Jesteś tutaj:---Telewizja Osobista Netii: reklama (video)
Telewizja Osobista Netii: reklama (video)2011-11-08T13:37:59+01:00

Start Forum Rozrywka TV i muzyka Telewizja Osobista Netii: reklama (video)

Viewing 3 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Telewizja Osobista to kolejny krok w realizacji nowej strategii Netii. Operator przedstawił reklamę swojej oferty, wyrażonej hasłem: Dostarczamy świat on-line.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Telewizja Osobista Netii: reklama (video)

  • ferdar
   Participant
   Liczba postów: 1625

   Takie sobie te reklamy,według mnie słabo zachęcają

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140034

   Telewizja „n” z telewizorem za 1 zł
   Trwa przedświąteczna walka o klienta płatnej telewizji. Kolejny operator kusi klientów sprzętem w promocyjnej cenie. Tym razem satelitarna telewizja „n” oferuje telewizor za złotówkę w zamian za podpisanie nowej umowy. Oferta dostępna jest także z usługą Multiroom HD.
   Od wtorku – 8 listopada 2011 roku – w telewizji „n” trwa promocja „Film HD – Bonus”. Osoby, które skorzystają z nowej propozycji w ramach promocji będą mogły kupić za 1 zł telewizor LCD FULL HD 32” Samsung 32D550. Dodatkowo w ramach usługi Multiroom drugi dekoder będzie oferowany za 0 zł.Warunkiem skorzystania z oferty jest podpisanie 29 miesięcznej umowy z abonamentem w kwocie 99 zł. W tej cenie klient otrzymuje dostęp do wszystkich pakietów tematycznych telewizji „n” oraz pakietów premium – FilmBox HD oraz nFilm HD (od 15 grudnia nPremium).
   Korzystając z promocji klient może wybrać także usługę Multiroom Standard. W ramach usługi aktywacja pierwszego i każdego kolejnego dekodera dekodera uzupełniającego. Następnie opłata miesięczna za korzystanie z Multiroom Standard HD w okresie gwarantowanym dla każdego dekodera uzupełniającego: 10 zł.
   Dodatkowo klient ponosi jednorazową opłatę 299 zł, na którą składają się opłata za nbox HDTV recorder oraz aktywację Turbo. Telewizor jest dostarczany do klientów droga kurierską w ciągu trzech tygodni od aktywacji promocji. Aktualizacja:
   Dodajmy, że korzystają z promocji z telewizorem za 1 zł klient zobowiązuje się do korzystania z oferty nieprzewalanie przez 29 miesięcy. Gdyby w tym czas klient skorzystał z możliwości rozwiązania umowy (np. przy okazji zmiany regulaminu) operator naliczy umowę karną za sam telewizor.

  • mumin79
   Member
   Liczba postów: 468

   W MM też ma TV online kilkanascie wybranych programów.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Telewizja Osobista Netii: reklama (video)
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile