Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Test HTC Touch HD

Viewing 14 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      HTC Touch HD to tegoroczny laureat w plebiscycie na najbardziej męski produkt 2008 r. organizowany przez kanał TVN Turbo. Smartfon wygrał w kategorii Gadżet i Elektronika.
      Telefon stanowi propozycję dla użytkowników potrzebujących zaawansowanego telefonu oraz przenośnego urządzenia multimedialnego.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test HTC Touch HD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      świetny telefon z małą "rysą" – nagrywanie filmów w tak niskiej rozdzielczości! no ale nie ma ideałów 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      nie ma paneli jak Xperia . Dyskwalifikacja 🙂

    • Bazant
      Member
      Liczba postów: 27

      Fajny, ale cena nie fajna… Poczekam jeszcze z pare miesięcy… 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Jeśli chodzi o nagrywanie filmów, możliwe, że coś da się z tym zrobić, w końcu to windows 😛

      Ale to już fachmani powinni się wypowiedzieć 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Ludzie to telefon biznesowy aparat jest tu najmniej ważny a co do nagrywania filmów to nie da sie podnieść rozdzielczości chyba że nową optykę zamontujesz.

      A co do X1 to robiło go HTC dla sony i powolny to on nie jest raczej nie miałeś go w ręku to mało wiesz. Po prostu nakładka se nie jest tak dopracowana i tyle.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Moja n82 kreci filmy w vga z30 klatkami na sekunde.A jakosc dzwieku powala jakoscia i bije nawet profesjonalny sprzet.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Ogladnalem zdjecia i sie ciesze ze niekupilem i to za taka kosmiczna cene htc tylko nokie n82.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Posiadam to cudo od ponad 4 miesięcy i jak na razie, same plusy i co najfajniejsze że ciągle potrafi zadziwić;)) gorąco polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Widze że kolejni anty-fani HTC się znaleźli "htc fan" z ta swoją nokią N 82 to możesz pojechać do lasu porobić te swoje wyczesane zdjęcia i tam spokojnie włożyć sobie ją w d…!!! Człowieku tu ludzie chcą przeczytać o zaawansowanym pda z dodatkiem telefonu jakim jest ten HTC a nie o optyce jakiejś lipnej nokii z symbianem któty na dobrą sprawe jast totalnym shitem! i wielkie g….! można na niego ściągnąć. Po pierwsze jest to telefon bardzo zaawansowany technologicznie nie dla cieci ma najnowsze modemy mobilne pozwalające na duże predkości przy kożystaniu z neta. Posiada dobry i wydajny procesor wspomagany dużą ilością ram-u. Wyświętlacz o fenomenalnej rozdzielczości który jest mega czytelny. HTC bardzo dba o swoje telefony jet tu dużo opgogramowanie HTC które berdzo usprawnia ich telefony po pierwsze tf3d troche obciąża system ale warto mieć go odpalonego fajnie wygłąda i jest funkcjonalny nie musimy wyciągac rysika do kożystania z wybranych funkcji lub programów, tf3d ma też wymienne skórki. 2 fajna aplikacje mątowana seryjnie to QuickGPS przyspiesza wyznaczanie pozycji gps przez co np. AutoMapa wyszukuje satelity w kilka sekund i nie przerywa połączeń. Szczerze polecam telefony tej marki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Najlepszy telefon jaki posidałem,a miałem ich sporo i przeważnie z najwyższych pułek, polecam z czystym sumieniem,a aparat…cuż zawsze można kupić sobie lustrzankę a to jest telefon z "gadżetem" w formie aparatu a nie aparat!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Fan htc – "ciesze sie ze niekupilem"… ze zdjec duzo nie mozna wywnioskowac.. Posiadam HTC touch HD i jestem bardzo zadowolony… Codziennie to cudenko mnie zaskakuje 😉 naprawde… Polecam kazdemu !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Jak tak czytam o najwyższych "pulkach" od "biznesmenuf" to rzyganie mnie bierze. I wstyd, bo też mam htc touch hd – któren to jest sprzetem dla ludzi, którzy juz wyrośli z "nokiuf" i eriksonuf"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Mam ten telefon. Jedyną jego niepodważalną zaletą jest ekran – duży i z duza rozdzielczością. Reszta średnio –

      w porownaniu do P1i kilka niedociągnięć utrudniających zycie. Radio – nie można słuchać w słuchawkach BT

      mp3 przez bt – zacina sie, zrywa połączenie, mimo ze tel od zestawy jest w odległości 30- 40cm, inne mp3 playery – nie można słuchać przez BT (paranoja). Cholernie wolno otwiera niektóre aplikacje. Nie do pojęcia – sygnalizacja dzwonienia po 5 sekundach (pojawia sie dzwonek) – w tym czasie jak sie nei zdąży złapac za tel to można nie odebrać telefonu. Obsługa SMS – tragedia w porównaniu do P1i

      Ale ma tez zalety: office – fajna sprawa, gra wykorzystującą giro, GPS, lepszy notes, zarządzanie kontaktami i notatkami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      trzeba było zostać przy p1 bo za głupi jestes do htc

Viewing 14 reply threads
Reply To: Test HTC Touch HD
Your information: