Start Forum Sprzęt Motorola Test Motorola Moto G5S Plus – więcej możliwości

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Całkowicie metalowa obudowa, wytrzymały akumulator 3000 mAh, dwa tylne obiektywy 13MP, większa przekątna wyświetlacza i Ulepszenia Moto to tylko nieliczne zalety edycji specjalnej smartfonów Moto G5S Plus, którą warto poznać.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Motorola Moto G5S Plus – więcej możliwości

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Test ciekawy ale niekompletny. Po pierwsze nie znalazłem informacji o tym, czy slot na karty jest hybrydowy, czy też umożliwia jednoczesną pracę dwóch kart SIM i karty pamięci. Po drugie czy jest to dual-sim aktywny, czy pasywny. Po trzecie jaka jest jasność maksymalna ekranu i w konsekwencji jego czytelność w jasnym otoczeniu. Po czwarte smartfon służy m.in. do rozmów, a o ich jakości test milczy (jakość głośnika i mikrofonu, poziom głośności głośnika – do maksymalnej głośności w Moto G5 Plus były w testach zastrzeżenia). Bardzo proszę autora o uzupełnienie tych braków.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      panie ken prosze dopisać brakujące elementy testu a na które zwrócił uwqae tomkoron. i nie lenić mi sie tu. ponadto też nie nalezy sie usprawiedliwiac tzw. życiem prywatnym/rodzinnym a co do ktorych ma pan zadziwiającą skłonnośc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      W większości testów smartfonów brakuje mi informacji odnośnie tego, czy testowany model smartfona obsługuje HD Voice, to jest bardzo przydatna informacja w dzisiejszych czasach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Czytając niektóre komentarze, to można odnieść wrażenie, że to złośliwość lub kłania się czytanie ze zrozumieniem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Autorze! Proszę zwrócić uwagę, że tzw. bliźniacze telefony mogą znacząco się różnić, np. Moto Z ma slot hybrydowy, a Moto Z Play obsługuje jednocześnie 2 SIMy i kartę SD. G5S i G5S Plus mają nie tylko innej wielkości ekrany, ale przede wszystkim inne procesory. Mogą mieć równie dobrze także inne różnice, np. w ważnej dla mnie kwestii sposobu obsługi kart SIM i SD. Czytałem test ze zrozumieniem, więc wiem, czego w nim nie ma. Przypuszczam więc, że w ogóle nie rozmawiał Pan przez G5S Plus i dlatego test nadal uważam za niepełny. W takich praktycznych kwestiach niejasne odesłanie do testu innego modelu nie wystarcza.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Test Motorola Moto G5S Plus – więcej możliwości
Your information: