Start Forum Sprzęt HTC Test HTC Wildfire

Viewing 18 reply threads
  • Author
    Posts
    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      Smartphone’y z wyższej półki cenowej stają się coraz bardziej popularne. Nie oznacza to jednak, że producenci całkowicie zapominają o urządzeniach średnio-budżetowych. Nowy model tajwańskiego producenta jest kierowany właśnie do grona osób, które nie mają zamiaru wydać „milionów” tylko na telefon komórkowy. Przedstawiamy recenzję mniejszego, nieco uboższego brata modelu HTC Desire, mowa o telefonie, HTC Wildfire. Czy cenę da się pogodzić z jakością? Czy jest to rzeczywiście „szalony ogień”?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test HTC Wildfire

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja tam go mam od miesiąca i bardzo go sobie chwalę. Nie wiem jakie wyświetlacze mają Legend czy Desire – więc nie mam sie do czego odnosić i dlatego mi wszystko pasuje. Nie zauważam też żadnych lagów – działa wszystko płynnie.
      W końcu to jest smartfon a nie konsola do gier więc zależy kto czego szuka. Mi pasuje w każdym względzie. Polecam wersje white lub red – te mają wyraz 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      dostalem to gowno od firmy 😀 jeden z najprostrzych smarftonow… tego nie mozna porownywac z legend czy desire! to jest wogule inna liga! display totalnie w pixlach ktore jak komus sie nudzi moze policzyc :D:D:D:D:D kolory bardzo slabe, slaby procesor gry sie tna! to jest tani smartfon dla ludzi co chca miec taki telefon ale nie potrzebna im technika w srodku. Nie polecam dla osob co chca prawdziwego smartfona. Z Samsunga Galaxy i7500 bylem wogule nie zadowolony bo to i tamto mi nie pasowalo ale nawet stary galaxy jest lepszy jezeli chodzi o grafike czy szybkosc niz wildfire! obecnie x10 wiec to jest wogule nie do porownania.
      to jest taki tani model jak windowsowy model tattoo czy jak to se tam pisze ;P
      p.s. co do internetu to sie baaaaaaaaaardzo jakos zpowalnia chodz (H) jest aktywne…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Aktualnie mam N97 i myślałem o wzięciu tego dla żony,a sobie bym tylko numer przeniósł.Zależy mi na internecie z pleya.Za 69 zł abonamentu dają 750 MB,240 min i 6 mies stan darmowy gratis.Tylko czy to można porównac z N97,aby mnie żona nie pogoniła jak to takie badziewie.Wymagania ma podobne do moich,ale enka dla niej ciut przyduża i zasąplikowana.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote]dostalem to gowno od firmy 😀 jeden z najprostrzych smarftonow… tego nie mozna porownywac z legend czy desire! to jest wogule inna liga! display totalnie w pixlach ktore jak komus sie nudzi moze policzyc :D:D:D:D:D kolory bardzo slabe, slaby procesor gry sie tna! to jest tani smartfon dla ludzi co chca miec taki telefon ale nie potrzebna im technika w srodku. Nie polecam dla osob co chca prawdziwego smartfona. Z Samsunga Galaxy i7500 bylem wogule nie zadowolony bo to i tamto mi nie pasowalo ale nawet stary galaxy jest lepszy jezeli chodzi o grafike czy szybkosc niz wildfire! obecnie x10 wiec to jest wogule nie do porownania.
      to jest taki tani model jak windowsowy model tattoo czy jak to se tam pisze ;P
      p.s. co do internetu to sie baaaaaaaaaardzo jakos zpowalnia chodz (H) jest aktywne… [/quote]

      jesli dostales go w firmie to co to za firma jest „wogule” ?? Chlopie ty podstaw jezyka polskiego „wogule” nieznasz. Ciekawe w jakiej firmie takiego gamonia przyjeli jeszcze na posade w ktorej dorzucaja telefon sluzbowy 😉 „Zpowalania” to chyba ci mozg jak musisz sie wysilic przy pisaniu takich bzdur… To chyba jakies zarty sa, daj dzieciakowi internet… Wiem ze firefox (taka przegladarka internetowa jakbys nie wiedzial kmiocie) poprawia bledy wiec moze zacznij z niej korzystac 🙂 Pozdrawiam

      P.S Dobbsik: moglbys zrobic zdjecie dla wyswietlacza, chcialbym ocenic jego jakosc i policzyc pixele dla tego pazia 🙂 Chodzi mi o fotke dobrej jakosci 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Chciałabym ten telefon 🙁 Jest bardzo fajny.. Bawiłam się nim kilka razy i przyznam, że zrobił na mnie wrażenie, a nie to co avila ;/ 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam Wildfire i HD2 jednocześnie i muszę powiedzieć że dotyk wyświetlacza w Wildfire miażdży HD2, działa rewelacyjnie, wszystko super płynnie i bez zacięć. Wyświetlaczy nie będę porównywał (z wiadomych względów) ale ten w Wildfire jest wystarczający i do zaakceptowania – a sam smartphone uważam za bardzo dobry wybór w tym segmencie cenowym. Polecam!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Na Wildfire przesiadłem się ze starego SE K750 Musiałem, bo już oczka nie te i na tym malutkim ekraniku niewiele widziałem. A tu ponad 3″ całe hektary i wszystko pięknie widać. Ekran jest WYRAŹNY, ostry, czyste ładne kolory, a liczenie pixeli owszem możliwe ale tylko z dobrą, wielką lupą w dłoni. Na kilku forach różni goście wypowiadają się bardzo źle o tym wyświetlaczu ale tak coś mi się wydaje, że tego smartfona to oni w rękach nie mieli i głupoty piszą opierając się na przeczytanej specyfikacji :lol Ja jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu – z nim jest tak, że coraz bardziej się go lubi w miarę poznawania jego możliwości. To mój pierwszy telefon z dotykowym ekranem więc trochę czasu trzeba by się do tego przyzwyczaić. Czasami denerwuje brak jakiegoś „prawdziwego” klawisza bo te wirtualne są niekiedy słabo czytelne (i czuła!), niekiedy denerwuje widok niepoznanej jeszcze ikonki lub długie szukanie jakiejś opcji, która w klasycznym telefonie jest łatwo dostępna. Ale to można w sobie przezwyciężyć a pomocne w tym jest dokładne poznanie sprzętu i przeczytanie ze zrozumieniem instrukcji obsługi. Tak czy inaczej ja raczej nie wrócę do klasycznego telefonu – ten coraz bardziej mi się podoba 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      JAK MOŻNA ZMIENIĆ WIDOCZNE IKONY NA TLE PULPITU GŁÓWNEGO: JA MAM STANDARDOWO:
      WIADOMOŚĆ POCZTA INTERNET APARAT FOTOGRAFICZNY.
      JESTEM OD DZIŚ JEGO POSIADACZKA I CHCĘ UKRÓCIĆ SOBIE DROGĘ POSŁUGIWANIA SIĘ NIM

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      myśle go kupić, ale zastanawiam się czy samsung s5330vave nie jest lepszy. samsung ma bade i większy wyświetlacz i qwerty. a htc co ma???? powiedzcie… 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      @ Anita, jeżeli chodzi o oferty firmowe, czy też telefony biznesowe, to godna polecenia jest również Nokia N8. Obecnie praktycznie każda sieć ma ją w swoich zasobach. I na pewno w ofercie dopasowanej (z tą opcją określenia abonamentu co do złotówki), bo o to chyba chodzi, też coś się z nią znajdzie. Przynajmniej, tak mi się wydaje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ja mam htc wildfire od dwoch tygodni,nie jest to moj pierwszy kontakt z htc.posiadam juz trzeci model wczesniejszy to m650 i jedyna roznica polega na systemie bynajmniej dla mnie windows-android.szczerze powiem ze sprzecik jest fajny,plynnie dziala menu,kolorki fajne,duzy wyswietlacz,bateria jak narazie trzyma niezle a troche sie nawet dzwoni hihi.jak za takie pieniadze nie jest zle

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Obecnie użytkuje lg ku990i i chciałbym sobie zmienić na wildfire ale czy mi się opłaca??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jak jest z bateria??? ile dni trzyma przy takim podstawowym uzywaniu czyli powiedzmy pare rozmów dziennie i kilka sms-ów?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      j;oj;o;kl;

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      czy ten telefon jest dotykowy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Czy da sie usunąć jednen z głównych ekranów??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      rodzice kupili mi go na urodziny. ja jestem bardzo zadowolony z niego, a te gry poprostu swietne cieszy mnie to ze ma androida. poprostu super telefon.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ile cali ma wyswietlacz ?

Viewing 18 reply threads
Reply To: Test HTC Wildfire
Your information: