Jesteś tutaj:---Test NavRoad Nexo Free: 8-calowy tablet z modemem 3G i Aero2
Test NavRoad Nexo Free: 8-calowy tablet z modemem 3G i Aero22014-01-31T14:57:37+01:00

Start Forum Sprzęt Tablety Test NavRoad Nexo Free: 8-calowy tablet z modemem 3G i Aero2

Viewing 24 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Zapowiedź Nevo Free wywołała szumną dyskusję w Internecie i wzbudziła duże zainteresowanie owym tabletem, ciekaw jestem czy spełni wygórowane, jak by nie było, oczekiwania potencjalnych użytkowników. Zapraszam do przeczytania testu NavRoad Nexo Free.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test NavRoad Nexo Free: 8-calowy tablet z modemem 3G i Aero2

• Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

Ponad 3 dni na baterii , to wynik lepszy niż w niejednym smartfonie. Ciekawe kiedy producenci zrozumieją, że na mocniejszych bateriach mogą tylko zyskać, nawet podnosząc cenę.

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140083

To teraz czekamy na porównanie z Haierem D85 3G i z GoCleverem Aries 785 3G.

• rcicho
      Participant
      Liczba postów: 160

Fajny tylko rozdzielczosc mogłaby byc wieksza.

• metheor
      Member
      Liczba postów: 420

Za baterię nobla dla nich 😉 W końcu!

• Anonymous
      Guest

No i o to właśnie chodzi, duża bateria, duży ekran, 3G i mocne wifi – NavRoad gratulacje za Nexo!

• Anonymous
      Guest

Ja kupiłem modecoma 7.5 lżejszy i więcej czujników ma http://www.youtube.com/watch?v=sqI8Zkc045M

• Anonymous
      Guest

Nie wierzcie w te kłamstwa. Wszystkie poprzednie opinie są sponsorowane.

• Anonymous
      Guest

Czy tablet ma czujnik światła, czy może należy samodzielnie ustawić jasność wyświetlacza? Pozdrawia

• metheor
      Member
      Liczba postów: 420

Sponsorowane? Gdzie się zgłosić po pieniążki 🙂

• Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

[quote]Zapraszamy do nas. Lubimy teorie spiskowe. A pieniążki też się znajdą 😮 [/quote]
      Jemu raczej chodziło o PR , a to domena tusko-sekty 😛 😉

• Anonymous
      Guest

Jak z równomiernością podświetlenia, nie ma przekłamań kolorów? Jak działa hdmi? Jak wifi?

• Anonymous
      Guest

Tablet jest generalnie OK, tylko ma jedną – jak dla mnie istotną – wadę: nie ma opcji używania wielu kont użytkowaników. Mimo, że taką możliwość powinien oferować Jelly Bean 4.2.2.

• Anonymous
      Guest

Fajny sprzet, przemyslana konfiguracja.
      5tka dla Nexo !

Jedno pytanie. Czy GPU to na pewno Mali 400 ? MT8389 ma chyba jednak PowerVR 544 (to z reszta lepsza jednostka)

• Anonymous
      Guest

Wygląda bardzo interesująco. Chyba się na niego zdecyduję. Waham się pomiędzy Free a Evo, różnica w sumie tylko w baterii i 1 cal w ekranie.

• Anonymous
      Guest

Zastanawiam się na zakupem tego tabletu, ciekawi mnie tylko jak sprawuje sie WiFi bo ponoć z tego co czytałem na różnych forach to w innych starszych modelach firmy NavRoad było słabiutko .
      Może ma ktoś ten model tabletu i podrzuci info o dzialaniu sieci WiFi ??
      jak dla mnie jedyny minus przynajmniej ze specyfikacji do waga

• Anonymous
      Guest

Do Alien: chyba nie czytales tego testu: „Jedna z trzech głównych zalet opisywanego tabletu to karta sieciowa. Muszę przyznać, że z tak dobrą kartą nie spotkałem się dawno. Bez problemu tablet łapie sygnał z domową siecią w miejscu gdzie inne urządzenia go gubią. W miejscu gdzie pozostałe urządzenia przerywają połączenie z domową siecią, Nexo Free pokazuje 1-2 kreski zasięgu sieci przez co swobodnie można korzystać z Internetu, nawet w najdalszym zakątku mieszkania (w moim przypadku dwukondygnacyjnego).”

• Anonymous
      Guest

7 godzin ogladania filmów i 6 godzin internetu – takie wyniki osiąga miedzy innymi Aries 785. Co prawda te wyniki osiąga na mniejszej jasności ekranu, w teście innego branżowego portalu.
      Mógłby ktoś kto go ma sprawdzić w programie Androbench prędkość losowego zapisu (Random Write) i tutaj podać. Ciekawi mnie szybkość pamięći flash.

• Anonymous
      Guest

Witam. Czy mógłby ktoś napisać o prędkości połączenia z Aero2 (czy jest zgodność regulaminem aero2 – minimalna prędkość 14,4 Mbit/s) i może ktoś napisze jak jest w tym modelu z prędkością zapisu do pamięci flash.

• Anonymous
      Guest

mam zamiar nabyc swoj pierwszy tablet moj
      wybor padl na dwie opcje pierwsze to Tablet 8” NavRoad NEXO GO
      lub NavRoad FREE 3G i mam takie pytanie czy biorac
      papierowy opis tych urzadzen duzo lepszy jest procesor Rockchip 3188
      4×1.6GHz od Quad-Core MTK MT8389 4 x 1.20 GHz?
      Nie zalezy mi az tak bardzo na modemie 3g bo wiem ze ten free go ma chodzi
      mi o to czy dla zwyklego uzytkownika bedzie odczuwalna roznica miedzy tymi
      dwoma procesorami
      ceny sa bardzo zblizone a potrzebuje tablet z hdmi szczegolnie do ogladania
      tv weeb nie gram w zadne gry

bede wdzieczny za kazda sugestie

• Anonymous
      Guest

WiFi faktycznie działa bardzo dobrze. Mój egzemplarz trzeszczy przy delikatnym wyginaniu. GPS i 3G jeszcze nie sprawdzone.

• Stentor
      Participant
      Liczba postów: 361

Od wczoraj jestem posiadaczem tego tabletu. W sieci pojawiają się opinie że test na Telix jest sponsorowany. Ponieważ dużo w w nim ochów i achów nad urządzeniem. I i ja miałem wątpliwości . Jednak mimo to zaufałem testowi. I nie zawiodłem się .
      Posiadam laptopa z i3 i telefon ACE2 . Jak do tej pory nie korzystałem z żadnego tabletu. Bazując na doświadczeniach z powyższymi urządzeniami mogę napisać że tablet działa rewelacyjnie! Z pełną odpowiedzialnością podpisałbym się pod tym testem:).
      Surowszą ocenę dałbym jedynie głośnikowi , jest kiepski . GPS w porównaniu z tym w ACE2 łapie wolniej . Nie mogę też znaleźć radia FM o którym jest mowa w podsumowaniu . Chyba go jednak niema.
      Świetna sprawa to dioda powiadomień . Zauważałem też że ostatni jeden procent baterii to bardzo „gruby procent”.
      Pomijając ocenę trwałości i niezawodności urządzenia z racji krótkiego użytkowania mogę je również polecić.

• Anonymous
      Guest

sprzęt ok 🙂 aero2, gps i bateria spox , dodatkowo aluminiowa obudowa…..za tą kasę polecam ps dzieci katują go od 13 lutego i działa do tej pory …zatem już gorzej być z nim nie może 😉 POZDRAWIAM

• Anonymous
      Guest

Hej,
      potrzebuję pomocy w wyborze taba:
      MODECOM FreeTab 7,5 vs Acer Iconia A1-811 vs NavRoad FREE 8” (3G)

Ktoś, coś mogłby doradzić?

• BlasterM
      Participant
      Liczba postów: 611

Skąd się wzięło GPU Mali-400 MP, skoro MediaTek i inne źródła podają PowerVR SGX544?

Viewing 24 reply threads
Reply To: Test NavRoad Nexo Free: 8-calowy tablet z modemem 3G i Aero2
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile