Start Forum Sprzęt HTC Test HTC Wildfire S

Viewing 15 reply threads
  • Author
    Posts
    • TOM
      Member
      Liczba postów: 18

      Ostatnio miałem okazję przyjrzeć się dłużej komórce, która już na dobre zagościła na polskim rynku GSM. Szybko zyskała popularność i nadal jest często kupowanym telefonem. Ale czy warto nadal się nią interesować gdy na rynku królują wielofunkcyjne aczkolwiek drogie smartfony?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test HTC Wildfire S

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      w opisie jest chyba błąd procesor 1,2 Ghz a nie 600 Mhz?

    • ero1884
      Member
      Liczba postów: 52

      Sam w sobie może i nie jest zły, ale wygląd mi się nie podoba.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Zalety – GPS, teraz każdy telefon ma gps nawet galaxy y za 400 zł więc ta zaleta troche bez sensu…

    • prololex
      Member
      Liczba postów: 58

      Zastanawiałem się nad tym telefonem , ale porównując go z LWW jest po prostu słabszy i droższy , lecz uważam , że to bardzo dobry telefonik , jak dla mnie po LWW najlepszy w tym przedziale cenowym.

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      [quote]Ale czy warto nadal się nią interesować gdy na rynku królują wielofunkcyjne aczkolwiek drogie smartfony?[/quote] Wildfire S też do najtańszych nie należy, cena za nowy to 800zł, za 800zł można Live with walkman, z lepszym procesorem, obsługą flash i ICS. Odpowiadając na pytanie – kto co lubi, ja bym się nie zainteresował ale może ktoś kto bierze w abo albo mixie tak.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Osobiscie odradzam ten model . Sam mam i moge napisac o problemach z wi-fi ktore to raz sie wlacza raz nie albo sie wlaczy a po jakims czasie bez przyczyn wylaczy . W serwisie mowia ze „ten model tak ma” Gry to tragedia . O ile 2d jakies tam nieskomplikowane dzialaja to 3d gameloftu juz nie za bardzo. A i z 2d tylko takie wersje bez tla tylko z pierwszym planem ! Sam telefon ladny i swietnie wykonany ale to w koncu HTC ale osiagami juz chyba wszystko inne lepsze . Bluetotch dziala tylko 60 sekund i nie mozna wlaczyc tak jak w innych telefonach na dluzej ! Dzwiek na glosniku zewnetrzym to porazka przez duze P . gdybym mial wybierac cos w podobnej cenie to albo jakas uzywana nokia N8 albo samsung Wave .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Osobiście używam SGS’a, moja Panna ma Galaxy Ace, którym bawie się też na codzień… Miałem także styczność niejednokrotną z Wildfire S i moim zdaniem w tym przedziale cenowym wolałbym o tysiąckroć wybrać ACE’a. Wydajniejszy, większy wyświetlacz (IMHO 3.2 to za mało, 3.5 mimo, iż nie wiele większy, jest moim zdaniem totalnym minimum w smartphone’ah). No i zdjęcia to totalna tragedia – ja wiem, że telefon nie służy do zdjęć, ale w dobie wszystkomających telefonów, które zawsze ma się przy sobie, to aż grzech…

    • prololex
      Member
      Liczba postów: 58

      Ace nie polecam , bawiłem się , nie ma szału.
      LWW można zakupić w cenie 500 zł na allegro , nie spotkałem osoby , niezadowolonej z tego telefonu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      za tę cenę można kupić SE Xperia Neo V 😀 telefon o dużo lepszy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Mam ten telefon, jak dla mnie jest OK – Cena Jakość/Działanie. Pomimo, że procek jest 600 MHz to wszystko działa płynnie, bez problemów. Ilość pamięci RAM/ROM wystarczająca. Dużym mankamentem jest głośnik w tym telefonie, jakość dźwięku jest marna. Co do baterii to się nie czepiam, bo wiadomo, że smartphone pochłania sporo energii przy intensywnym użytkowaniu. Mogę jeszcze doczepić się modemu, na wysyle ma tylko 0,384 Mb/s (UMTS), mógłby być już z modemem HSPA (HSDPA + HSUPA).

    • prololex
      Member
      Liczba postów: 58

      Neo V to to samo co LLW , ma tylko większy wyświetlacz , ale za to LWW ma swoje zalety.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ten wildfire to badziewie. Cena 800 jest zaporowa, to mój zte blade za 300pln jest dużo lepszy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      badas

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Wildfire S jak na takiego malucha ma całkiem ciekawe wnętrze. Jego sercem jest procesor Qualcomm MSM7227 o taktowaniu zegara 1,2 GHz.

      że co niby ? Wildfire S ma procesor 600 MHz. Poprawcie to, bo taki babol że aż żal patrzeć.

      Procesor:
      Qualcomm MSM7227

      Zegar procesora:
      600 MHz

      za mGSM.pl

    • tomeksz68
      Member
      Liczba postów: 1

      Witam
      Tak to prawda cena tez istotna sprawa, powiedzmy do 450zł. Dla czego przyczepiłem się do tych dwóch modeli? Wydają mi się proste w obsłudze. Ideałem byłby telefon z menu jak w Nokiach 6303 ale z wyświetlaczem od 3 do 3.5cala. Wiem, że oba modele to już „zabytki”. Przeglądałem filmy na YouTube i prawie się rozpłakałem nie mogąc tego ogarnąć. 🙄 Ostatnio bawiłem się Samsungiem Wave 533 i…czarna magia. Wysłanie SMS-a graniczy z cudem a zajęło mi z 5 minut. Zastanawiam się czy nie pozostać przy „klasykach”…

Viewing 15 reply threads
Reply To: Test HTC Wildfire S
Your information: