Start Forum Sprzęt LG Test LG X power – 4100 mAh mocy dla wymagających

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Większość z nas od smartfona oczekuje działania dłuższego, niż jeden dzień. Firma LG, wychodząc naprzeciw tym opiniom, stworzyła model LG X power. Model LG-K220 wyróżnia przede wszystkim akumulator o pojemności 4100 mAh. Mogliśmy go gościć w redakcji Telix.pl i teraz chcemy podzielić się z Wami naszymi doświadczeniami pracy z telefonem, którego czas pracy na jednym ładowaniu ma wynosić nawet do kilku dni.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test LG X power – 4100 mAh mocy dla wymagających

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Taki Redmi Note 3 ma baterię 4050 mAh a nikt mu power w nazwie nie dodawał. Te 4100 to żadna rewelacja…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      ten ma jako jedyny chyba umts 1800 Plusa!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Chodź dobrze LTE i bez 800. Może za kilka lat będzie miało to różnicę obecnie nie.

    • mac
      Member
      Liczba postów: 338

      Los na loterii p.t. Aktualizacja za prawie 1000zl :] Dziekuje postoje, lepiej brac to Xiaomi jesli faktycznie dostarczaja aktualizacje tak jak wszyscy twierdza …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Już wiem na co zbierac kasę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      no niby tak – ale lepiej mies LTE800 czy nie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Fajny smartfon, w Plusie można łyknąć za złotówkę do abonamentu i bardzo poważie myślę o tej opcji. Chyba dojrzałem do bardziej dorosłego telefonu z porządnymi parametrami

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Idealny telefon dla mnie! 🙂 Że nikt wcześniej nie wpadł, żeby zrobić telefon z taką baterią… 🙂 A najlepsze, że w go w Plusie na przedłużenie umowy będę miał w moim abonamencie za 189zł czyli tyle co nic 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      a ja kupiłem na wolnym rynku ASUS MAX ZC550KL Bateria może służyć jako power bank
      bateria o pojemności 5000mAh
      http://allegro.pl/asus-zenfone-max-2gb-ram-16gb-rom-dual-sim-gw-i6392263016.html

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Ten telefon ma słaby zasięg. Przetestowane. W różnych miejscach 2 telefony obok siebie Samsung z serii J i LG X power. Samsung ma zasięg kilka kresek LTE a LG ledwo łapie oznaczenie H, a internet okropnie muli.

Viewing 10 reply threads
Reply To: Test LG X power – 4100 mAh mocy dla wymagających
Your information: