Test KrugerMatz DRIVE 2 (KM0408)2014-09-13T06:16:25+02:00

Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Test KrugerMatz DRIVE 2 (KM0408)

Viewing 9 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Kruger&Matz Drive 2 to bezpośredni następca modelu Drive (KM0407). Jak sama nazwa może sugerować, przeznaczony dla osób które często się przemieszczają, oraz dla osób które nie chcą być przyklejeni do ładowarki i gniazdka sieciowego. Zobaczmy jak sprawdzi się w praktyce.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test KrugerMatz DRIVE 2 (KM0408)

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140032

Ile kosztuje bo pisze „dobry, porządny sprzęt za nieduże pieniądze” a nie ma podanej ceny?

• MarcinSymbianoS
      Member
      Liczba postów: 11

Faktycznie, nie dopatrzenie. Sprzęt można kupić już za niecałe 500 zł. oczywiście z dwuletnią gwarancją.

• Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

Od lat nie widziałem karty SIM z Idei 😀 Kiedy był rebranding? W 2005 roku? Smartfon bardzo ciekawy, ostatnio niska półka smartfonów została ucywilizowana i nie starszą w niej już Qualcommy MSM7225. Nareszcie można dostać dobry sprzęt w rozsądnych pieniądzach. Zresztą to samo dzieje się też w tabletach.

• Anonymous
      Guest

Mikołów – Mokre jak miło 🙂

• Anonymous
      Guest

Poleciłem bratu na początku kupno modelu DRIVE w wersji pierwszej. Teraz żałuje – mikrofon ma swoje dobre i złe dni – raz jest słyszany głośno, a później przez kolejne dni słychać jak za ścianą (nawet przy rozmowie w HD Voice). System się sypie, aplikacje często przy instalacji wyrzucają błędy i do tego ten „jednorazowy” android, który zostanie w wersji 4.1.2. Odradzam zakup marki Kruger&Matz i lepiej już wybrać coś od firmy myPhone.

• jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

[quote]Faktycznie, nie dopatrzenie. Sprzęt można kupić już za niecałe 500 zł. oczywiście z dwuletnią gwarancją. [/quote]
      cena w zasadzie dobra, wybór nie tak oczywisty w tej cenie.

[quote]System się sypie, aplikacje często przy instalacji wyrzucają błędy i do tego ten „jednorazowy” android, który zostanie w wersji 4.1.2. Odradzam zakup marki Kruger&Matz i lepiej już wybrać coś od firmy myPhone. [/quote]
      w zasadzie to na myśl o telefonie dual sim powinna przychodzić marka myphone a nie jakieś niedoświadczone k&m, ale kwestia gustu oczywiście

• Anonymous
      Guest

jak dla mnie to kruger znow nie pokazal niczego ciekawego, parametry, w tym szczegolnie rodzielczosc ekranu, pamiec, bateria są na poziomie 2013 roku, a cena za wysoka, w tej klasie to ostatynio byl myPhone funky za troche ponad polowe tej ceny, a teraz z aniewiele wiecej jest myPhone Luna o jedna, nie dwie albo trzy klasy mocy wyzszy

• jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

[quote]jak dla mnie to kruger znow nie pokazal niczego ciekawego, parametry, w tym szczegolnie rodzielczosc ekranu, pamiec, bateria są na poziomie 2013 roku, a cena za wysoka, w tej klasie to ostatynio byl myPhone funky za troche ponad polowe tej ceny, a teraz z aniewiele wiecej jest myPhone Luna o jedna, nie dwie albo trzy klasy mocy wyzszy [/quote]
      no w zasadzie się zgadzam. ale nie porównywałbym do funky, funky jednak miał gorszą specyfikacje- był kierowany do zupełnie innego klienta. co do luny to jak najbardziej- opłacalne.

• Anonymous
      Guest

Jak okrada T-mobile Polaków.Dzwoniąc do biura obsługi,chcąc połączyć się z konsultantami płacimy za czas oczekiwania(a niby wszystkie rozmowy bez limitu fri).Dzwoniłam dwa razy po przeszło 16 minut i sie nie doczekałem.Zostałem skasowany po ok 1zł za minutę oczekiwania!!!Oczywiście stanowi to dodatkowy dochód T-mobile.Druga sprawa to ważność kont.Przedłużając o 30 zł przedłużyło mi o zaledwie kilka dni a powinno być miesiąc.Załadowałem za 50 zł i przedłużyło mi o dwa miesiące i kilka dni-powinno być 3 miesiące.Unikajcie T-mobila jak ognia.

Viewing 9 reply threads
Reply To: Test KrugerMatz DRIVE 2 (KM0408)
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile