Start Forum Sprzęt Microsoft / Windows Mobile Test Microsoft Lumia 435 Dual-SIM – tani smartfon z WP8.1

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na naszym rynku znajdziemy sporo tanich smartfonów, również takich z systemem WP. Teraz segment tanich budżetowych urządzeń poszerzył się o najnowszy model Microsoftu – Lumię 435 dual-SIM. Czy za 300 zł. otrzymamy urządzenie z którym będziemy chcieli spędzić dłużej jak tylko chwilę? Zapraszam do recenzji.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Microsoft Lumia 435 Dual-SIM – tani smartfon z WP8.1

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Okropne kolory obudów, tandentne plastiki, olbrzymie ramki w stosunku do ekranu. Jednym słowem styl disco polo…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      chcesz byc super modny anty disco polo, kup sobie S6 za 3,5k

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      szkoda testowac ja juz mam ten sprzet , jestem zadowolony bardzo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Admin i tu jest błąd pamięć 8GB + karta microSD max 32GB , bo telefon obsługuje do 128 GB ja mam obecnie 64GB chodzi bardzo płynnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Przeczytałem test i zgodzę się w 98% , a co do wyświetlacza w jasnym słońcu wystarczy ustawić w telefonie odpowiednia funkcję i ustawić jasność na automat, wtedy wyświetlacz jest czytelny w słońcu. A co do tej karty to nie obsługuje do 32 GB tylko do 128 GB. I 3 rodzaje kart sd. 🙂

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Matryce przetworników obrazu w smartfonie wypuszczonym na rynek w 2015 r to załamka, co skomentowałem tutaj http://www.telix.pl/telefon/microsoft-lumia-435-2780.html

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139974

      Szkoda, że oszczędzili na lampie błyskowej. Przecież to już nawet jakieś tanie androidy to mają 🙁

Viewing 7 reply threads
Reply To: Test Microsoft Lumia 435 Dual-SIM – tani smartfon z WP8.1
Your information: