Jesteś tutaj:---Test AirLive AirCam OD-2025HD i OD-325HD
Test AirLive AirCam OD-2025HD i OD-325HD2012-10-30T07:05:36+01:00

Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Test AirLive AirCam OD-2025HD i OD-325HD

Viewing 4 reply threads
 • Author
  Posts
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140058

   Po niedawnym włamaniu, które na szczęście skończyło się przegonieniem rabusiów i obyło się bez większych strat materialnych, postanowiłem zainteresować się bliżej kamerami do monitoringu. Niniejszy test pisany jest z perspektywy osoby, która wcześniej nie korzystała z produktów do monitoringu IP.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Test AirLive AirCam OD-2025HD i OD-325HD

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140058

   Nic o cenie sprzętu, cenie oprogramowania czy w końcu serwerze na jakim zostało uruchomione (w sensie hardware’u) – czyli w zasadzie żadnych danych. Dobry byłby test: próbowałem uruchomić serwer na netbooku z win7, jedna kamera jakoś działała, więcej niż 2 nie podłączycie bo sprzętowo nie wydoli – to może się przydać, zgaduję że netbook obsługujący hd mógłby obrobić obraz z kamery IP, może z dwóch? dla małych instalacji mogło by to być dobre rozwiązanie – bo sprzęt tani i od czasu do czasu się go wymienia na nowszy…

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140058

   Hm, sprzęt wydaje się całkiem ciekawy. Sprawdziłem w necie i widzę różnicę miedzy testowanymi modelami około 500zł. Nie bardzo z testu wiem, czy warto dołożyć taką kwotę do prostego monitoringu bramy wjazdowej w domu. Czy wystarczy mi podpięcie kamery tylko do routera? Słyszałem o tej firmie, że robi mocne i dobre urządzenia sieciowe. Jak ta marka jest sprawdzona na rynku monitoringu, macie jakieś info ?

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140058

   Posiadam router airlvie i dla mnie jest OK. Kamerkę muszę kupić szefowi do biura w połączeniu z jakimś NASem. Sądząc z tekstu powinien być OK.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140058

   Rozwalają mnie testy noc… Co ten test przedstawia? Może coś z większej odległości?
   Miałem okazję bawić się tymi kamerami – to są zabawki za duże pieniądze, a nie kamery do monitoringu. W nocy porażka, w dzień nie lepiej – kodek się nie wyrabia, do tego jedno smużenie. W przypadku prześwietleń na scenie ekspozycja w ogóle już sobie nie radzi. Żeby osiągnąć jako taką jakość trzeba tak wyśrubować parametry, że kamera zabiera tyle pasma co 3 kamery FullHD „normalnych” producentów.
   Tragedia.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Test AirLive AirCam OD-2025HD i OD-325HD
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile