Start Forum Sprzęt Sony Test Sony Ericsson W705

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pierwsze, co zwraca uwagę w kontakcie z telefonem Sony Ericsson W705 to jego podobieństwo do testowanego na naszym serwisie w ubiegłym roku modelu G705. Specyfikacja techniczna jest bardzo podobna, ale najważniejsze, że po swoim protoplaście odziedziczył łącze bezprzewodowe Wi-Fi, która jest nowością w Walkmanach.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Sony Ericsson W705

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Co to za walkman co ma tylko jeden glosnik.Aparat bez autofocusa czy lampy ksenonowej.Za te pieniadze juz lepiej kupic n82 co ma wszystko.SE moze i kiedys robil dobre fony.Ja czekam az SE sie rozdzieli na ericssona i sony.To co sony robi na rynek japonski to prawdziwe hi-tech a to co oferuja europejczykom wola o pomste do nieba.Niewiem maja nas za ciolkow co kupia kazde barachlo?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Ja tez spisalem ta firme na straty.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      powstaja tylko kolejne klony poprzedników, sonyeryk juz dawno pozostał w tyle za czołowka i tylko czekac az potwierdzi sie wiadomosc o rozpadzie spolki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      wiecie co? mozecie sie zamknac mi tel sie podoba jakby nie cena bym go kupil a tak mam w595 i jestem zadowolony!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      A widzieliście W995? To już telefon z wyższej półki wiec nie mowcie, ze SE tylko na rynek japońcki robi hi-tech….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Viper, ale cena W995 (2500 zł, jest na allegro w przedsprzedaży) skutecznie odstraszy potencjalnych kupców.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      A według mnie to dobrze że robią telefony niewiele rózniące sie od siebie,mi sie podobał w910i ale brakowało mu kilku rzeczy które ten ma,może jak kotś kupuje sobie telefon co rok i za każdym razem oczekuje fajerwerków to mu to nie pasuje,ja kupuje raz na kilka lat i chce mieć możliswosc wybrania telefonu który mi dokładnie pasuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      No cóż, telefon to rzecz gustu. A tu akurat mamy do czynienia z walkmanem z funkcją telefon.

      Kupiłem W705 bo po prostu mi się podobał, a zależało mi aby "telefon" przede wszystkim świetnie odtwarzał muzykę, a przy okazji był telefonem. A to, czy ma jeden głośnik, czy dwa, czy robi extra fotki czy nie, w tym przypadku to rzecz drugorzędna. Fakt, jest drogi (290 euro), ale przyznam, że jakość odtwarzanego dźwięku robi wrażenie.

      W705 to może nie jest jakiś szczyt współczesnej techniki, raczej ładny i elegancki gadżet. I pewnie za rok pójdzie na śmietnik. Ale w końcu to tylko "telefon".

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Podoba mi sie ten telefon. Nawet jesli chodzi o cene to znalazłem go na aukcji , gdzie mozna kupic o wiele taniej niz w salonach

      https://www.telix.pl/artykul/test-sony-ericsson
      -w705–6,27638.html

Viewing 9 reply threads
Reply To: Test Sony Ericsson W705
Your information: