Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Test Manta MM9359 – gratka dla miłośników doznań ekstremalnych

Viewing 13 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Kamery sportowe 4K to rozwiązanie, które mogą dostarczyć naprawdę mnóstwo frajdy – bo wyjątkowe chwile zdarzają się nieoczekiwanie. A, że zbliża się czas upragnionego wakacyjnego wypoczynku, licznych podróży, a co za tym idzie niezapomnianych przeżyć, postanowiliśmy sprawdzić nową kamerę MM9359 STEADYCAM ACTIVE firmy Manta

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Manta MM9359 – gratka dla miłośników doznań ekstremalnych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nawet ciekawy gadżet na wakacje o ile ma się telewizor 4k

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Rozumiem że to taki żart

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Chyba sobie coś takiego kupię. Interesująco to wygląda.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      przykładowy filmik mógłby być nieco bardziej dynamiczny 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kamerka dla profesjonalistów na bank sie nie nada. Dla laików już tak, jednak pytanie czy sięgną po taką kamerę gdy rynek już ma swoich liderów i w tym przedziale. Przecież wszyscy wybiorą SJcama 4000. Znana i przerobiona.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Przydatne na wakacje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Muszę sobie coś takiego sprawić na żagle. Bałam się o swojego smartfona, a tutaj tylko pstrykać i to na odległość. Zamontuję na maszcie i będzie frajda w zimie na wspomnienia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Wiadomo, profesjonalistom taki sprzęt pewnie się nie przyda. Ale komuś, kto szuka w miarę taniego sprzętu do uwiecznienia wspomnień z wakacji? Dla mnie fajna opcja 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Dobra cena, jakośc pewnie też w porzadku. W sierpniu szykuje się wyjazd nad morze- chyba skuszę się na takie cacko 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      no i ekstra- calkiem tani, przydatny sprzęt na jakies wyjazdy czy cos. tym bardziej w wakacje warto cos takiego sobie zakupic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Czy tylko mi się wydaje że kolory na zdjęciach i nagraniu są jakieś takie… ciemne i ponure, jakby z przewagą niebieskiego odcienia. Przydało by się nagranie z włączoną i wyłączoną stabilizacją.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Właśnie ją rozpakowałem i się nią pobawiłem (kupiłem w internecie za 379 zł). Mogę ją porównać jedynie z rejestratorem, który kupiłem teściom w tamtym roku (, dziesięcioletnią kamerą SONY z HD no i z smartphonem Z3. No cóż kamera zupełnie odpada (masa, gabaryty, rozdzielczość obrazu). Rejestrator (dałem 359 zł) też odpada. jeśli chodzi o Z3 to niestety jakość obrazu i zdjęć jest nieporównywalna, jednak należy pamiętać o tym, że kąt widzenia 170 st. na wstępie wpływa na jakość zdjęć i filmu. Podzielam zdanie autora jeśli chodzi i obsługę i możliwości. Tutaj moje pełne zaskoczenie – na plus oczywiście. Oczywiście duży minus przy słabym oświetleniu lub jego braku, na tym polu obrywa od wszystkich wymienionych wyżej urządzeń. Uwaga do producenta, wśród akcesoriów powinna znaleźć się przystawka z diodą LED.
      Pojutrze śmigam nad morze i rower, jak wrócę to coś dopiszę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Świetne pamiątki z wakacji ma dzięki tej kamerce. Szkoda że nie da się robić zdjęć i filmów wieczorem. Brak doświetlenia niestety

Viewing 13 reply threads
Reply To: Test Manta MM9359 – gratka dla miłośników doznań ekstremalnych
Your information: