Start Forum Sprzęt Sony Test SonyEricsson GC75

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Karta GC75 firmy SonyEricsson to dobre rozwiązanie dla osób intensywnie korzystających z transmisji danych. GC75 oferuje szybką transmisję danych, niestety, cena urządzenia – ponad 2000 zł – sprawia, że urządzenie to przeznaczone jest dla osób z zasobniejszymi portfelami.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test SonyEricsson GC75

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      useless / juzles

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      witam,

      Mam tą kartę. Nie kupujcie jej. Antena ma milimetrową szpilke którą przy podłaczaniu wręcz terzeba złamać.

      Odpowiedź serwisu brzmi: uszkodzenie z winy użytkownika naprawa niemożliwa proszę kupić nastepne urządzenie za 2000pln.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Troshke przeterminowany ten opis – wiekszosc opow sprzedaje ta karte

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Podzielę się z Wami moimi obserwacjami dotyczącymi GC75e. Mam ten modemik z kartą w Orange od około 2,5 miesiąca – nie mając innych alternatyw byłem zmuszony wykupić 2 letnią aktywację wraz z modemem za 270 zł który po tygodniu spadł do 120 a obecnie chyba ok 60 (w Orange oczywiście). TU BYŁA WIELKA WTOPA 🙁 Używam go w kompie stacjonarnym więc wymagana była przejściówka z PCMCIA na PCIv (105 zł w Komputroniku – ale mieli od ręki)

      A teraz krótki opis jak się sprawuje modem:

      1) instalacja na 98SE bez szans nie udało się zainstalować modemu

      2) na WINXP SP2 poszło bez problemów instalacja podłączenie i zestawiło połączenie. Nie mam z nim żadnych połączeń, nie zrywa nie wiesza kompa – jest ok. Co do prędkości to hit to nie jest połączenie ustanowione na 53 kbps max ciągnie od 20 do 40kbps – jak dla mnie żadnych różnic pomiędzy modemem a GC75 a rachunki o ponad 100% niższe szkoda tylko że umowa na dwa lata :((

      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Mam GC75 od 7 miesięcy (kupiony w IDEI jeszcze). Nie jest rewelacyjny. Straszny ślimak i do tego czasem fiksuje przy bankowości internetowej.
      Próbowałem aktualizować oprogramowanie przez internet ale ślad po stronie http://www.sonyericsson.com zaginął. 🙁

Viewing 5 reply threads
Reply To: Test SonyEricsson GC75
Your information: