Jesteś tutaj:---Test muzycznych słuchawek bluetooth
Test muzycznych słuchawek bluetooth2006-09-28T13:35:17+02:00

Start Forum Sprzęt Bluetooth Test muzycznych słuchawek bluetooth

Viewing 26 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Coraz więcej telefonów komórkowych wyposażonych jest w odtwarzacz MP3 i dużą ilość pamięci na przechowywanie muzyki. Posiadacze takich aparatów dostają zwykle w pudełku także prosty zestaw słuchawkowy do słuchania ulubionych utworów. Wielu użytkowników telefonów chciałoby jednak słuchać muzyki przy użyciu słuchawek bezprzewodowych bluetooth. Pulsar 590A firmy Plantronics oraz Jabra BT620s zapewniają duży komfort użytkowania ponieważ muzyka z telefonu przesyłana jest bezprzewodowo. Co więcej, dzięki specjalnemu adapterowi, słuchawki można podłączyć do zwykłego, analogowego sprzętu muzycznego.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test muzycznych słuchawek bluetooth

• wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

?? Jabra w cena jakość? O ile jakość powinna być lepsza w Plantronics (była??) to cena…
      Trzeba policzyć – słuchawki Jabra + adapter bluetooth do sprzętu audio to 538 zł…
      Porównując z ceną Plantronicsa – niecałe 500 zł to jest jednak lepsza cena??

Biorąc pod uwagę BRAK mikrofonu w Jabrze, sądzę, że jednak to Plantronics jest lepszą
      oferta…

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140038

*wlo*

Słuchawki JABRA BT620s posiadają mikrofon!

• Anonymous
      Guest

Witam.

Podaje dokładne parametry

Pulsar 590

Speaker frequency response

Telephony = 300 Hz to 3600 Hz

Stereo Audio = 20Hz to 20 kHz

(16-bit 48 kHz SBC Coding)

Pozdrawiam

Bartłomiej Kamiński

• Anonymous
      Guest

Fajny i wyczerpujący test Jabra BT620.cChyba mnie namowił do zakupy. Brawa dla serwisu.
      Szukałem już od jakiegoś czasu takich słuchawek. I ważne, że można kupić same słuchawki.
      Potrzebuję je do mojego Samsunga SGH-D900.

• Anonymous
      Guest

A czy one zadzialaja z SE w800i?

• Anonymous
      Guest

Hej 😉 Używam słuchawek Jabry od jakiegoś czasu podłanczając do nich równocześnie
      odtwarzacz mp3 i telefon. Świetna sprawa 😉 Idealnie łączą współpracę 2 urządzeń..
      Przynajmniej nie musze już szukac po torebce telefonu jak ktoś dzwoni 😉 lub rezygnować z
      telefonu, aby posłuchac muzyki z odtwarzacza mp3 … polecam…

• Anonymous
      Guest

Super test słuchawek. Można faktycznie zdecydować o wyborze. Mi bardzo przypadła do gustu Jabra.

• Anonymous
      Guest

mam telefon SE K700i i kupiłem sobie do niego słuchawke bluetooth też z Sony Ericssona ale
      telefon jej nie widzi!!! 🙁 niewiem dlaczego??? załączyłem bluetooth i dałem dodaj nowe
      uządzenie HF ale nie znalazło zadnego nowego użądzenia!!! 🙁 jak wiecie co moze być nie
      tak to piszcie na moje gg: 9099642 lub na e-mail: slusek2@o2.pl!!!

• Anonymous
      Guest

fajny test

• Anonymous
      Guest

mam problem, jak sparować słuchawki Pulsar590a z komputerem, słuchawki są naładowane, system XP, wbudowany Bluetooth1.2 . może ktoś doradzi. dziekuje z góry

• Anonymous
      Guest

Słabe strony Pulsara590 to: kiepskiej jakości plastik pękający od naprężeń, żle przemyślana konstrukcja mechaniczna powodująca urywanie wewnątrz słuchawki kabla od gniazda zasilania przez co słuchawki nie dają się naładować. Elektronicznie są dopracowane i nie sprawiają większych trudności przy parowaniu z innymi urządeniami w tym z PC. Dodam tylko że system Win XP czy nawet Vista nie obsługują w standarcie profili Audio BT i dopiero instalacja driver-ów od producentów układów BT rozwiązuje ten problem.

• Anonymous
      Guest

Kurde drogie te sluchawki. Za taka kase mozna juz kupic swietne sluchawki przewodowe, a to sa zapewne jakies popierdolki 🙁 Znacie jeszcze jakies fajne b-tooth sluchawki stereo? Czy sluchanie muzyki z kom na takich sluchawkach bardzo skraca zywotnosc baterii komorki? Chodzi mi dokladnie o nokie n95, bo na taka sie czaje i bede szukal dobrych sluchawek bez kabla w miare rozsadnej cenie…

• Anonymous
      Guest

mam wielki problem kupilem sluchawki bezprzewodowe JABRA BT620s

oraz adapterUSB A320s szukam urzazdenia i nie moze komputer go

znalezc o co chodzi wszedzie jest napisane nawet w instrukcij ze bedzie mozan sluchac muzyki

przez te urzadzenia i to tej samej firmy .CO to jest tryb

sparowania? zawiodlem sie POMOZCIE MI

• Anonymous
      Guest

Powtórzę się. Ale czy możliwe jest używanie Jabry BT 620s do komunikacji przez Skype’a? Bo ja słyszę, ale mnie nie słyszą. Z komórką nie ma problemu: i ja słyszę, i mnie słyszą. Co to znaczy, że mikrofon Jabry jest aktywny tylko w połączeniu z komórką, a z komputerem już nie?! Porszę o jakieś info.

• Anonymous
      Guest

Tylko zeby kogos z Was nie podkusilo kupowac w sklepie Plantro.pl, lub przez allegro / ebay. Sprzedawca to zwykly gbur.

• Anonymous
      Guest

Czy ktoś z posiadaczy Jabry nosi może okulary? Zastanawiam się czy nie będzie niewygodnie nosic dwóch przedmiotów (słuchawek i okularów) na tej samej częsi ucha:).

• Anonymous
      Guest

ja nosze okulary i mam jabry 620s, moze na poczatku trcoeh to przeszkadza ale az tak nie cisnie mozna sie przyzwyczaic

• Anonymous
      Guest

Przymierzam sie do kupna słuchawek Jabry , instrukcja jest na stronie:http://www.jabra.com/Sites/Jabra/pl-pl/Hea
      dsets/Pages/JabraBT620s.aspx?productfamilytab=Deta
      ils

i tam znajdziemy jak wyłączyć diody str17.

• Anonymous
      Guest

Ludziska uaktualniajcie sobie sterownik WIDCOMM ,bo to

on ustanawia wszystkie usługi na bluetooth.

Co do sparowania z donglem Jabry,to w samym

Windowsie są ustawienia dźwięku i przy prawidłowej

wszystkiej instalacji pojawi się tam bluetooth stereo i

trzeba go włączać,po każdorazowym sparowaniu

słuchawek z kompem i tak samo jest ze Skype.

Sam najnowszy WIDCOMM ma opcję "użyj Skype do

połączeń".

• Anonymous
      Guest

Próbował ktoś sparować dwa takie komplety słuchawek

między sobą? Czy to możliwe?

• Anonymous
      Guest

Witam, zakupiłem słuchawki Jabra BT620S i mam pytanie o jedna funkcje… po uruchomieniu ich i połączeniu z odpowiednim urzadzeniem obydwie sluchawki co jakiś czas migają na niebiesko…. czy mozna jakoś wyłączyć ta funkcję? …

• Anonymous
      Guest

Witajcie!

"przy prawidłowej

wszystkiej instalacji pojawi się tam bluetooth stereo i

trzeba go włączać,po każdorazowym sparowaniu

słuchawek z kompem"

U mnie sterownik działa, słuchawki łączą się z laptopem, jednak wkurz mnie że zawsze trzeba zmieniać w ustawieniach dżwięk na Wysokiej jakości dżwięk bluetooth.

Czy nie ma sposobu aby to ustawienie pozostało jako domyślne??

• Anonymous
      Guest

Witam mam taki problem z tymi słuchawkami Jabra 620s nie wiem jak je podłączyc do laptopa przez bluetooth niby nie ma w nich dzwiku jest niby wszystko połączone łączy wykrywa gotowe jak to zrobic Pozdrawiamm !!!

• Anonymous
      Guest

Dodam ze w telefonie działa normalnie …Laptop Dv 5-1140 ew

• Anonymous
      Guest

mam funkcje bluetootha w aparacie komorkowym "Nokia" mogę robic zdjecia ale jak je przegrac na komputer nie mam pojecia.Moze ktos wie? prosze o porade

• Anonymous
      Guest

elo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂

Viewing 26 reply threads
Reply To: Test muzycznych słuchawek bluetooth
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile