Start Forum Rozrywka Gry i gadżety Test Matrix PRO VR – Gogle wirtualnej rzeczywistości, dla smartfonów z Android i iOS

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Niedawno informowaliśmy o tym, że Media Tech wprowadził do oferty MT-5510 – gogle wirtualnej rzeczywistości, do współpracy z większością smartfonów 3,5-6” z systemami Android i iOS. Uzupełnieniem gogli jest wielofunkcyjny, bezprzewodowy kontroler Bluetooth 3.0 – BT TRIGGER MT5511. umożliwia on ingerencje w świat wirtualnej rzeczywistości.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Matrix PRO VR – Gogle wirtualnej rzeczywistości, dla smartfonów z Android i iOS

    • rallyrychu
      Participant
      Liczba postów: 180

      Żeby włączyć inną grę trzeba zdjąć google i pokrywę. Czy ta niedogodność dotyczy tylko tych googli, czy w innych też to tak wygląda? Tym kontrolerem nie idzie się przełączać między aplikacjami?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Dla IOS? Gdzie informacja przy jakiej rozdzielczości ekranu zaczyna to być użyteczne?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Mam VR z Idolem 4 i tam zmienia się wszystko dwoma przyciskami na okularach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Witam, ja mam 2 pytania:

      1) mam smartfon, który w najgrubszym miejscu jest aż 15milimetrowy. Czy to nie będzie przeszkodą?
      2) czy przyciski zmiany głośności w tym modelu nie naciskają się samoistnie wtedy, kiedy to nie jest niezbędne?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      pilot nie działa nie można bez zdjęcia gogli przejść dom innej aplikacji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Fajny gadżet, mi śmiga zdecydowanie lepiej kupić w komplecie z pilotem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      mam ten kontroler, ale to jakas porazka, niby bylo by fajnie jakby dalo sie go ustawic w tryb myszki, tj wcisnac @ oraz klawisz D jednocześnie, niestety mimo usilnych starań nie udało się, i jest on jedynie bajeranckim pilocikiem do podgłaszania i ściszania. raz mi się jakby udało, poznałem po tym że nagle pilot przestał podgłaszać, ale za to po użyciu jojsticka pojawiła sie ramka wokół ikony na pulpicie komórki, co świadczyło by o tym że pilot przestawił się w tryb poruszania się kursorem, niestety więcej ruchu nie udało się osiągnąć. MT5511 vs Huawai P9 Plus, porażka

Viewing 7 reply threads
Reply To: Test Matrix PRO VR – Gogle wirtualnej rzeczywistości, dla smartfonów z Android i iOS
Your information: