Start Forum Sprzęt Sony Test Nav4All na Sony Ericsson K800i

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nav4All – nawigacja za pomocą telefonu komórkowego. Program jest rozdawany prawie za darmo. Prawie gratis, gdy nie wliczymy kosztów transmisji danych, która w systemie Nav4All jest niezbędna do pracy gdyż jest to system z centralnym serwerem i mapami transmitowanymi do telefonu tylko w celu nawigacji na konkretnej trasie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Nav4All na Sony Ericsson K800i

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      uzywam tego dłuższy czas. Prosty i pomocny program ALE… KrakÓW ChorzÓW i inne kończące się na ÓW program pokazuje jako Krakó Chorzó i nie znajduje żadnyc ulic w tego typu miastach. Co jak co ale Kraków małym miastem nie jest

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Ja jak zainstalowałem nawigację wyskakuje mi uaktywnij dane pakietowe…;((

      Co mam zrobić???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Jesli nie potrafisz znalezc map w nav4all to slabo testowales program. Jest funkcja "pokaz mape". Mapy sa i to niejednokrotnie lepsze i aktualniejsze od tych zamieszczonych w popularnych platnych aplikacjach. Brak widoku 3D nie jest specjalnym problemem, gorzej z przesuwaniem mapy w czasie jazdy no i orientacja jest zawsze do polnocy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Jeśli autor nie wie czy samochody holujące posiadają osobne drogi… to może niech zajmie się czymś innym niż testowanie systemów nawigacji samochodowej, a jeszcze lepiej niech dobrowolnie odda prawo jazdy. Bo chyba nie słyszał o drogach na których jest ZAKAZ holowania ?

      Druga sprawa – prowadzenie samymi strzałkami jest bardzo wygodne i praktyczne – od paru lat używam systemu nawigacji Blaupunkt który właśnie w ten sposób przekazuje wskazówki dla kierowcy, i jest to naprawdę najczytelniejszy sposób – nie miałem jeszcze nigdy sytuacji w której byłby mi potrzebny obraz całej mapy. A jeśli ktoś planuje trasę, a nie wie gdzie dojedzie – jak precyzyjnie określić cel podróży – no to już ręce opadają. Ale w sumie jeszcze jeżdżą PKS-y…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Jeździłem kilka tras z Nav4All i z AutoMapą. Jakość wyznaczania tras – podobna, może nawet w Nav4All lepsza. Jasność przekazywanych wskazówek – Nav4All bije AutoMapę na głowę. Jak zauważył przedpiśca – informacje pokazywane strzałkami są bardzo czytelne i więcej niż wystarczające. Mapki wyświetlane przez Automapę na ekraniku o przekątnej 2,8 cala w odległości niecałego metra od oczu są słabo czytelne. W trybie 3D – prawie wcale. Nav4All nie jest kolorowy ani bajerancki, ale działa skutecznie.

      A propos samego testu – ciut skromnie. Autor wymienił prawie wszystkie pozycje z menu programu, ale tylko przy kilku opisał, co oznaczają. Szkoda, bo tyle można się dowiedzieć po 5 minutach zabawy z aplikacją. Przydałby się głębdszy opis funkcjonalności.

      Pozdrawiam 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      panowie nie wierze że to piszecie jeździłem na tej aplikacji i nie mogę powiedzieć że jest super-owszem wskazówki pokazuje ok, ale pokrycie terenu to wybaczcie porażka.Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Program nie jest zły w swojej klasie,ale nie ma sensu porównywać go z AutoMapą, gdyż mając na względzie powierzchnie Polski,działanie i funkcje,AutoMapa jest zdecydowanie przodującym programem i o głowę bije Nav4All,zaś jeśli chodzi o europę,przodującym jest TomTom. Nav4All jest raczej prostym programem,dla mało wymagających użytkowników.

Viewing 7 reply threads
Reply To: Test Nav4All na Sony Ericsson K800i
Your information: