Start Forum Sprzęt Sony Test Sony Ericsson Xperia mini pro

Viewing 15 reply threads
  • Author
    Posts
    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      Firma Sony Ericsson zachęcona sukcesem osiągniętym przez modele Xperia X10 mini, X10 mini Pro po raz kolejny postanowiła przedstawić smartfon stworzony z myślą o konsumentach poszukujących mobilnego smartfona. Jesteście ciekawi jak spisał się nowy Androidowy krasnal z rozsuwaną klawiaturą QWERTY?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Sony Ericsson Xperia mini pro

    • tabamirko
      Member
      Liczba postów: 135

      Super Telefon!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      porównywanie Xperi do E7 jest trochę nie na miejscu. Ogólnie test w porządku.

    • Wicked
      Member
      Liczba postów: 311

      Dobrze, że większość koncernów uczy się na błędach. Urządzenie warte zainteresowania. Ciekawe jaka cena?

    • exit
      Member
      Liczba postów: 330

      Telefon zapowiada się bardzo pozytywnie. Mobilność i moc. Komórka musi być mobilna a gdy ma jeszcze takie możliwości.. Fajnie byłoby takiego posiadać. Btw kiedy wchodzi na rynek? W sklepach jeszcze nie widziałem a z tego co wiem testowany model QWERTZ jest przeznaczony na rynek francuski. Przypuszczam że telefon odniesie sukces mimo braku szumu medialnego. Oczywiście cena też jest istotną kwestią – mam nadzieję iż nie będzie za wysoka 😉

    • JarKen
      Member
      Liczba postów: 757

      Opis ok. Staraj się unikać oczywistych oczywistości jak:”Urządzenie działa niezwykle szybko, a nawet czasami płynniej niż telefony z większymi ekranami o podobnej specyfikacji, za sprawą mniejszej rozdzielczości wyświetlacza.”
      Przydałoby się również jakieś porównanie. Czy tylko ja zauważyłem, że hardware jest identyczny z Xperia ARC? http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3713&idPhone2=3619 Rozdzielczość HD to obszerny temat – dodaj 720p, żeby ktoś nie pomyślał, że 1080p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      A ktoś wie w jakiej to cenie będzie ten telefon? Bo jak znowu będzie to jakaś masakryczna cena to nie będzie rewolucji 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      A jeszcze mam pytanie do testującego. Czy ta klawiaturka jest rozsuwana na jakimś mocniejszym mechanizmie jak E7, czy na zwykłej taśmie która pewnie poleci po pół roku?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      mam pytanko czy warto wydać 1050 zł i kupić xperie mini pro czy kupić samsunga galaxy s plus za 1100zł ??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Jestem uzytkowniczka tego telefonu I jedyny jego minus to taki, ze dziala wolniej jesli na karcie jest duzo danych. Poza tym wszystko jest ok. Upadek z wysokosci 1,5m tez przezyl 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Gdzie w tym telefonie jest organizer bo szukam, szukam i nie widzę :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Ten telefon w T-mobile kosztuje 199zł za 25 na 48 doładowań

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Fajny mój kolejny telefon będzie z rodziny xperii tylko jeszcze zastanawiam się który

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      mam ten tel i jest bardzo fajny 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Może i ciągle warto kupić ten telefon, ale warto pamiętać o kilku problemach z nim. Między innymi bateria i głośnik zawodzą. Tutaj jest jeszcze kilka wad wypisanych: http://cosiepsuje.com/produkt/42/xperia-x10-mini-pro.html

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      witam mam problem z tym tel Sony Ericsson SK 17i upadł mi z 1,5m wysokości i nie chce się włączyć pokazuje tylko napis Sony Ericsson i nic po za tym nie pokazuje co mogło się zepsuć? Proszę o jakie kolwiek skazówki w tej sprawie.

Viewing 15 reply threads
Reply To: Test Sony Ericsson Xperia mini pro
Your information: