Start Forum Sprzęt Android Test Xiaomi Mi A1 z Android One i dwiema kamerami 12MP

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Prezentujemy dziś dla Was smartfon Xiaomi, który jest przedstawicielem serii urządzeń z Android One. Oznacza to, że telefon nie dostanie charakterystycznej dla Xiaomi nakładki graficznej MIUI. Zamiast niej w modelu MI A1 znajdziecie „czysty” Android 7.0 Nougat z aktualizacją do Androida 8.0 Oreo. Dwa aparaty 12 MP i układ ośmiu rdzeni Qualcomm Snapdragon, który zapewnia płynność działania. Brzmi zachęcająco, a czy wart zakupu?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Xiaomi Mi A1 z Android One i dwiema kamerami 12MP

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Ciekawy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Największa wada i bolączka tego modelu to brak NFC. Telefon w projekcie Android One, a Google nie dopilnowało, żeby było NFC? Tak szumnie promują przecież Android Pay. Jak za tą cenę to NFC powinno być standardem…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Smartfon ciekawy, ale dla ceny 700 zł. Niestety Xiaomi, który oferuje swoje telefony tanio na nas chce zarobić. Nieładnie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Zawsze powtarzam że Xiaomi tylko z Chin.Podana w teście cena to tyle ile trzeba zapłacić u pazernego polskiego dystrybutora.Tak faktycznie można go mieć za 750 zł z wysyłką.Nawet jeżeli nadziejemy się na VAT to i tak będzie 923 zł.Paczki przychodzą jednak pocztą DE bez śladów chińszczyny…tzn ja vat nie płaciłem. https://www.lightinthebox.com/pl/xiaomi-mi-a1-5-5-cal-smartfon-4g-64-mb-4gb-12-mp-8-rdzeniowy-3080mah_p6353656.html?prm=1.1.5.0

Viewing 4 reply threads
Reply To: Test Xiaomi Mi A1 z Android One i dwiema kamerami 12MP
Your information: