Jesteś tutaj:---Telekomunikacja NOVUM odwoła się od decyzji UKE
Telekomunikacja NOVUM odwoła się od decyzji UKE2012-11-05T17:18:29+01:00

Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Telekomunikacja NOVUM odwoła się od decyzji UKE

Viewing 6 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   W związku z ukazanym w dniu dzisiejszym artykułem, dotyczącym nałożenia kary przez Prezesa UKE na Telekomunikację NOVUM w przesyłam w załączeniu oświadczenie spółki do mediów – Telekomunikacja NOVUM poinformowala, ze odwola się od decyzji UKE.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Telekomunikacja NOVUM odwoła się od decyzji UKE

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140072

   Niech płacą, najbardziej nachalna sieć pod względem marketingu telefonicznego, w żaden sposób nie można się od nich odczepić.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140072

   Banda złodziei!!!!! i nic więcej!!!!! Przedstawiciel chodził po domach i przedstawiał się jako przedstawiciel Telekomunikacji Polskiej a gdy zadzwoniłem do TP by potwierdzić iż jest z TP gość uciekł :O Niestety jedna z osób podpisała umowę i musiała zapłacić karę…

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140072

   Town, gadasz jakieś bzdety! Oni nie mają przedstawicieli, tylko infolinie i cetrum telefoniczne. Przyznaj się lepiej, że płaca Ci za takie oczerniające komentarze.

   Mieszkam w Ostrołęce gdzie Novum na swoją centralę i stąd wykonywane są telefony z ofertami. Nie ma żadnych akwizytorów ani domokrążców!

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140072

   I znowu się skończy jak zawsze – UKE przegra w sądzie i się będzie wycofywać. Ostatnio hojnie tymi karami sypią, budżet kraju w końcu sam się nie załata, ale jak potem przed sądem coś trzeba udowodnić to gorzej.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140072

   True story! Niestety bardzo swobodnie te kary przywalają, a potem się muszą z nich wycofywac. Ale smród po takich rzeczach zostaje i się na firmach odbija :/

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140072

   szkoda że wszyscy chętniej informuja o karach a jeśli firma się odwoła i zarzuty zostana umorzone to już nikt o tym nie mówi

Viewing 6 reply threads
Reply To: Telekomunikacja NOVUM odwoła się od decyzji UKE
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile