Start Forum Sprzęt Android Test Hammer Blade – smartfon pancerny, który mnie przekonuje

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Gorilla glass3? Teraz jest juz 5 wersja, czyli wytrzymaly jest ale nie wyświetlacz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Mnie też przekonał, dlatego go kupiłem i nie żałuję 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Jest świetny. Potrzebowałem czegoś w tym stylu iw zupełności zabezpiecza moje wymagania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      nie obraziłbym się za taki prezent pod choinkę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Jedna z ciekawszych premier tegorocznych, jeżeli cjodzi o smartfon pancerny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Czytam ten artykuł zaraz po artykule o RUGGED PHONES M10 (https://www.telix.pl/artykul.php?sid=82887&page=4) gdzie autor je porównał jako zbliżone. To dwie bajki jak np. BMW X5 i czołg. To prawda, że ja nie potrzebuje więcej niż oferuje Hummer ale tak czy inaczej to mały profesjonalizm 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Szkoda że nie można go kupić u operatora. Bardzo fajny twardziel

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Wszystko to prawda. Dla przeciętnego pasjonata aktywnego życia świetny prezent.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Świetny, ale mój ma delikatny problem z wifi. Czasem sam się rozłącza. Na karcie sim jest wszystko OK. Polecam komuś, kto lubi chodzić po górach. Już parę razy mi wypadł Na ziemie I nawet śladu nie ma.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Mnie też przekonał. Mam go od kilku dni i daje radę, przynajmniej nie obawiam się jak mój synuś złapie go w swoje wszystko niszczące ręce 😉

Viewing 10 reply threads
Reply To: Test Hammer Blade – smartfon pancerny, który mnie przekonuje
Your information: