Start Forum Inne Bezpieczeństwo Test zestawu Smart Home Kit (AirLive) – strażnik Twojego domu

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Smart Home Kit to kolejny zestaw do monitoringu naszego domostwa i nie tylko, który pojawił się na rynku. Przez ostatnie 2 tygodnie mogliśmy przetestować urządzenia. Jak urządzenia wypadają w rzeczywistości ?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test zestawu Smart Home Kit (AirLive) – strażnik Twojego domu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Ciekawa recenzja, gratulacje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Od razu widać ze to mocno chiński produkt…. co tu robić za recenzje… pewnie jest tanie i dziala pare dni…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Właśnie bawię się tym urządzeniem. Przyznam że dzięki Państwa recenzji zwróciłam uwagę na ten produkt. Miałam obawy co do opinii Państwa, czy producent poprawił apkę. Wygląda że tak, nie mam problemów z szybkością działania, konfiguracją, apka w j.polskim, choć kilka rzeczy mogłoby być bardziej intuicyjnych, a może to kwestia przyzwyczajenia. Zdam relację jak działa po kilku tygodniach miesiącach. Dokupiłam zestaw do kamery którą zakupiłam wcześniej do sklepu który prowadzę. Tak dla wiadomości, mało kto wie, że sama kamerka Smartcube300W, jako osobne urządzenie posiada wbudowane inteligentne funkcje jak np liczenie osób. Tak czy inaczej cena mogłaby być niższa. pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      AirLive zawsze kojarzył mi się z dobrymi routerami z Taiwanu. Teraz widzę że weszli w Smart Home, duże wyzwanie przy tak dużej konkurencji. System na Z-wave to już duży plus. Myślę, że jak przyłożyli się do produktu jak to routerów to może się udać. Życzę sukcesów. Gratuluje recenzji widać że rzetelna.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Test zestawu Smart Home Kit (AirLive) – strażnik Twojego domu
Your information: