Viewing 72 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W kolejnym teście na Telix.pl postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej produktowi francuskiej firmy – Sagemomi my411X, który zwraca na siebie uwagę ze względu na ciekawą stylistykę. W Polsce, w ofercie telefonów na kartę model ten cieszy się dużym powodzeniem.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Sagem my411X

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      to sie rozpisales…. ja mam ten telefon i uwazam ze spelnia kazdy warunek… jest ladny wytrzymaly i poreczny i ma pewnie jeszcze wiele innych funkcji ktore teraz mi nie przychodza do glowy… jak na moj gust to troche za bardzo go znegowales. nie uwazam ze jest to "model ze sredniej polki"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      no chyba niepowazna kobieto jestes jak uwazasz ten telefon nie nalezy do "sredniej półki".Ja bym go wrzucil do worka "slabych modeli".Co to za wyswietlacz co to za aparat co to za kolory!!!!ocen go obiektywnie!!!slabiutki telefon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      telefonik super mi się podoba fajne menu proste do opanowania . Choć niewiele miejsca wbudowanego ale 1giga karta w zupełnoście wystarczy. moim zdaniem telefonik można besproblemy przygarnć bardzo zachęcam telefonik jest bardzo fajny i wydajny. Najlepsze jest to że ma karte mini .A najgorsze że nie ma więcej wbudowanej tak był by to świetny telefonik

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ja mam tego tela i nie narzekam poniewaz jest super a odtwarzacz jest prze boski i te basy….mmmmmmm….cudo…polecam wszystkim…tylko mam pytanie wie ktos jak sie minimalizuje odtwarzacz????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      tez mam ten telefon i rowniez uwazam, ze jest super. jedyna wada tego telefonu jest chyba brak opcji minimalizowania odtwarzacza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      telefonik looz wszystko jest w ok tylko wyswietlacz moglby byc lepszy pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Witam!! Mam ten telefonik od niedawna i jestem z niego zadowolony. Ale mam pytanko czy można za pomocą niego sterować kursorem myszki??? Daj cie znać

    • debek411
      Member
      Liczba postów: 1

      ile wam trzyma bateria w tym sagemie go mi góra 3 dni troszke mało

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      dla mnie telefon tez jest wypas tylko mam jeden problem:( karte pamieci mam ja normalnie telefon czyta lecz jak przez usb wrzuce na nia muzyke lub wogule cos to w telefonie tego niewyswietla!!!!!

      mugłby mi ktos pomuc?????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      czy chcialby ktos sie zamienic ten telefon na nokie 6630

      zainteresowanych prosze o napisanie na moje gg :7438660 (pisac nawet jak bede niedostepny)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      posiadam ten telefonik i jestem z niego zadowolony xD

      tylko nie wiem jak sie minimalizuje odtwarzacz…

      prosze o odpowiedz na moje GG 11448720

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      posłychaj wioletko odtwarzaca mp3 nie morzna zminimalizowac to rze raz ci sie udało to jakis cud ale to nie morzliwe

      SNIPER

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      a jednak się myliłem morzna zminimalizowac odtwarzacz mp3 udało mi 2 rzy powoli to rozpracowuje jak złamie ten kot to wam podam hahahah pozdeawiam

      SNIPER

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Skarbeczki Wy moje może wiecie jak sie minimalizuje odtwarzacz???? widze ze pytanie sie powtarza no ale moze akurat ktoś wie 😉 moje gg 6524811 pozdrawiam i buziole

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Siemka

      Mam podobny problem co inni jak zminimalizowac odtwarzacz mp 3 mi się tylko raz udało w dodatku przez przypadek i nie wiem jakim cudem Piszcie na email jak wiecie jak heeh NatusiaMotylek@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      A wiec znalazlam sposob na odtwarzanie piosenek w odtwarzaczu i jednoczesnym chodzeniu po menu, graniu w jave itp. W KOŃCU

      1.Włączamy odtwarzacz ustawiamy jakie piosenki chcemy sluchac i jak glosno

      2.Dzwonimy do siebie będzie jedno nie odebrane połączenie SZYBKO wychodzimy z odtwarzacza zanim nam się pokarze CZy uruchomić odtwarzacz

      3.Wchodzimy w odtwarzacz i odpalamy piosenke, przychodzi do nas sms, odczytujemy go i zanim pojawi sie napis "czy wznowic odtwarzanie.." (czyli prawie natychmiast) wduszamy czerwona sluchawke. Wtedy pojawi sie napis "czy wznowic.." dusimy "tak" i gra muzyka Nawet po kolei piosenki jakie mamy ustawione i wygasza sie ekranik, jak nic nie robimy

      Jeśli jeszcze nie wiecie o co chodzi piszcie na email NatusiaMotylek@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      hmm .. bo ja własnie chce go kupić chyba ;] ale moja siostra twierdzi ze on nie jest dobry i ze bede załowac ;p a mi sie podoba ;d a on ma dobry wyświetlacz .? 😉 Odp

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      hehe spoko sposób raz mi sie udało tak zrobic ale za drugim i trzecim…. razem już nie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      czy do tego telefnu mozna wsadzic karte mini sd kingstona 1gb ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Qurde79 da sie ponieważ sam mam sd kingstona 1gb.

      Telefon ogólnie super tylko nie wiem jak zrobic aby 1 sekundowy dzwonek tylko raz zadzwonil a nie ciągle sie powtarzal, ktos wie czy jest taka opcja?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Nom fajny telefonik =). A mam pytanko da się wymienić szybkę w tym telefoniku i jeśli tak, to gdzie można taką dostać. Com?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ten telefon jest po prostu do niczego…brak słów…!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Telefon do niczego ponieważ nie da sie kupić wyświetlacza do niego:( a mi właśnie się wylał:(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      powiem w prost SAGEM MY411X RZąDZI rządzi rządzi ijeszcze raz SAGEM MY411x RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      miałem ten telefon poł roku pierwszy miesiac bylo super w drugim miesiacu zaczela sie bateria pieprzyc potem soft a teraz sie spieprzyl wyswietlacz 🙁 nie radze nikomui kupowac tego modelu jest kompletnie nie udany kiepsi odtwarzacz muzyki nie mozna chodzi po menu podczas słuchania muzyki Najlepszy sage ktorego miałem to byl my501xbateria trzymala 5 dni i sprzedalem go bo kasy potrzebowałem a teraz załuje 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      cała prawda o telefonie sagem my411x: Telefon B e z n a d z i e j n y…!!!! ludzie nie kupujcie go! on dosłownie NIC nie ma… ten telefon ma taki aparat że nic w nim nie zobaczycie.[do kitu, jakby mrówki w nim były/hehe] jak macie wybrać sobie telefon to kupujcie N O K I E -NAJLEPSZE TELEFONY śWIATA!!!!!!!! (wiem z własnego doświadczenia, mija cała rodzina go ma, no i JA OCZYWIśCIE) serdecznie polecam =) a tamten jak macie kosz to wyżudźcie!!!!!!! [to wszystko to prawda] polecam nokie 6233 !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      fatalna jakosc zdjec…naprawde;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      czy można przewijać muzykę w odtwarzaczu???

      proszę napiszcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ogulnie telefonik niejest zly , tylko gdy popsuje sie ekranik jest drogi i trudno dostepny. jak ktos ma na sprzedarz taki ekranik niech da znac na e-maila: pawel.3548@pino.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      i co z tym minimalizowaniem odtwarzacza? wszyscy piszą że im się udało a nikt nie wie jak :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Minimalizowanie odtwarzacza

      Ustawiasz budzik na 1-2 minut przed daną godziną

      Włączasz odtwarzacz i regulujesz głośność

      Następnie czekasz (na zbawienie)

      Gdy budzik zadzwoni naciskasz razem ZAKOŃCZ ROZMOWĘ i przycisk powyżej (ponieważ nie pamiętam kolejności)

      A potem słuchasz muzy i robisz co ci się żywnie podoba

      Jak coś to gg 5266759

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      hej!!! mam wielką prośbę. może mi ktoś napisać gdzie mogę znaleźć w necie program my pictures and songs??? miałam ten program wcześniej ale został skasowany przy zmianie programu w kompie:(:(:( prosze o pomoc:*:*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      ja niewiem co wy chcecie od tego telefonu??? mam go i jestem z niego zadowolona tylko troszke obudowa mi pekla ale da sie wymienic cena to ok. 25-30 zl. kto chce niech wejdzie na allegro.pl i tam sa rozne akcesoria do tego telefonu:))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      HEJ fajny telefonik mam go spoko tylko niewiem jak minimalizuje się odtwarzacz prosze pomoc napisz ktos kto bendzie wiedzial

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Witam,

      Jakiego programu urzywamy żeby ściągać te wszystkie pliki z telefonu bo dostałem kabelek z płytką ale oprogramowanie jest tylko do kabla a niema programu… Prosze o pomoc!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Mam jeszcze jedno pytanko czy jest jakiś crak czy coś takiego bo zciągnołem z 70 gier i poszło mi tylko 3. :/ prosze o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      hej wiem jak zminimalizować odtwarzacz to proste bez budzika isms proscizna hahahahahahahahahahahaha zglos sie domnie to muj nr tel 783697385 odpisuje nasms

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      powiedz jak :]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      mam ten telefon i nienarzekam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Gdy próbuje włączyć WellPhone aby nagrać piosenki na sagema wyskakuje mi żeby wpisać numer licencji!

      kupiłam kabelek usb i płytkę ale tam nic takiego nie ma!

      gdzie można znaleźć ten numer licencji?????

      może być nawet nielegalny!

      proszę o szybką odpowiedź

      z góry thx :*

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      telefon jest po prostu fajny tylko szybki łatwo pękaja ale kupiłem pokrowiec i est git ma fajne basy podczas słychania muzyki i mam takie telefony 3 jednego białego to resetował sie co 5 sekund i tracił zasięg to powiedzieli ze te telefony tak maja ale po 2 dniach sam się naprawił i działają mi do dziś polecam go

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Mam problem. Jak chciałam napisać sms to wyskakuje mi " pamięć MMS pełna". Wykasowałam wszystkie wiadomości, i nic. a żadnych MMS’ów nie dostawałam. wszystko szło przez bluetooth. Czekam na odpowiedź…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      jesli wyskakuje pamiec mms pelna musisz wykasowac zdjecia z pamieci tel lub przezucic na karte pamieci pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      tez mialem ten problem i tak sie wqrwialem… ze szok w zadnym komisie nie wiedzieli co jest 5 az doszedlem sam do tego:PP

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      jak sie minimalizuje odtwarzacz ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Haha hey … Mam problem nie umiem wlaczyc tego tel ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      to fajny telefon bułahahaha

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Mam do sprzedania Sagem My 411x

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Telef0n SAGEM my411X jeSt extra . ! mam Bałego z Niebieskim rysunkiem styłu i podziwiam ten telefon tylko nie ma takiego czegos jak Minimalizuj mp3

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      czy na sagem my 411x wejdzie karta 2gb

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Hej mam telefon sagem my411x ściągnięty z Anglii i w nim 3 języki oprócz polskiego ,mam wszystko po angielsku a na dodatek nie mogę odbierać MMS ani wysyłać mam z sieci Orange i jak mi ktoś wyśle MMS to przychodzi mi SMS ”otrzymałeś MMS od numeru ……… Aby ja obejrzeć zaloguj się do portalu http://www.Orange.pl lub zarejestruj się,jeżeli nie posiadasz jeszcze konta” ja już się zarejestrowałam i nic nadal to samo ,nadal nie mogę wysyłać MMS ani odbierać .co mam robić proszę pomoście mi . czekam na odpowiedz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      jak coś to moje GG 10243752 pisać jak ktoś wie co zrobić czekam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Gdyby kogoś interesowało to działa karta 2GB, po włożeniu chwilę ją wykrywa, ale później ok. Mam ponad 456 mp3 i nie chciał odtwarzacz załadować takiej ilości utworów. Musiałem podzielić to na 3 listy, szybciej się wczytywało i nie ma problemu z ilością. No i jeszcze przy podłączeniu telefonu jako pamięć wymienna nie widzi tej karty (przez czytnik kart i w telefonie nie ma problemu). Jak kopiuję pliki do telefonu przez My Pictures And Sounds 8.03 to nie ma problemu z zapisem na tą kartę (w telefonie ustawiłem żeby zapisywał na kartę).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      telefon straszny!! nie polecam nikomu!! 2 razy mi spadł i pękła obudowa, poza tym zacina się z nieznanych przyczyn. nigdy więcej nie kupię sagema! a co do zminimalizowania odtwarzacza to również nie mam pojęcia jak samemu tego dokonać, nie ma żadnej kombinacji klawiszy aby to zrobić. odtwarzacz minimalizuje mi się najczęściej gdy słucham muzyki i ktoś w tym czasie do mnie zadzwoni. Po zakończeniu rozmowy odtwarzacz mam na dolnym pasku wyświetlacza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Odtwarzacza sie nie minimalizuje… ani nie przewija muzyki… aha i co z tego ze sie pisze esy jak przy ich wysyłaniu i tak odtwarzacz sie wylacza…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      mam ten telefon od jakiegos czasu, i jak zminimalizowac

      ten ***** odtwarzacz?

      bez zbednego wysylania sms do siebie i wyduszania na

      klawie jakisch przyciskow…

      pomocy do chuja:p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      ten tel jest strasznie słaby. nie ,ma sensu go kupować. dziadostwo jak wszystkie sagemy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      bardzo dobry telefon ma super basy głośny odtwarzacz tylko ciulowe gry

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Telefon do bani 2 razy mi pęk wyświetlacz i płaciłem 140 Zł nara z takim interesem jedyny plus to że telefon ma bass i głośno gra 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      ten telefon mam od jakiegos czasu i wcale nie jest taki zły poza wyświetlaczem który sie ciągle rysuje :((((((((((((((((((((((((((((!!!!!!!!!!!!!!!……
      …..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      jak zdefiniować profil, żeby uruchomić opere mini????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Padło z niego:(

      Cały czs sie tnie!

      Muł z niego:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Jak czytam wasze opinie o ty fonie to żal mi was !!! telefon do bani???? a czego wy oczekujecie od telefonu, albo wyświetlacz mi pękł,(a nie pęk chłopku co wcześniej pisałeś) jak na nim usiadłeś to ci pękł , bateria trzyma 2 dni no pewnie jak słuchacie muzy to trzyma krótko tak samo jak inne telefony. używam telefonów sagem od 8 lat , wcześniej miałem siemensy,nokie i nie będę narzekał tak jak wy na inne marki. Telefon kupujemy w zależności co potrzebujemy od niego i najpierw trzeba pomyśleć głową jesli telefon ma więcej funkcji to jest wtedy wolniejszy, następna sprawa to taka że ten sam model np. w sieci era będzie się sprawował super a w sieci np. plus czy orange może się zawieszać . wszystko zleży od softu jaki ma dany operator. Myśleć myśleć nie narzekać !!!!!!!! myśleć . A wy właściciele Noki nie piszcie bzdur bo firma nokia przecież wam nie płaci za to !!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      mam od niedawna sagema i nagrałem muzuyke pisało ze zapisana ale niemoge znalesc tego nagranie gdzie te nagrania s ą

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      po 1 wylaczcie kompa otworzcie slownik bo tego sie czytac nie da

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      jak podłanczm słuchawki i właczam muze to nic nie gra a jak wyciąkam wtyczke to gra pomocy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      ja mam zamiar kupywać ten telefo i mam pytanie czy ma duży wyświetlacz bo jak malutki to nie będe go kupywał a jak średni to dobrze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      ja wiem masz właczony odtwarzacz to jak przyjdzie ci wiadomosc to ja otwusz i nacisnij 2 razy czerową słuchawkę to działa zobbacz !!! wtedy odtwarzacz sie sciągnie i jest ok

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ja powiem tak. Telefonik wizualnie wygląda suuuuuper. Jak na taki aparat zdjęcia robi nawet dobre. i to chyba tyle. Mały poręczny i w ogóle jest super 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      JEŚLI MACIE PROBLEM Z KOMUNIKATEM

      " PAMIĘĆ MMS PEŁNA" TO:

      1. WCIŚNIJ PRZYCISK " OK "

      2. PRZYTRZYMAJ PRZYCISK " * "

      3. WYBIERZ " RESET JAVA" I ZATWIERDŹ

      TERAZ BĘDZIE WSZYSTKO GRAĆ 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Hej.Ja mam ten tel i mimo ustawienia konfiguracji i środków na koncie nie mogę wysyłać mms ale kiedyś mogłam normalnie.Dlaczego tak jest.Odpowiadać proszę na nr tel podany w niku 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      jak uruchomic alaram w sagem puma

Viewing 72 reply threads
Reply To: Test Sagem my411X
Your information: