Start Forum Sprzęt Sony Test Sonyericsson K700i

Viewing 158 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      >Sonyericsson K700i waży 95 gramów. Jest to trochę więcej niż np. w przypadku modelu T610, jednak należy wciąć pod uwagę, że K700i oferuje znacznie więcej funkcji a elektronikę trzeba było gdzieś upchać. Litowo-jonowa bateria typu BST-30 ma pojemność 700 mAh i wystarcza według producenta na 300 godzin pracy w trybie czuwania i 7 godzin rozmów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Sonyericsson K700i

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Fajny fonik,taki ma moj brat 🙂 Ja tez chce taki miec SE k700i RULEZ 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      telefon warty swojej ceny <w komisie 800-850zł> ale nicc ciekawego nie ma więc nie polecam.Moim zdaniem ma za słabej jakośći głośnik wewnętrzny i nie da sie na nim muzyki spokojnie posłuchać.Już motorola c650 ma lepszy.Ale ogólnie spoko phone.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ludzie!!! Mam ten telefon i jest za******y. Tylko ma jedną wade- nie da się wyłączyć dżwięku robiena zdjęcia!!! Jeśli ktoś wie jak go wyłączyć to piszcie. dzięki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      piszcie mi na maila lub na gg 8977675 czy sie go opyla kupic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Witam,mam ten telefonik od ponad pół roku,jedynym mankamentem tego phona jest joystick,po kulku miesiacach zaczal sie psuc,teraz juz wogole nie dziala,ale podkladka kosztuje 20 zl!Ale telefon i tak jest świetny,mozna go porzadnie rozbudowywac!pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Pytacie czy warto kupić tego fona? Odpowiem tak: JASNE, ŻE WARTO!!! Jeśli macie na niego kase, to się nie wahajcie. Kupcie go, a nie pożałujecie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      czesc czy ktoś mógłby mi przesłac pare fotek zrobionych tym własnie aparatem gdyz zamierzam go sobie kupic lecz mam mały problem miedzy k 700i – nokia6230i.trudno mi sie zdecydowac poniewaz obydwa telefony wydaja mi sie atrakcyjne lecz najbardziej zalezy mi o aparacie. z gory dziekuje moj email jony_bravo@vp.pl .dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Witam fon jest zaje**sty. Bardzo dobra polifonia, dobra jakosc sluchanego radia, fajne zdjecia. Polecam. Ja kupilem za 630 zl na allegro caly zestaw z sluchawka bluethooth

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ten telefon to dno kumpel go kupiłi sie chwalił a ja wyjołem moją nokie 6230 i go skasowałem 🙂 noki ajest lepsza w każdym aspekcie dosłownie i można karte wrzucić mmc 512mb a nie tylko 41mb na wszystko …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Siemka mam ten telefon i naprawde mi się bardzo podoba!Jest super miałem motorolke c650 i wogóle noieporównuje!Mam jednak jedno pytanie czy można zmienić dzwięk nadesłania SMS ? Jak tak to w jaki sposób?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Suuuper fonik!! własnie czekam aż zadzwonią do mnie z Ery że już jest i moge go sobie sprawić. Jest taki szał na te fony że trzeba je zamawiać 😛 i do czego to doszło !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      mam tel se k700i nabylem takze do jego obslugi kabel usb,mam z nim jednak problem poniewaz nie moge nic przesłac z telefonu do komputera(wysłac moge przez dostępne do tela oprogramowanie na płycie),bardzo bym prosil o pomoc czy podesłanie programu ktorym bede mogł wysyłac mp3 obrazki itp z telefonu na kompa jak i z kompa na telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      WItam!! Obecnie jestem posiadaczem te;efonu nokia 3330, zamierzam w niedlugim czasie wymienic go na nowszy lepszy… Mam na oku 2 telefony Właśnie Eryka700i albo Motorlle 398. Co doradzacie? Duzym + Motorolii jest mozliwośc powiekszenia pamieci telefonu .

      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      TEN TELEFON JEST NIC NIE WARTY!!!

      WSZYSTKO SIĘ WALI I SIĘ ZAWIESZA!!!…:(

      DO NICZEGO…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      czy ktoś wie czy da się wysyłać wideo mp3 i fotki przez kabel usb z niego na kompa i na odwrót bo mam problem z tym:/ jeśli ktoś wie co muszę mieć i jak to zrobić proszę o kontakt jasina84@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Przeczytaj instrukcję obsługi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Mam ten tel. juz ponad rok i nie mam zadnych zastrzezen, mam do niego kabelek(na COM) i bluetooth – wszystko dziala, moge przesylac zarowno do jak i z telefonu rzeczy- wszystko oprocz aplikacji java- wiecie moze jak zgrac gry z tego tela do kompa? moje GG.9600153..odkrylem sposob na wylaczenie dwieku aparatu, wystarczy jak zadzwonicie pod jakis bezplatny nr uruchomcie aparat i mozecie robic zdjecia dupom w autobusie;-) jak chcecie za free Gry to polecam str "www.volny.cz/k700hry/" moim zdaniem najlepsze gry to: speed chasser 3D, splinter cell pandora tomoorow 3d, aero mission. minus tego tel to brak k.pamięci(gdy sie slucha mp3 to 42mb troche malo..) po kilku miesiacach odkleil sie znaczek "Quick Share" ale i tak ten telefon jest Niezawodny orogramowanie jest brdzo dobre i nie wymienil bym go na zadna Nokie- mialem nokie i wiem co to znaczy byc jej urzytkownikiem-czlowiekowi sie wydaje ze ma najleprzy telefon na swiecie ale fakty sa inne poczytajcie na str "http://www.ogx.pl/articles.php?id=12&PHPSESSID=317ae5c1c52e54a865995386d1a34571&quot; tam SE wali na łeb Nokie a telefony sa z tej samej polki! jezeli mial bym zmieniac tel tylko na SonyEricssona np: k750i bawilem sie nim i szczeka mi opadla na pierwszy zut oka menu podobne ale animacje przejscia to kosmos! kiedys zobaczycie to zrozymiecie o co chodzi sciagajcie demo filmik tego tela!!!"http://www.areamobile.de/images/tests/sonyericsson/K750i/k750i_demo.avi&quot; pozdro i milego ogladania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      W zasadzie dwa problemy. Po pierwsze nie bardzo wiem czy jest możliwość wyłączenia dźwięku podczas robienia zdjęcia. Drugi rzecz to zmiana dzwonka nadejścia wiadomości sms. Czy można tam wstawić coś zamiast tych kilku wbudowanych?

      Jeśli ktoś może pomóc to najlepiej na maila: zbroszki@tlen.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Co do k700i kupiłem go tydzień temu z dobrze sformatowana baterią i trzyma ledwo dwa dni!!a pozatym mp3 bardzo słabo słychac.a lampka do podswietlania zdiec w nocy to jedna wielka kapa.jak chcecie wiedziec to nie POLECAM!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      rafal84_84 >>Ja posiadam ten telefon od okolo 1 mc.Jest okey i bateria jak sie ja dobrze sformatuje to trzyma na ostrym jezdzeniu z mp3 3 dni bankowo!!!wiec nie pisz takich rzeczy kupiles z dobrze sformatowana bateria!!Telefonik polecam bardzo jest super.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      mam k700 od dwoch tygodni kupiony w UK,bateria przy rozmowach wystarcza na 3godziny,troche malo jak na taki telefon,jesli nie ma rozmow a tylko pisze sms,okolo20-30dziennie,bateria trrzyma 2 dni,bardzo slabo.Jesli uzywam gier,mp3 i aparatu,trzeba ladowac co dziennie, bateria jest li-polimer,byla formowana,co w zasadzie jest nie konieczne przy tego typu baterii.Duzym mankamentem jest to ze podczas rozmowy caly czas podswietlony jest wyswietlacz.Joj jest slaby,zbyt czuly.Obudowa trzeszczy nie milosiernie i jest z PLASTIKU a nie z aluminium.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Dzieki Tzighan za odpowiedz i rade.Wolalem nie czekac na k750i i kupic k700i.Mam go juz 1.5 mies i jestem bardzo zadowolony. Oprocz baterii jest naprawde wystarczajacy pod kazdym wzgledem.Jak na telefon jest naprawde ok.Wszystkim ktorzy sa przed wyborem zakupu k700i ,naprawde go polecam!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      se k700i jest super fonem ma wszystko procz pamieci . Jak chcecie jakies gry motywy tapetki albo filmiki to walcie do mnie moje gg to 4822753 polecam ten fonik

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      se k700i jest super fonem ma wszystko procz pamieci . Jak chcecie jakies gry motywy tapetki albo filmiki to walcie do mnie moje gg to 4822753 polecam ten fonik

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Czesc!!! Zamienie SE k700i na SE k750i oczywiscie z doplata :)))

      tel 510 107 412 pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Tlefonij jest świetny! Mam go już od tygodnia i jestem z niego baaaaaaardzo zadowolony! Polecam kupno na allegro kupiłem nówke za 700zł!! POLECAM ten telefon naprawde cool

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Wlasnie zakupilem taki telefon i nie jestem zawiedziony.Ma to to co potrzeba.W Anglii dalem tylko 70&pound; za nowy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      E kto powiedzial ze ma lichy glosnik on jest super mam go i wszystkim polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Świetny ,Ci którzy go chcą kupić niech się nie przejmują ani jednym z krytycznych komentarzy. Ja tak robiłem ,ale to wszystko sciema ! Telefon ,genialny. Niesamowity wyswietlacz ,zdjecia.. spoko (trzeba umiec robic) Filmy naprawde niczego sobie jak na telefon komórkowy.Łatwy w obsłudze ,Bateria ? Wystarczająca.. Bez zabawy potrzyma z 4 dni ,jak chcesz sie bawic.. 2 dni :-> ale ten telefon można tak wykorzystywac że tylko rutyniarzen ie wykorzystuja go dla zabawy. Polecam wersje Fun z grami dodatkowymi i motywami. Pamiec ?! Wbrew temu co niektórzy mówią ,to wystarczy na pomieszczenie wszystkiego co jest możliwe.. TELEFON JEST GENIALNY ,NIC TYLKO KUPOWAĆ !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      cześć wszystkim! Mam mały komentarzyk o k700i otóż wszystko jest ładnie pięknie oprócz baterii, która po prawidłowym sformatowaniu wytrzymuje tylko 2 dni!!! bez nadmiernego wysiłku ze strony telefonu , a jeżeli się nim dużo bawie to max trzyma 1 dzień!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      jak sie wrzuca gry java na koma mam kabel USB i do wybory pare folderow gdzie moge wrzucic np. dzwonki motywy tapety inne. jak wrzucam do innych to gra nie dziala moze jakis specjalny program. bo przez ten co mam nie moge wrzucic gry do katalogu gier

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Mam ten K700i i musze powiedziec , ze jestem z niego zadowolony. Co do obudowy to jest git tylna klapka jest Aluminowa również przedni panel. Zdjęcie robi bezkonkurencyjne w swojej klasie cenowej. Mp3 odtwarza bardzo dobrze z tym że trzeba miec orginalne słuchawki a nie jakies badziewie za 2,5 z Allegro. W niektórych wersjach przy wyciszeniu aparat dalej strzela przeraźliwie dźwiękiem. Oczywiście zadnen problem w Popie np dzwonicie na *111 po połączeniu przytrzymujemu klawisz aparatu z boku obudowy robimy zdjęcie i….tadaa dźwięk znika co pozwala na zrobienie dyskretnej fotyki. Jeynym minusem jaki znalazłem jak narazie w tym aparacie jest niemożnosć zastosowania własnych dźwięków SMS. A może ktoś z was już wpadł na jakiś pomysł jak to zrobic ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Siemka wszyscy fani se k700i mam ten tel od 2 tygodni jest ok ale coś mi się dzieje z bat. trzyma 1 dzień ( sformatowałem ją na początu wg. wskazań producenta) chyba czas na serwis 🙂 ogólnie phon z******** aparat może być mp3 super wyświetlacz ok. podobnie jak was denerwuje mnie dźwięk aparatu i sms narrqa 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      prosze o czyjas rade!

      nie mam zielonego pojecia jak korzystac z mp3 w tym telefonie czy one sa tylko pod postacia dzwonkow? Help me!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      co najlepiej kupic zeby sie lączyc z kompem?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Tomek kup sobie bluetootha.

      Jest najwygodniejszy i wedlug mnie najlepszy,drozszy od irdy o jakies 15zł.

      Zero kombinowania tylko siedzisz wygodnie i sciagasz dane.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Jest prostszy sposób na robienie cichych zdjęć. Aż głowa boli jak widze różne porady typu zadzwoń gdzieś i rób jednocześnie zdjęcie. Wystarczy przecież…. wyłączyć dźwięki 🙂 (taak, proste rady sa zazwyczja najlepsze). Jak ktoś nie wie, to dźwięki wyłącza sie klawiszem # (trzeba przytrzymać) i aparat nie kilkia. 🙂 Pzdrawiam.

      PS. Wgrywał ktoś gry przez kabelek? Ja za pomocą programu na płytce i kabelka COM moge wrzucac zdjeciea muzyke itp, ale nie widze wszystkich katalogów np: gry, aplikacje. Coś doradzicie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      jesteś na pulpicie, wciskasz i przytrzymujesz # i po pewnym czasie wyskakuje przekreślona nutka, od tego czasu dźwięki nie działają. Pzynajmniej jest tak u mnie, może to kwestja softu (ja mam wersje oprogramowania: wyświetlacza: 200406041, aparatu: 3.10) oprogramowanie sprawdzasz wybiewrając sekwencje >*<<*<*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      kto chce kupic S.E k700i za 410zł do telefonu posiadam ładowarke , nie orginalna obudow (oprocz orginału oczywuscie) , słychawki nie stety nie posiadam papireow poniewaz zosatly wyrzucone podczas remontu mojego meszkania moje gg to 1553348 a komorka to 509143446

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Niektórzy są na serio puknięci… nie polecają telefonu ponieważ ,,wbudowana lampka jest do kitu" albo kupili sobie z ,,dobrze sformatowaną bateria a trzyma dwa dni! ! ! " (skąd moze wiedzieć jak była sformatowana ? ? ? ? ) Mam se k700i i narazie jest wszystko ok. Jeżeli Ci się zwiesza niedoświadczona kobietko to sobie softa nowego wgraj a nie od razu piszesz coś o czym nie masz zielonego pojęcia. . . Mi osobiście nokia się znudziła. Nic nowego. Od lat ciągle te same menu i powtarzające się motywy… Wybrałem Se i jestem zadowolony.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Mam problem… Czekam na Wasze porady ! ! ! Mam ten telefon i karte z Heyah… Gdy piszę smsa, dojdę do 70 znaku i rozpoczyna mi sie sms2 . Gdy wyślę taką wiadomość (ok 100 znaków) normalnie kasuje mnie za dwa smsy :/ LIPA totalna nie wiem jak i co z tym zrobić… Pomóżcie mi PROSZE. czekam niecierpliwie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ja zaraz jadę do salonu ery właśnie po tego sonyericssona, ale nie wiem czy przez kabelek pod com mogę przesyłać zdiecia, muzykę, filmy itd.

      Prosze o pomoc i szybką odpowiedź bo jeśli com nie wystarczy to po drodze kupie coś innego.

      Z góry dziękuję za odpowiedź

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Jeszcze raz sie zwracam o pomoc. Czy ktoś z Was wie co zrobic z tymi smsami? ? ? Jeden sms jest jako 70 znaków. Powyżej 70 liczone są jako dwie i normalnie kasuje 40 groszy. Mam karte z heyah… Niecierpliwie czekam na porady.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Luz. Już to zrobiłem. Poprostu muszą byc wyłączone znaki narodowe. Troche lipnie bo w nokiach nawet jeśli są właczone polskie znaki to i tak jest ich 160 a w SE no tak a nie inaczej ale trudno. I tak super telefon…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Chciałam na obrazek i Animacja, Motywy z darmowem lub gratisowo. Odpisz mi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      dupy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Witam wszystkich! Mam problema, ponieważ chcę sobie kupić K700, ale mam parę wątpliwości co do niego. Mam pytanko:

      Jak długo można nagrywać w nim filmy, czy film się nieprzycina

      i czy można wgrywać do K700 dźwięki SMS? Doradzcie mi też, czy jest też lepszy telefon i tańszy… Pliska, pomóżcie. Chcę sobie kupić tego telefona już od 4 miesięcy. Proszę, piszcie na maila! :(( Będe BARDZO WDZIĘCZNY. Możę nawet odeślę mu mailem jakieś fajne dzwięki do komóry. To jeszcze raz POMMMOOOCCYYYY!!! Potrzebuje odpowiedzi do 11.12.05 Wieczorem! Thanks za wszystko! :)))))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Mam małe do was pytanko. Czy w se k700i jest dźwięk allarmowy przed nadjeściem bączka tak jak było takie cos w t630. Bo miałem t630 i zauważyłem ze przed nadejściem bączka od kumpla najpierw słychać cichy dzwonek jak w telefonie domowym następnie potem włącza się polifonia. Jest to bardzo niewygodne przy nie których sytuacjach. Czy takie coś teź jest w k700i???? PRosze o udzielenie mi odpowiedzi:D:D: Dziękuje

      :D:D

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Czy SE K700i da sie ustawic tak jak w k500i ruchome tapetki 3d??? PRosze o pomoc!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Witam. Do telefonu kupiłem sobie kabel USB i wszystko zainstalowałem ale komp nie wykrwa mi telefon i podobno trzeba cos tam zmienić w ustawieniach tel jeżeli któs wie co trzeba zrobić prosze o meila : robson@mmj.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      W moich okolicach telefon można już mieć za 600 (oczywiście nowy) i ogólnie za te pieniądze jest wart uwagi lecz jego podstawową wadą jest słaby akumulator (trzymie max. 3dni) a także nie można wgrać dzwięku na sms. Poza tymi wadami to wypas.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Czy moze odpisać mi ktoś kto używa kable USB do SSE k700i?

      Jak jest z oprogramowaniem? Czy to które dostaje sie z kablem + plytka kupiona wraz z telefonem wystarcza aby korzystac ze wszystkich mozliwosci kabla? (Tzn. kopiowanie z/do telefonu obrazkow, javy, dzwiekow; edycja ksiazki i kalendarza itp.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Hej wam:) mam straszny dylemat wacham sie między kupnem SE K700i a Siemensem C75 . Z jednej strony bardziej mnie ciągnie do SE bo ma więcej funkcji można długo nagrywać filmy, ale słyszałm że zdjęcia są ponoć kiepskiej jakości czy to prawda?? ale wszystkie funkcje są dla mnie fajne, tylko że z wyglądu mi sie nie zabardzo podoba wiem że to jest nie najważniejsze aledla mnie też sie liczy. A z drógiej strony Sim mi sie strasznie podoba ale funkcje są kiepske i wogóle ale ponoć aparat jest całkiem niezły. I mam problema więc bardzo was prosze pomużcie mi co ja mam zrobić, a może znacie jeszcze jakieś fajne fony w przystępnej cenie , albo jaeś str z porównaniem tych 2 fonów. Z góry wielkie dzięki Buźka:):):)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Witam, spoko fon:) przeprowadzam ankietę jeśli możecie to odpowiadajcie. Dla tych którzy posiadają tentelefon

      A- jestem kobietą(nastolatka)

      B-jestem mężczyzną(nastolatek)

      C-jestem kobietą(dorosła)

      D-jestem mężczyzną(dorosły)

      Z góry wielkie dzięki jesteście wielcy. Pozdro:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Witam, mam male pytanko. Mam juz drugiego k700i i obydwa posiadaja te sama wade. tzn. telefon nie identyfikuje niektorych numerow podczas polaczen przychodzacych pomimo ze mam je wpisane w ksiazce telefonicznej (oczywiscie numery te nie sa zastrzezone). Wyswietla jedynie numer telefonu lecz nie wyswietla opisu pod jakim ten numer jest w ksiazce telefonicznej. Czy ktos wie od czego to zalezy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      co sądzcie o K700i ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Przewiń do góry to się dowiesz!!!:-)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      K700i RULEZ!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      niewiem czy wiecie ale jak chcecie miec wiecej muzy na telefonie to zmiencie mp3 na mp4 i wtedy wejdzie wam 2x wiecej muzy 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Nie wiem o czym tutaj pijecie ale Sony-Ericsson K700i jest po prostu Super!! Super!! Powtarzam jak macie tyle kasy to go bierzcie bez zastanowienia…ludzie to jest najlepszy telefon z seri Sony-Ericssonów procz k i D 750i…narka jak cos to mowie macie sianko bierzcie !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      ile ten fon może kosztować nieużywany

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      ten fon ma głośno muwiący

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Siema!

      Mam mianowicie taki probem- w telefonie mieści mi się tylko ok. 50-60 smsów i przychodzących i wyslanych :/ więc jest to bardzo malo-jak można to zwiększyć?

      Po drugie-gdy przeglądam zdjęcia TO STRASZNIE WOLNO mi się one ladują.. chociaż pamięci telefon ma jeszce bardzo dużo..?

      NO i dostałam telefon z wystawy i bateria strasznie krotko trzyma-będę reklamować:/

      Ogolnie myślalam że telefon będzie lepszy ale nie jest źle;]

      Prosze niech mi ktoś pomoże 🙂 albo i na gg:2748999 jak ktoś naodpowiedź;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      ja moge go miec za 129euro a w tym az 100 euro na rozmowy,to chyba juz CALKIEM warto !!! 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      az kilka osob pisało o slabej baterii, kwestia ładowania czy faktyczna wada telefonika? 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Tel. jest zajebisty tylko ma jedną wade bateria krótko czym 2-3 dni, a pozatym to git jeszcze jest to chujowe że dzwięk aparatu się nie da wyłączyć lipa nie da się robić zdięć na lekcji!!!! pozdrowienia dla wszystkich wiślaków! nara

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Nie pier****** mi tu o slabych bateriach… nokia ma moze wiecej co?? takiego h** 700 w wielu przypadkach. telefon mega wypasiony 41 mb to malo?? pokazcie mi fony z ta cena co maja wiecej.. mp3 haha wystarczy obnizyc jakosc w np cdex i miesci sie 2X wiecej.. wracajac do bateri na allegro sa polimerowe 1900 za 20 zl 🙂 razacy jest jedynie dzzwiek aparatu ale juz niedlugo sie tym sprubuje zajac 🙂 telefon ma aluminiowo plastkikowa obudowe naprawde bajerancko wyglada, zdjecia niepokazuja walorow tego telefonu. kompatybilnosc z java z innych fonow, sciagalem wszystko do noki do siemensa, wszystko chodzi bez zazutow (1 gra mi nieposzla a to tylko temu ze niemialem guziczka ktury ma nokia 🙂 ) zestaw sluchawkowy bdb equalizer pod mp3. co do bateri moze i trzyma 1 dzien zajezdzana ale wystarczy potem na godzinke podlaczyc do ladowania i jest full. naprawde mega duzo funkcji, chociaz brakuje np dzwonkow sms. wyswietlacz poprostu bajer najlepszy chyba jaki mialem w rekach, bardzo funkcjonalne menu poprostu super fonik naprawde polecam.. i nieprzejmujcie sie baranami z gory poprostu niemaja na co nazekac bo koszty 20 zl na nowa baterie co bedzie zajezdzana trzymac 3 dni to chyba nieduzo 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      htrdhtfjhgfhej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      DUPA DUPA I JESZCZE RAZ DUUUPPPAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      NIE pier****** mi tu o słabych bateriach… Nokia ma może więcej co??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ludzie wyluzujcie ! Ja kupilem SE K700i 27Grudnia, zdazylem go zjechac na maxa i juz widac ze fon jest dobry. Tak jak juz wyzej wspomniano za taka cene wy byscie chcieli moze qrwa 5 GB pamieci w telefonie…darujcie sobie. A co do aparatu…to naprawde, jezeli sie ustawi parametry i najdzie dobre swiatlo to ze zdjec mozna wszystko wyczytac, nawet rozne szczegoliki, zdjecia wychodza poprostu cool(trza umiec robic :P). Pisze to do tych co jescze nie wiedza, ze do "Fonka" mozna wgrac teledyski, smieszne filmiki itp. itd. z rozszezeniem 3gp. Filmiki jak sie dobrze skaprensuje to zajmuja naprawde malo miejsca a sa dosyc dlugie 🙂 Np. mam teledysk Freestyler ktory zajmuje 3,5 MB :D. Ostatnio fajnym programikiem z 25 MB zwyklego teledysku o rozszerzeniu AVI zrobilem 2,5 MB 3gp. :D. Jak sie bawic to sie bawic, drzwi roz****c nowe wstawic. Pozdrowionka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      wie ktos jak wgrac gry java przez kompa do telefonu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      yy a dla mnie to poprostu telefon…a jave wygrywa sie poprzez program k700dataimager;] pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      a skad wziac ten program?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      programy typu p2p np kazza itp..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      a mozesz mi go przeslac?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      witajcie. mam pytanko, chodzi mi o ladowanie baterii. po naladowaniu jest jakis komunikat typu " bateria naladowana". to tej pory tego u siebie nie zauwazylam. tazke dziwi mnie to!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      jest sposob by robic ciche fotki. np w orange dzwonisz pod *500 i w czasie gdy babka cos sobie piep*** ty wchodzisz dżojem do menu i tam wybierasz aparat. problem z glowy :-). niewiem jaki jest w innych sieciach numer zeby mówił o stanie konta

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      na ciche fotki przypomne prostsze rozwiazanie, wylaczamy dzwieki (wyciszenie) i aparat nie klika…

      A teraz pytanie:

      Czy wie ktoś coś o programie umożliwiającym korzystanie z telefonu jak z kamery internetowej???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      hej jestem uzytkownikiem SE K700i od ponad 4 miesieecy jestem zadowolony z tego modelu naprawde swietny telefon,ale minusem jest to ze nie mozna ustawic innego dzwieku na sms-a niz te ktore so orginalnie czy znacie jakis sposob zeby to zmienic i drogas sprawa zdjecia robione w slabym oswietleni mimo to ze jest wlaczony tryb nocny wychodzo slabo i zasniezone i nie da sie ustawic zdjecia na calym wyswietlaczu jako tapete tak jak np w motorolli V300 ktora mialem wczesniej.Kolejna sprawa jest to ze chcialbym zakupic blutooth i nie wiem jaki program najlepiej zainstalowac aby bylo wszystko dobrze zkonfigurowane ze soba prosze o pomoc i odpowiedzi na moje pytanie dzieki pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      hejka,

      Prosze o podpowiedz jak ustawic tapete na caly wyswietlacz. Wszystkie obrazki mam pomniejszone.

      Dzieki i pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      witam !! napisaliscie duzo jak wyciszyc dziek podczas robienia zdjec i mozna sie odnalesc ale nikt nie odpowiedzial na pytanie jak zrzucic gry JAVA do tego fona a takie pytania juz pare razy wpadly ja osobiscie mam kabel ale nie wiem czy istnieje mozliwosc zrzucenie gier przez ten kabel (usb) cos sie Pier*** i nie widze folderu z grami- min. inne , motywy dziweki ale ku** gier nie ma . mozecie cos poradzic najlepiej odp. napiszcie dla wszystkich tutaj . pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Hej, wspominaliście że jeżeli dobrze swormatuje się baterie to wtedy trzyma 3-4 dni. ale jak to zrobić?? plisssss pomóżcie. Z góry dzięki :*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      witam no niestety jak juz wyzej napisane nie widac folderu gier w telefonie i nie wiem jak wrzocic gry.Przykra sprawa bo gry sa ale jak je wrzocic.Prosilbym o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      witam no niestety jak juz wyzej napisane nie widac folderu gier w telefonie i nie wiem jak wrzocic gry.Przykra sprawa bo gry sa ale jak je wrzocic.Prosilbym o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      witam !! napisaliscie duzo jak wyciszyc dziek podczas robienia zdjec i mozna sie odnalesc ale nikt nie odpowiedzial na pytanie jak zrzucic gry JAVA do tego fona a takie pytania juz pare razy wpadly ja osobiscie mam kabel ale nie wiem czy istnieje mozliwosc zrzucenie gier przez ten kabel (usb) cos sie Pier*** i nie widze folderu z grami- min. inne , motywy dziweki ale ku** gier nie ma . mozecie cos poradzic najlepiej odp. napiszcie dla wszystkich tutaj . pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Witam wszystkich. Posiadam ten fon od 2 tygodni i jestem z niego zadowolona, ale wkurza mnie w nim jedno a mianowicie tem denerwujący dźwięk aparatu. Wiecie może jak go zlikwidować?? Czytałam już że wystarczy zadzwonić i w trakcie połączenia cyknąć foto, ale u mnie to nie działa !!! Przy wyciszeniu fona też nie !!! I co ja mam teraz zrobić plissssssss POMUŻNIE . Z góry wielkie dzięki :*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      k700i jest najlepszym telefonem w swojej klasie !!! ;] pozdro 4 all !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Wiatm mam ten tel od 3 dni .Wszystko ok ale nie wiem czy mozna zmienić dzwiek sms na np. jakas mp3-jeczke .Pomocy z góry wielkie thx moje gg 1795192

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      NIE mozna zmienic dzwonka SMS na własny jedynie na jakis jeden z 6 dostepnych !!! ;] pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      zastój !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Telefon całkiem dobry. Mam go juz troche i doszłam do tego wniosku całkiem szybko.
      Co do dzwieku przy robieniu fotkach to nie wystarczy wyłączyc dzwięki.
      Juz chyba ktoś tu napisał ale widze że nadal ludzie pisza głupoty.
      Jak nie wiecie to nie piszcie. Starsze wersje maja mozliwośc wyłączenia tego dźwieku ale nowsze nie. Chyba że ktos juz sie bawi z programami specjalistycznymi.. tak jak z dzwonkami sms.
      Pozdrawiam wszelkich głupich. [niekoniecznie stąd.] a Was również.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      FUCK YOU…!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      nie mam tego aparatu ale jeżeli chodzi o wyłączanie dźwięku aparatu to wszyscy producenci telefonów z aparatami są obligowani na większości rynków do zablokowania takiej możliwosci … różni ludzie w różny sposób wykorzystują aparaty telefoniczne foto np. w przebieralniach… jeżeli jesteś normalny sygnał migawki nie powinien Ci przeszkadzać. Są kraje gdzie przy wejściu do pubu musisz pozostawić telefon z aparatem foto. u ochroniarza… jeżeli go znajdzie przy Tobie. pozdro.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      alle tu zamuła!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      ja bym sie skłaniał ku SE K700i jest to BDB telefon !! pozdro !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      alle tu jest bieda !!! NIE NO >>> zajrzycie tutaj ===>>>>>>>> http://www.gsmonline.pl/tests/?link=show_details.php?id=152 tam ejst fajnie i ludzie sie wypowiadaja na bierzaco !!! (tam jestem kuba006) pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Witam!!!
      Mam problem z komunikowaniem k700i z bluetooth
      nie mam kompletnie pojęcia jak uzyskac połączenie doszłem juz do momentu ze fon.. wykrył „PC” ale poza tym nic….Jeżeli ktos wie jak to zrobic to prosze o pomoc dzieki pozdro….:):):)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      jak dla mnie to ten fonik jest brzydki z wyglądu i zupelnie nie rozumiem czym tu sie zachwycać, w takiej cenie są do kupienia o niebo lepsze telefony moge ich tu wymienic chcoiażby 10 , a tak na marginesie to krótko trzyma bateria i pamięć cieniutka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Dawaj wymien te 10 fonów lepszych i w tej cenie !!?? czekam !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Tylko nie pisz ze M e398 bo Cie wyśmieje !!! 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      cos nie potrafisz ich wymienic…. :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Zamienię sony ericssona k700i na model s700i prosze pisac na maila badz gg 7818437 pozdr.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      sorki machnęłem sie w gg moj nr to 7818427

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      co tu taka zamuła i bieda…:/ ?????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Czesc wszystkim!
      Ze zadowolony jestem z telefonu pisac chyba nie musze;) Raczej chcialbym odpowiedziec na pytanie dotyczace kopiowania gier, bo z tego co widze, to nie padla zadna sensowna odpowiedz, a sprawa jest dosyc prosta.
      Otoz nalezy skopiowac gre do GLOWNEGO KATALOGU (tego w ktorym sa foldery „motywy”, „Dzwieki” itd…), a telefon sam zapyta, gdzie chcemy umiscic plik. Wowczas zaznaczamy „Gry” lub np. „Aplikacje” i dziala!:)))
      Mam nadzieje, ze pomoglem choc czesci osob. Sam mam k700i od dwoch dni. Polecam forum na http://www.mobile9.com. Moze niektorych odstraszac angielski, ale naprawde jest tam cala masa ciekawych informacji.
      Pozdrawiam!:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      cześź wszystkim! chciałbym się spytać jak można wrzucić gry do komórki .bo ja skopiowałem gre do folderu inne i mi nie działa program mobiledit wogóle nieodczytuje foldery gry lub aplikacje proszę o kontakt bukol1990@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      pomoge ci alle nie na forum…na pisz na moje GG !! oto ono…>>>6019849

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      dziekuje ci fokers. w koncu znalazlam info w necie na ten temat, etz sie z tym uzeralam. dziekuje ci bardzo;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      plz jesli ktos wie czy mozna ustawic wlasny dzwonek jako sygnal wiadomosci w k700i?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      kurde jak podłanczyc sony k700i w xp???jakos mi to niewychodzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      SE K700I CHCĘ SOBIE KUPIĆ KTO MI SPRZEDA ZA 500ZŁ

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      mam SE K700i i nie narzekam chociaz mam go pare dni dopiero:D mam jednak małego problema.! mam kabel USB zainstalowałem programik ale on nie wykrywa mi fona.. ? co robić ? ktoś tam pisał wcześniej że trzeba coś pogrzebać w ustawieniach ! ale nie wiem gdzie! czekam na pomoć.. 😀 jakby co to patryksg@o2.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Michał >>> mówisz ze za 500zł ?? no to nie wiem zastaanowie sie > podaj mi GG !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      uważaj na telefony kupowane za pomoca takiego forum bo cegłe dostaniesz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Teelefonik jest ajebisty ale ma jędną wadę dzojstik sie zacin wyrobił sie juz i ciezko chodzi to jest tragedia jak ktos wie jak to naprawic prosze o pomoc na adres david1350@op.pl albo na numer gg 8022036 ale ogólnie telefonik jest super

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Mam se k 700i telefon jest super troche dzojsik sie zacina.Jezeli ktos zna strone z ktorej mozna sciagnac dzwonki za free to niech napisze do mnie na adres piotr2212@op.pl a i jescze jedno jak zmienis sygnal sms na jakis normalny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ogólnie zajebisty fon, ale mam jedno pytanko: nie wie ktoś może jak w tym SE zmienić dzownek smsa na np. jeden z tych które służą do połączeń? Błagam, pomóżcie!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Dzwonki i tym podobne na myk700.lasyk.net (samo lasyk.net polecam dla wlascicieli wszelkich sony eriksonów)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      jak skopiować sms z k700i do kompa?? dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Nokia jest nokią. Kto jest mojego zdania niech pisze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      a ja mam k700i kupilem za 250 zl z drugiej reki i kurde jest tak powiem ladnie nie fajny ze az mi sie nie chce na niego patrzec nie da sie mp3 dac na dzwonek co to kurde jest w ogole za zlom ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      czy da sie zmienic sygnal sms na jakis inny procz tych podstawowych? jesli znasz na odpowiedz to podzielcie sie moj adres rloz1985@o2.pl dzieki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Witam wszystkich komorkowcow..tak sobie czytam ta stronke i widze ze mozna sie tu dowiedziec sporo ciekawych rzeczy…moze i ja dolacze sie do reszty jezeli chodzi o K7001.Mam ten tel od grudnia i jestem zadowolona nawewt..pisze „nawet” bo od jakiegos czasu szybciej pada mi bateria glownie jak pisze sms..podczas rozmowy zato po 1,5godz dalej jest na chodzie i to jest dobre..nie musze jej ladowac. Poza tym malymi minusami sa jak juz tu ludzie zauwazyli to, to ze dzwieku na sms nie mzona zmienic tylko uzywac tych standardowych..(sa nudne)poza tym jest Wszystko ok.Jestem wlasnie przed kupnem kabla przez ktory bede chciala wgrywac zdj i filmiki na kompa a jesli nie filmiki to zdj sie zadowoile…czytajac was juz wiem jaki to ma byc kabel (bluetootha)poza tym wszystkim to wizualnie jest Piekny i uwazam ze dla kobiety to najzgrabniejszy fon.jesli ktos ccialby wymienic sie wrazeniami to prosze bardzo gg1646602 powodzenia komorkowce i udanego korzystanka zfona

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      wie ktoś czy mozna zmienic sygnał nadejscia sms-a?? te standardowe dżwieki sa denerwujące>. jak mozecie to piszcie na
      gg: 6622824
      lub
      poczte: malon18@interia.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      telefon jest super mam go od miesiaca i nic mi wiecej nie potrzeba bardzo go polecam niektórzy pisali o slabum głosniku itd niepodoba sie to kup se inny tel

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Mam już ten tel od 3 miechów i jest zajebisty !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Siemka! mam pytanko. Wie ktoś jak można wgrać do k700i inne sygnały wiadomości oprócz tych które są już w tel i jak można wyłączyć dźwięk przy robieniu zdjęć? prosze o pomoc na maila nnawrot17@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      heja chcę kupić ten telefonik ale zastanawiam. mam prośbe jak ktoś ma zdięcie z tego telefonu to by do mnie na email wysłał ok muj email to pytalski8@vp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      hej czesc!Chce kupic telefon sony ericsson s600i za 870zl pol roku uzywany przywieziony z USA nigdzie nie ma informacji na ten temat pomozcie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Niewiem kto testowal ten telefon ale chyba byl ślepy jesli chodzi o wyswietlacz: „Jego jasność jest całkiem dobra a kolory są jaskrawe i nasycone” – niewiem gdzie sa te jaskrawe i nasycone kolory. Bateria pozostawia duzo do zyczenia. Brak zmiany dzwonka na sms!!! Nara

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      aaaaaaaaaaaa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      ups

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Cześć. Mam K 700i dwa lata. Moja dziewczyna prawie dwa lata. Brat też coś takiego. A
      podobno jest awaryjny? Nie w moim przypadku! Joystick wystarczy przeczyścić samemu. Jak
      ktoś nie wie jak to już jego strata. Dziwi mnie jeszcze jedna rzecz. Nikt tu nie wspomniał
      o najgorszej wadzie tego telefonu (przynajmiej dla mnie), a mianowicie o przycisku zakończ
      który jest aktywny przy rozmowie. Kończąc ją przyciskasz zakończ a tu ci wchodzi do
      podmenu bo tamten wcześniej się rozłączył. Czy to nie jest wada? Ale i tak polecam bo
      oprócz tego co opisałem ma super obsługę, a ja przede wszystkim cenię funkcjonalność!. A i
      jeszcze chyba nikt nie wspomniał że filmów nie można oglądać na całym ekranie. Jeśli
      chodzi o gry i inne rzeczy ja przesyłam irdą. Na kompie jak coś wyślesz telefon bez
      problemu odbiera i sam umieszcza plik w odpowiednich folderach. Mam kabel usb lecz irdą
      jest najprościej. Narka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      mam pytanko jak zainstalowac kabel USB i IRDE w K700i

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      no szybciej zią

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ten telefon rmati w komisie kosztuje 350zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      ile kosztuje ten telefon nowy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      ten telefon jest odjazdowy jedyna jego wadą jest po jakimś czasie zacinający się joystick
      niestety musiałam oddać mego K700i do serwisu gdyż mój joystick nie chodził w prawo , do
      góry i do środka nie jest prawda ze kto dba o telefon nie ma z nim kłopotu poprostu
      wszystkie K700i mają wade joysticków. Ja mam na punkcie mojego telefonu bzika i zawsze był
      noszony w etui i i tak joystick po 8 miesiącach użytkowania popsuł się … ale ogółem
      telefon jest super

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Jesli ktos uwaza ze ten telefon jest dobry to chyba nie mial przyjemnosci urzytkowac SE
      W900i !! w tym k700 szybko ulega uszkozeniu "jojstick" ..

      Ps. polecam Nokie N93 to jest dopiero telefon a nie jakies popierdulki ..:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ten telefon ie dobija. kupilem go i po tygodniu uzytkowania dzojstich przestal dzialac!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      nie kiedy jest tak ze traficie na taki egzemplarz ze joy pada po tygodniu a nie którym
      pada po roku albo w ogóle nie pada mi padł po 9 miesiącach…ale dałam do serwisu i juz
      dziarga normalnie jak nalezy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      ludzie nie kupujcie tego zlomu, joystick nie dziala, wolno chodzi, nic w sobie specjalnego
      nie ma, a ogolnie to cegla, odradzam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ty chyba Nie widziałeś cegły …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ten tel to kawał g***a panowie. Joystick się tnie, albo w ogóle nie działa, bateria max 2
      dni trzyma….. Wymieniam go na telefon do dzwonienia i wysyłania sms czyli na N6310i (cud
      bateria). K700i to odpustowa zabawka dla gówniarzy, a nie tel dla ludzi i tak przecież
      wszystko się sprowadza do dzwonienia i wysyłania sms-ów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Jednym słowem telefon jest do kitu wielki niewypał mam go 3 miesiące i przez ten czas był już 2 razy w serwisie a był nowiutki.Bateria(dobrze sformatowana) jest naprawde kiepska ja użytkuje go niewiele i ledwo wystarcza na 2,5 dnia już naprawiali mi jojstik i wymieniali oprogramowanie bo sie wyłączał jak mu się podobało, obudowa słabej jakościej-tandetny plastik strasznie trzeszczy i bardzo szybko sie rysuje.Jednym słowem ten telefon to wielki nie wypał, lepiej kupić Nokie nawet z gorszymi parametrami a napewno będzie dużo lepszej jakości i wiele więcej posłuży.Naprawde nie polecam nikomu tego telefonu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      LUDZIE!! DLA TYCH KTÓRZY PYTAJĄ JAK PRZEZ KABEL USB WGRAĆ GRY JAVA!! otóż: jak już zainstalujecie płytkę (jeśli nie chce znaleźć telefonu to : synchronizacja- zakładka połączenie-ustawienia-testuj. jak nic nie znalazło to wyłączyć wszystko i podłączyć kabel do innego USB i spróbować jeszcze raz) potem wejdźcie w 'multimedia’ i pojawią sie 5 ikon: 'dźwięki’ 'inny’ 'motywy’ 'obrazki’ i 'wideo’. format „jad” albo „jar” wrzucic po za ikony (na białym polu). jak sie wgra na tel to wyskochy komunikat ” zapisać w – aplikacje lub gry” wybieracie co chcecie i już;] wszystko;] mam tylko problem jak wgrać gry gdy nie ma formatu jad ani jar tyko pełno jakiś ikon. nie wiem jak to złożyć do kupy w jedną grę.

      a tak w ogóle telefon moze być. wady: dźojstik sie troche tnie i chyba nic więcej. a jak wam nie pasuje bateria to nie kupujcie tego telefonu albo z niego tak nie korzystajcie.;];];];] pozdrowienia :*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Limitowana seria eksperymentalnego nie wypału po dwóch miesiącach JOYSTICK umiera .W moim przypadku po oddaniu do serwisu anulowali mi gwarancję twierdząc kontakt telefonu z cieczą kompletna paranoja z telefonem obchodziłem się jak z jajkiem.stosunek Ery do zaistniałego faktu -przecież to tylko naiwny klient jak inni…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      tyn telefon to je tako paść jakich malo nafaszerowany rostonańtymi pierdolami i sie to dycki psuje i tyn knefel co sie ruszo to jo nim ruszol ale tam mi sie nie ruszalo w środku NIE KUPUJCIE TEGO SZAJSU tata na to pieroństwo na grubie rombol 2 miesionce i na co to bylo ni wiycie to jo wom pedza na rzić i jo to zaroski sprzedol

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Mam porównanie Siemensa CXV70 do Sony Ericssona K700i. Jasne, nie ma co ukrywać, Sony jest nowocześniejszy. Więc dlaczego robi słabsze zdjęcia? Widać wyraźnie efekt ziarnistości, czego w Siemensie nie ma. Druga sprawa. Siemens pozwala na przybliżenie zrobionego zdjęcia czy na proste wrzucenie go na cały ekran. A w Sony? Można zrobić tylko pokaz slajdów. Dalej. Do grupy w książce telefonicznej w CXV70 można wrzucić olbrzymią liczbę wpisów. W genialnym K700i numery z jednej sieci musiałem upchnąć do 3 grup – porażka. Kolejna sprawa – podczerwień. Przez Siemensa za pomocą podczerwieni można wysłać wszystko, od obrazków po gry. W Sonym gry nie przejdą. Nie można nawet ustawić klawiszy na klawiaturze aby przypisać klawiszom funkcje. W Siemensie i owszem. Ludzie narzekaja na słabe wykonanie Siemensów. Tylko akurat w moim Siemensie dżojstik działa już dwa lata i sięnie zacina a w Sonym padł już po trzech. Tak więć jeżeli ktoś naprawdę chce sięwypowiadać na temat Siemensów niech najpierw je dobrze pozna a nie idzie za powszechną falą krytyki tej marki. Bo jak mówią słowa piosenki „najtrudniej powiedzieć NIE gdy mówią TAK”

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      MAM TEN TELEFON OD NIECAŁEGO MIESIĄCA I TYLKO JOY NAWALA ALE JEDNAK Z WINY TAMTEGO UŻYTKOWNIKA KTOREMU WYPAD Z KIESZENI I PRZEJECHAŁ PO BETONIE USZKADZAJAC PRZY TYM PANEL I JOY TELEFON W PORÓWNANIU DO SIMENSA C,CT,CX,S JEST BAJECZKA W SIMENSACH W KAZDYM W KTORYM MIALEM BATERIA 1DZIEN ZAWIESZALY SIE CIAGLE KOMPLETNE PADLA I PRZEZYTKI.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      JA MAM DO SPRZEDANIA TEN TELEFON TYLKO ZA 270 ZŁ WIEC PISZCIE NA 3933982 gg

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      potrzebóje oprogramowanie se k700i ,to moje gg 6293064

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      czy w SE k700i da sie ustawiC na przychodzacy sms dzwonek mp3 jesli tak to w jaki sposob??? jakiś program????prosze o pomoc alb na emaila: lukas199010@interia.pl lub na gg: 7261435

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      O co chodzi z tą klapką na słuchawki na dole telefonu Sony Eriksona K700I???

      Proszę odpowiedzicie mi na numer GADU GADU-8621395

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ja mam ten telefon wada mało pamięci i wolne przesyłanie ;((

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      włonczam go i kwialatura wogule nie pisze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      ja chce zakupić ten fon ale nie wiem czy powinnam… a po przeczytaniu niektórych komentarzy przekonałam sie wkońcu go kupić

Viewing 158 reply threads
Reply To: Test Sonyericsson K700i
Your information: