Start Forum Sprzęt Android Test Telefunken Diamond LTE Gold – elegancki smartfon nie musi być drogi

Viewing 15 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Smartfony mają zarówno swoich zwolenników, jak i zagorzałych przeciwników. Ci drudzy z pewnością są zdania, że telefon powinien służyć tylko do dzwonienia i SMS-owania. Patrząc na najnowsze flagowce, funkcje te zeszły raczej na drugi plan, ponieważ potrafią zastąpić wiele urządzeń. Jednak, czy dobry musi być drogi ? Okazuje się, że elegancki, a zarazem funkcjonalny i dodatkowo wyposażony w przyzwoity aparat fotograficzny smartfon nie musi kosztować fortuny.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Telefunken Diamond LTE Gold – elegancki smartfon nie musi być drogi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Telefon jest chiński a nie niemiecki, bateria słaba jak na taki wyświetlacz. Telefon wart 300 zł a nie 500. Za 500 to już lepiej kupić używany s4 w idealnym stanie albo jakieś lg, miażdża ten chiński telefon.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Jak nie widzisz różnicy między zaprojektowanym i wyprodukowanym przez chińczyka, a tylko wyprodukowanym, to dalej kupuj chińskie wynalazki. Używany flagowiec bije na głowę to chińskie coś w którym bateria padnie po pół roku. Miałem już takie wynalazki i nigdy więcej, ale o tym samemu trzeba się przekonać. 500 zł za coś takiego? Jak lubisz przepłacać to kup nawet dwa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Śmieszne jest to że ajfonki też budują Chińczycy. Używka, dziś gdy baterie są wbudowane to najgorszy pomysł jaki można brać pod uwagę. Lepiej kupić tańszego Chińczyka ucieszyć się dwuletnią gwarancją.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Ten śmieszny telefonik ma wbudowaną baterie. S4 ma wymienna celowo nie podałem późniejszego modelu, bo stale baterie to chory pomysł. Kolego VAG mówisz zły? Ty oczywiście jeździmy nowym chińskim autem tak jak masz nowy chiński telefon? Jak już ktoś pragnie chińskie, to oczywiście lepiej kupić HUAWEI xiaomi. Ale ty wolisz chińskie odpadki, twoja sprawa

    • DigitalAngel
      Participant
      Liczba postów: 99

      Paskudnie wygląda i do tego ta nazwa TELEFUCKEN. Makabra. Babci bym tego nie dał bo by się obraziła 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Z tą niemiecką firmą Telefunken to pojechali zdrowo. Telefunken był niemiecki, ale jakieś 30 lat temu. Od dłuższego czasu prawa do marki mają Chińczycy, a firma Telefunken jako taka nie istnieje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Tak nawiasem jeszcze 3-4 lata temu każdy śmiał się z Huawei, a o Xiaomi nikt nie słyszał. A teraz to niby nie chińszczyzna. Pomyśleć, że to i tak te same stanowisko pracy, które robi i Apple i Samsunga. Nawet z tych samych części. A najśmieszniejsze jest to że te flagowce za 3k po pół roku już są przestarzałe, bo wchodzi kolejna generacja. A taki Chińczyk za 500 zł, po dwóch latach wyrzucam do śmieci i kupuję nowy z podzespołami z tego poprzedniej generacji flagowca. I kto lepiej na tym wychodzi?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Widać, że przedstawiciel handlowy Chińczyków dobrze posmarował autorowi tekstu, by co chwilę używał w tekście sformułowania „niemiecka firma”. A to kłamstwo, bo telefon produkują Chińczycy, mający tylko prawo do używania marki – nazwę Telefunken kupili jakiś czas temu za grosze. Ale „niemieckie” zawsze lepiej się kojarzy, niż chińskie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Jakby nie patrzeć to na plus aktualizacja do androida 7.0

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Z tego co mi wiadomo to Polacy kupili prawo do bazy telefunken. Mają nawet jeden serwis w naszym pięknym kraju. Jakaś szopka gdzie pracuje jedną osobą. Telefon sam w sobie to złom. Tylko osoby o mocnych nerwach go kupowali albo osoby co całkowicie na technologii się nie znały… Szmelc jakich mało. Tnie się na animacji startowej 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Przecież specyfikacje tego cuda to nieporozumienie. To jest badziew którego odpowiedniki w biedronkach kosztują 300zł. Po co to komu? Na mediateku? 8GB pamięci i 1GB RAMu? Toz to śmiech… Wyświetlacz IPS 720p… kogoś fantazja poniosła. Nędza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      *gość, a nie jest tak że gro osób kupuje oczami? A do tego nie każdy potrzebuje Mercedesa, gdy samochód używa tylko do dojazdu do pracy. Zgoda, podzespoły tego smartfona to raczej nie górna, ani średnia półka, ale też nie odstaje od tych za 5k, a do tego możesz go mieć za złotówkę w Play i to w niskim abo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Widziałem ten telefon i używałem, wporządku i solidnie wykonany. Design dopracoway, według mnie jest to opcja nad krótą warto się zastanowić. A teraz każdy telefon jest produkowany w Chinach czy to iphone czy Szajsung to i tak tam robią wszystkie marki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Ten telefon to dramat. W 2017r. android 6 i 1gb ramu? Przecież nie ma opcji żeby to normalnie działało, nie wspominając o jakiejś tam płynności. Do tego bateria 2200 i ta cena z kosmosu.
      Za 499zł normalnie w sklepie stacjonarnym można mieć lenovo c2 power: 2gb ramu, andek 6.0, bateria 3500. 100 razy lepszy telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Telefon to porażka, nie wiem o co chodzi z nim, muli i przywiesza się, nie wiem o co chodzi z procesorem, pokazuje ze ma 4×988 MHz oraz zamiast 8 GB ma 4 GB.

Viewing 15 reply threads
Reply To: Test Telefunken Diamond LTE Gold – elegancki smartfon nie musi być drogi
Your information: