Start Forum Rozrywka TV i muzyka Test radia internetowego Ferguson I300

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Odbiorniki radiowe wciąż trzymają się dzielnie i nie odejdą szybko do lamusa. Co więcej, innowacyjna technologia DAB+ otwiera przed nimi nowe możliwości. Pomijając jednak technologię, na wstępie trzeba powiedzieć, że prezentowany w recenzji produkt firmy Ferguson I300 jest hybrydowym rozwiązaniem. Do wyboru użytkownik ma dwa źródła sygnału radiowego – analogowy FM oraz cyfrowy DAB+.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test radia internetowego Ferguson I300

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Redakcjo… litości 🙂
      Po pierwsze, fizyka… Z 5V i 1A nie jest możliwe uzyskanie 60W mocy wzmacniacza.
      Po drugie, akustyka… Pisanie o jakości dźwięku przy głośniczkach 2.5 cala w obudowie o tych wymiarach, to już przesada.
      Mamy teraz takie czasy, ze producenci wypisują, co chcą, czyste pusto słowie i marketing.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Kolego aadvark 5V 1A to jest wyjście USB, najpierw przytajcie a później hejtujcie. Radyjko jest na 230VAC.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      A mi to radio pasi. Zastanawiałam się właśnie jak taki sprzęt działa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Sam sprzęt, przynajmniej na zdjęciach prezentuje się całkiem fajnie. Jest trochę drogi, to fakt. Zastanawiam się nad kupnem czegoś w tym rodzaju do warsztatu. Mam tam problem z zasięgiem, a mam Internet. Chciałbym czasem posłuchać wiadomości i dobrej muzyki. Co polecacie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Te 60W to zapewne moc tzw. PMPO
      Żartem jest możliowość zaprogramowania TYLKO 10 stacji DAB+ gdzie powstają to coraz nowe rozgłośnie radiowe w tym systemie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Pobierana moc 43W to bardzo dużo jak na takie radio. Telewizor 32 calowy pobiera mniej więcej tyle samo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Kupiłam go sobie do kuchni i nie żałuję. Mam mieszkanie w środku apartamentowca i w kuchni nie było zasięgu radia, a bardzo lubię słuchać muzyki. Może nie jest to dźwięk z filharmonii i daleko mu do kina domowego, ale daje radę umilić mi gotowanie, które nie znoszę ;).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Hula aż miło

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      mam pytania: 1) czy te 10 stacji do zapisania w pamięci jest na każde pasmo tj. dab, fm i radio internetowe, czyli 30?
      2) jak z zasięgiem wifi ? testował ktoś na różnych odległościach, czy „pokona” dwie ściany ?
      3) czy pod to usb da się podpiąć adapter Wifi fergusona żeby zwiększyć siłe WIFI ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Ciekawy sprzęt

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Dźwięk ładny i głośny ( zależy od stacji, ale ogólnie gra ładnie) wygląd ok. Niestety zasięg WiFi bardzo słaby przez ścianę non stop buforuje a metr od rutera tylko jedna kreska, ale przynajmniej gra. Słabo widoczne przyciski (w tym samym kolorze co obudowa). Wejście słuchawkowe powinno być z przodu (nie jest łatwo podłączyć słuchawki bez odwracania radia. Jestem zmuszony przenieść ruter do sypialni i powinno być ok.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Zainstalowana aplikacja AirMusic Control na moim smartfonie „Moto G5 plus” nie łączy się z radiem „Ferguson i300”, czy ktoś miał ten sam problem?

Viewing 12 reply threads
Reply To: Test radia internetowego Ferguson I300
Your information: