Start Forum Sprzęt Sony Test Sony Ericsson T700

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nazwa T700 w przypadku tego telefonu Sony Ericssona jest uzasadniona. Model jest następcą zaprezentowanego w 2003 roku T610, co jak producent podkreśla, zobowiązuje do eleganckiego wyglądu. Ukryty w aluminiowej obudowie telefon ma jedynie 10 mm grubości.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Sony Ericsson T700

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Nie podoba mi się. Ohyda. Projektanci znów śpią. A fe!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      No faktycznie, nie jest zbyt urodziwy. Sam chyba bym ładniejszy model wystrugał. Ale poza wyglądem całkiem ciekawy telefon. Jak zwykle sprawa się rozegra o kasę tj. jeśli cena nie będzie zbytnio zawyżona może osiągnąć sukces.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      A poza tym ciekawy teścik. Dużo fotek i kilka filmików. Można sobie z grubsza wyrobić zdanie o produkcie. Dobra robota. Dzięks 🙂

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zgodnie z obietnicą probuję unowocześnić nasze testy i zgodnie z sugestią dpdałem te filmiki. Może jeszcze nie są najlepszej jakości za co przepraszam ale dopiero się uczę. Miło mi, że test może się chociaż trochę podobać. Pozdrawiam Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      No teścik jest na serio w porządku. Cieszę się, że są filmiki bo, jak to się mówi, jeden filmik jest więcej wart niż 1000 zdjęć ;-). A na jakość filmików nie narzekam. Nie zauważyłem by była marna, ale pewnie, że można starać się zrobić wszystko jeszcze lepiej. Osiadanie na laurach nie popłaca ;-). Tak czy siak test jest bardzo dobry i oby tak dalej czego szanownemu redaktorowi i nam czytelnikom życzę. Pozdrawiam również 🙂

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      No również uważam, że teścik na + 🙂 Ale mam jedno ale 😛 Transfer przez USB można sprawdzić przez kabel z każdego telefonu SE nowszego niż k700 🙂

      pozdrawiam

Viewing 6 reply threads
Reply To: Test Sony Ericsson T700
Your information: