Jesteś tutaj:---Test Motorola RokR E8 Music
Test Motorola RokR E8 Music2008-08-09T13:02:12+02:00

Start Forum Sprzęt Motorola Test Motorola RokR E8 Music

Viewing 62 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Zestaw Motorola RokR E8 Music dostaliśmy do testów dzięki uprzejmości Plusa. Zawiera on nieco więcej niż zwykle, gdy kupimy standardowy model E8. W pudełku, oprócz telefonu dostajemy także słuchawki bezprzewodowe bluetooth S9. Motorola E8 to typowo muzyczny telefon przeznaczony dla miłośników muzyki.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Motorola RokR E8 Music

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140032

cos w stylu iphone ale dla biedniejszych??wrazenia mialem podobne jak z f3 przez pierwsze 5min.pal diabli te muzyczne funcje 2Gb danych mozna przeniesc jako modem tez w miare by byl ale brak 3g go dyskwalifikuje

• Anonymous
      Guest

Cena nazbyt wygórowana jak na taki niedopracowany telefon. Ja się nie skuszę.

• Anonymous
      Guest

Nie zdobędę się na krytykowanie produktu, którego nie miałem w ręku, ale Motorola wystraszyła mnie swoimi telefonami już dawno. Niekompatybilność ładowarek swoich dwóch produktów połączonych ze sobą świadczy tutaj o lepieniu czegoś z niczego – w tym wypadku jest to niskobudżetowy telefon z kiepskim wyświetlaczem + słuchawki bluetooth.

• Anonymous
      Guest

a ja mam ten telefon i jestem bardzo zadowolona 🙂 wcześniej miałam sony ericssona i byłam trochę przestraszona propozycją zmiany na motorolę, ale bardzo pozytywnie się zaskoczyłam 🙂

telefon jest świetny! fakt, nastawiony na słuchanie muzyki, ale funkcja CristalTalk też się przydaje 🙂

• Anonymous
      Guest

Telefon jest bardzo dopracowany. Dla ludzi lubiących sobie posłuchać muzyki.

Polecam!

• Anonymous
      Guest

może mi ktoś powiedzieć jak skonfigurować WAP/GPRS? ;P bo w autokonfiguratorze na stronie plusa niema jeszcze tego telefonu -.- z góry dzięki 😛

• Anonymous
      Guest

telefon ok bardzo mi sie podoba muza idzie swietnie tylko wyswietlacz do bani!!!!!!!!

• Anonymous
      Guest

czy ktos moze mi powiedziec jaka jest jakosc muzyki na sluchawkach i bluetoch?

posiadam zaledwie tydzien uzywana kupiona w salonie play nokie e51 i nie lubie nokii jakos i mi sie ta strasznie podoba jak ktos sie chce zamienic to pisac na emaila wyzej ^^

• Anonymous
      Guest
    • Anonymous
      Guest

Świetna komórka. Jako telefon dla melomanów idealna!

• Anonymous
      Guest

Mem E8 i wyświetlacz ma 2 cale, więc jest większy, niż wydaje się na zdjęciach, do tego świetna jakość kolorów… Nokie i SE wymiękają!

• Anonymous
      Guest

zgadza się, kto nie miał go w rękach będzie stękał że badziew. Mam go od wczoraj, zupełnie przyzwoity sprzęt. W music packu w plusie + słuchawki stereo bluetooth. Przy odrobinie umiejętności ustawień dźwięku brzmi cudnie…

• Anonymous
      Guest

aaa…. wskazówka dla użytkowników: zdejmijcie 'douszniki’ standardowo założone na słuchawki bluetooth i wymieńcie je na te największe, które dopasowują się do kształtu ucha (tak jak w słuchawkach walkman SE) i poczujcie różnicę dźwięku…

• Anonymous
      Guest

mam ten telefonik od tygodnia jest wporzo klawiatura to tylko bajer ale FastScrol jest zawalisty zwłaszcz przy czytaniu długich sms i muzie,filmach tak filmach .rmbv ciągnie bez przerabiamia na .mp4 BOMBA

• Anonymous
      Guest

Heloł mam ten fonik i nie mam pojecia jak sie sciaga na niego teledyki. Wie ktos moze;>?? piszcie jak cos;) na gg 3549026 Pozdrawiam;*

• Anonymous
      Guest

mam pytanko chce sobie kupic ten telefonik ale nie wiem czy odpali na nim mobilne gg ktore bardzo mi by sie przydalo sprawdzaliscie moze czy mozna wgrac na niego gg ?

• Anonymous
      Guest

Tez posiadam ten wypasiony telefonik i jak ktos go nie miał wiec niech nie krytykuje go. A i jak by ktos miał do niego jakies aplikacje czy gry prosze o wysłanie na email xxpawel16xx@wp.pl

• Anonymous
      Guest

moj znajomy ma ten telefon i jest zajebisty, motorola stworzyla konkurs dla jej posiadaczy na gwiazde wyclef jeana, wystarczy zaspiewac, podeslac im to i wyclef tego wyslucha, ach gdybym tylko mial lepszy glos 🙂

• Anonymous
      Guest

Zajebiaszczy telefonik!! Moze jest troszke niedopracowany ale telefon cudo:D am go od wczoraj

• Anonymous
      Guest

Na tej stronie http://www.e8mod.pl/ macie wszystko o E8: softy, aplikacje, gry, tutoriale i userzy, którzy odpowiedzą na każde pytanie. Zapraszam

• Anonymous
      Guest

ja mam zamiar brać ten telefon wydaje się dosyć fajny a według mnie motorola robi najlepsze telefony

• Anonymous
      Guest

mam ten telefon od 1 września i jestem z niego bardzo zadowolona:)

• Anonymous
      Guest

heh wielcy znawcy na tej stronie…mirekb patalas nigdy nie mial E8 w rece i widze że dla burżuazji 3G to standard.Jak masz *****ć śmiecie to lepiej zamknij paszcze….

• Anonymous
      Guest

hej mam ten telefon i mam mały problem byl kupiony w plusie i musiałem zdjąć simlocka i w sieci orange internet niechce mi dzialeac jesli ktos wie jak to naprawic albo dlaczego sie tak dzieje niech pisze na email danyy121@wp.pl

• Anonymous
      Guest

ja jestem bardzo zadowolona z tego telefonu. na poczatku mialam problem z wrzuceniem plikow muzycznych przez kreator dolaczony do zestawu (płyta). na szczescie potem juz wszystko poszlo elegancko. telefon idealny dla osob nie mogacych zyc bez muzyki. poleam !!

• Anonymous
      Guest

Mam nadzieje, że będę go miał za miesiąc. Jest to naprawde fajny fonik. zastanawiam sie jednak jeszcze nad motorolą razr2 v8 i nad motorolą u9. Jeśli możecie to powiedzcie co najlepszym jest wyborem 😉

• Anonymous
      Guest

ja mam ten telefon i jestem bardzo zadowolona

• Anonymous
      Guest

Kupuje właśnie ten telefon. I mam pytanko gdzie znajdę owe większe "douszniki". na allegro nic takiego nie znalazłem , a nie ukrywam, zależy mi na jakości dzwięku.

Z góry dziękuje !

• Anonymous
      Guest

Fonik ok ale krecenie filmow nim to tragedia :/

Słuchawki MOŻNA wszystkie podpiąć z dzekiem 3,5mm 🙂

• Anonymous
      Guest

Po zmianie oprogramowania ta motka jest rewelacyjna i ma ogromne możliwości! Wszysko o E8 na http://www.e8mod.pl – softy, aplikacje, skiny, gry aplikacje! Koniecznie tam zajrzyjcie http://WWW.E8MOD.PL

• Anonymous
      Guest

mam pytanie czy na motoroli e8 da sie zainstalowac gadu gadu ?

• Anonymous
      Guest

Ja instalowałem gg ale nie działają przyciski :/ własnie przed chwilą pisałem do gg czemu nie ma mobilnego gadu na motorolke,ciekawe co odpiszą :/

• Anonymous
      Guest

Ja mam ten świetny telefon. Naprawde nie zamienilabym go na żaden inny. Spełnia wszystkie moje wymagania. Jezeli chodzi o pisanie smsow na tej klawiaturze na poczatku bylo ciezko ale sie przyzwyczailam i pisze niemal tak szybko co na tych ”starch” nokiach. ;P Jest niezawodny i ma duuzo pamieci wiec mozna zaszalec. ;]Goraco polecam

• Anonymous
      Guest

mam to cudo. Po podlaczeniu do kompa przez kabel, nie odbiera dlugich smsow(>160 znakow) serwis bezradny przez Bluetooh nie mozna sie polaczyc z fabrycznym oprogramowaniem, systemowe dziala. lipa. kupilem specjalnie dla obslugi przez komp. porazka.

• Anonymous
      Guest

szczerze? nie jestem zadowolona mialam nokie 5200 i gg mi

dzialalo bez problemu a tu mam motorole niby taka fajna

dotykowa JAVA a glupie gg nie chce dzialac nie wspominajac

o tym ze sie wiesza

• Anonymous
      Guest

telefon spoko tylko ten mały wyświetlacz

• Anonymous
      Guest

No właśnie kiedy dasza ggy na e8 :/

• Anonymous
      Guest

no wlasnie wiesza sie.. moze nie tyle co wiesza ale zamulony jest… mozecie mi poiedziec dlaczego ? moze dlatego ze muzyke wrzucilem na pamiec tekefonu a nie na karte ? dajcie rade jakas bo ten tel mam od niedzieli i jeszcze go do konca ne rozkminilem z gory dziewkowa 🙂

• Anonymous
      Guest

Jeśli chodzi o funkcje to ok, natomiast wiele do życzenia pozostawia wykonanie oraz podejście Motoroli do klienta. Mój aparat jest nierówno złożony, a co najdziwniejsze pod szybką są rysy. Oczywiście reklamacja nie została uwzględniona (znany już wielu RR serwis), a pracownicy Motoroli robią wszystko, aby nic nie zrobić. Radzę dobrze oglądać aparaty przed zakupem, bo potem nic nie wskuracie. Niewykluczone, że na polski rynek wciskają telefony 2 gatunku.

• Anonymous
      Guest

Telefon jest wolny ze standardowym softem gdzie CPU

jest ustawiony na 366Mhz. Trzeba wgrać koniecznie nowy

soft + aplikacje do podkręcania CPU na 523MHZ + SWAP

+ dodatkowa pamięć dla Javy. Polecam soft od ilove3d,

działa jak burza 🙂

Ekran to poezja, soczyste kolorki, bardzo wyraźny.

Muzyka rewelacyjna, nawet basik jest świetny mimo

standardowych słuchawek. wygląd pierwsza klasa:)

Polecam.

• Anonymous
      Guest

Ja za 1 w orange go kupiłam i na karte :]

Polecam

• Anonymous
      Guest

słuchaj, czy w orange w zestawwie są te słuchawki S9? z góry dzięki za odpowiedź.

• Anonymous
      Guest

czy w orange słuchawki S9 są w zestawie??

• Anonymous
      Guest

nie ma sluchawek S9 w zestawie w orange

• Anonymous
      Guest

Ten telefon jest do niczego , !!! Chociaż ma wiele zalet , to ma więcej wad. Nie polecam . !

• Anonymous
      Guest

TELEFON SUPER ALE SŁUCHAWKI bluetooth DO BANI PADŁY PO 2 MIECHACH

• Anonymous
      Guest

mam taką identiko kupiu ktoś za 350zł

• Anonymous
      Guest

Telefon do kitu, scina go cały czas, teraz to juz nawet wiadomosci nie dochodza a wszystko juz wykasowałem. totalna porażka. Odradzam!!

• Anonymous
      Guest

To jest gówno zacina się nawet po wymianie sowta poprostu rozjebana jak dziewczyna

• Anonymous
      Guest

ja mam ten telefon i mi sie zacina musze wyjac baterie bo inaczej nie zadziała !!! zalstwo

• Anonymous
      Guest

Ten telefon jest do bani ..;/
      Cały czas sie zacina jak go wyłączę to się już nie chce właczyc.;/
      Bez przerwy sie zacina
      Odradzam ten telefon 🙁

• Anonymous
      Guest

Kupiłam ten tel. ponad 17 miesięcy temu, więc działa mi już prawie 1,5 roku. Jestem z niego bardzo zadowolona,bo jak na telefon nonstop na chodzie to długo :). Ze 3 razy nie chciał się wygasić po zablokowaniu klawiatury, ale wyłączenie i ponowne włączenie pomogło. Poza tym od 2 tygodni bateria zaczęła trzymać ciut krócej, ale na razie nie jest źle. Telefon naprawdę polecam z uwagi na rozbudowaną pamięć, wygodę użytkowania i ciekawy wygląd :).

• skynet3
      Member
      Liczba postów: 5

[URL=http://chomikuj.pl/?page=324007]Gry/Filmy/Programy[/URL]

• Anonymous
      Guest

Czy jest obudowa do motoroli e8 ? 😛 🙂

• Anonymous
      Guest

Jeżeli macie jakieś stronki z oprogramowaniem i grami na e8 to piszcie maile radeklkr@wp.pl

a i wie może ktoś dlaczego nie mogę wejśc na e8mod.pl ??

• Anonymous
      Guest

Witam mam problem otóż zgubiłem pudełko z płytą CD a jest mi ona potrzebna czy wie ktoś jak się nazywa program? z którego można przesyłać pliki jak zdjęcia muzyka itp.?

• Anonymous
      Guest

Heh lubie ta komórke i jestem jej posiadaczem heh polecam fajna jest:) smieszy mnie tylko to ze nie spotkalem jeszcze nikogo kto bymial z nia stycznośćXD

• Anonymous
      Guest

Wiecie co nie polecam tego telefonu bo cały czas sie zacina jak wchodze w grafika i tapety albo dzwonki tak jak na telefon dla mnie jest dziwny ;() nie polecam

• Anonymous
      Guest

Mam ten telefon i jestem baardzo zadowolona z niego ! ;p
      Przede wszystkim bardzo dużo zmieści się piosenek i zdjęć i nie potrzeba karty pamięci ! ;D
      W dodatku jest inny i nikt nie ma w moim otoczeniu takiego jak ja 😉
      Naprawde polecam

• Anonymous
      Guest

Telefon fajny posiadam już 3 lata i działa bez zarzutu a po wgraniu nowego softa smiga polecam

• Poldi
      Member
      Liczba postów: 253

Daję 2,może i fajny telefon ,ale ja preferuję telefony z dużym wyświetlaczem.

• Anonymous
      Guest

Posiadam ten telefon od 2 lat. Mam wgranego modowanego softa i trochę przetestowałem sprzęt. Jeśli chodzi o słuchanie muzyki na wgranym Rockbox’ie to bajka. Jakość jest dobra i nie słychać żadnych szumów czy trzasków. Do tego odtwarza MP3, ogg, mpc i parę innych co jest sporą zaletą. Niestety, telefon jest TRAGICZNY jeśli chodzi o pisanie sms. Brak T9 oraz świrujący dotykowy scroll (przez przypadkowe dotykanie go podczas pisania) sprawia, że nie życzę najgorszemu wrogowi pisania smsów. Rozmowy telefoniczne OK, ale telefon lubi czasami przymulić i ogólnie do szybkich nie należy.

Viewing 62 reply threads
Reply To: Test Motorola RokR E8 Music
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile