Start Forum Inne Telix.pl Test Blow 500 Traffic

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      Firma BLOW CAR SYSTEM zdecydowała się na przedstawienie nawigacji GPS z wbudowanym modułem 3G. Poznajcie urządzenie łączące funkcję dzisiejszego telefonu z nawigacją krok po kroku, oprogramowaniem- AutoMapa. Zapraszamy do przeczytania testu urządzenia.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test Blow 500 Traffic

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Czego jeszcze nie wloza do nawigacji mysle ze modul 3G jest w tym przypadku zbedny spokojnie wystarczylaby transmisja po bluetooth

    • exit
      Member
      Liczba postów: 330

      Zgadzam się z Sebi997 i Kamilem zbedny bajer, wolałbym już na smartfonie dobrym jechać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Świetnie – czekałem na tą recenzję. Obecnie stoję przed wyborem: Blow 500 Traffic, Navroad Duxo, czy Modecom MX2 HD. Miałem w ręku 2 nawigacje tj. Blow i Navroad, czekam na Modecoma. Zgadzam się w pełni z autorem artykułu – gdyby Automapa dostępna była na platformę z systemem Android, Bada itp. to oddzielna nawigacja byłaby właściwie zbędna. Właściwie, bo nadal pozostaje problem odbioru połączeń telefonicznych, gdy pracuje nawigacja, a mamy komplet pasażerów w samochodzie. Nawigacja na chwilę przerywa działanie, co w mojej pracy jest niedopuszczalne, ale wielu osobom nie będzie to przeszkadzać. Polemizowałbym jedynie z autorem w sprawie oceny Navroad – mam na myśli najnowszy model DUXO. W porównaniu do Blow sprawia wrażenie tandetnej – działa bardzo wolno, wszystkim rozważającym zakup tej nawigacji polecam test w samochodzie. Ja tak zrobiłem – i dobrze, że miałem taką okazję. Proszę zwrócić uwagę na jakość głosu lektora, w moim przypadku Krzysztofa Hołowczyca – program Automapa/ Po kilku chwilach nie mogłem już dłużej słuchać, skądinąd mającego bardzo przyjemny tembr głosu, spikera. Jakość głośnika jest wręcz tragiczna. Mój stary Lark 35.0 pod tym względem spisywał się o wiele lepkiej, że o Modecom MX 2 nie wspomnę.
      Wydaje mi się, że błędem jest oferowanie tak naprawdę zbędnych funkcji typu: przeglądarka internetowa, możliwość pisania sms-ów skoro każdy dobry telefon, w rodzaju Samsung Galaxy, Wave itp. o wiele lepiej spełnia te zadania. W nawigacji życzyłbym sobie natomiast lepszego ekranu /np. Super Amoled/, szybkiego procesora, większej pamięci /wbudowanej/ itp.
      W obecnej sytuacji pozostaje kupić dobrą, w miarę tanią, nawigację /Modecom MX 2 lub HD, jeśli okaże się szybka lub poczekać na Automapę na system Android.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Spróbujcie Panowie uruchomić profil Bluetooth DUN na jakimkolwiek Androidzie i sparować go z nawigacją. Trudne lub niewykonalne. Dlatego powstały wyżej wymienione nawigacje z modułem 3G. Aby nie trzeba było kombinować te 1-2 minuty przed z parowaniem uruchamianiam kilku urządzeń. Włączyć nawigację i jechać – ot cała sztuka, a nie bawić się jak dziecko w gadżeciki w oczekiwaniu na ustawienie wszystkiego. Tutaj TomTom z serii Live bije na głowe wszystkie te chińskie niedoróbki z Chin jakie nam serwują nasze polskie firmy. Prostota i łatwość użycia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Tylko czemu ma gniazdo mini USB a nie micro USB jak prawie kazdy nowy telefon? Moznaby ladowarka z nawigacji doladowac telefon….

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Nieznam się na nawigacji bo niemam,ale wczoraj jechałem z siostrą do Bełchatowa niby nie daleko bo 230km i ona używała nawigacji. Niestety jest tyle budów i objazdów że nawigacja zbyt często się gubiła i kazała w pole lub do rowu zkrecać. Mapy google w moim telefonie lepiej prowadziły niż ta nawigacja.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Transmisja po bluetooth nie wystarcza bo blokuje połączenie telefonu z zestawem głośnomówiącym.

    • mumin79
      Member
      Liczba postów: 468

      ALE Z BATERIA TO BEDZIE CIENKO

Viewing 8 reply threads
Reply To: Test Blow 500 Traffic
Your information: