerami z Taiwanu. Teraz widzę że weszli w Smart Home, duże wyzwanie przy tak dużej konkurencji. System na Z-wave to już duży plus. Myślę, że jak przyłożyli się do produktu jak to routerów to może się udać. Życzę sukcesów. Gratuluje recenzji widać że rzetelna.

  • homegatts
   Participant
   Liczba postów: 1

   Similarity issues absolutely never emerge, all gratitude to the creation of this substitution. The most recent advances utilized really taking shape Best Replacement Roomba Batteries of this substitution have ensured that this item has an improved vitality thickness, which prompts a low pace of self-release.

Viewing 5 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.