Jesteś tutaj:---Telefony myPhone w sieci Biedronka
Telefony myPhone w sieci Biedronka2011-12-06T09:35:22+01:00

Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Telefony myPhone w sieci Biedronka

Viewing 5 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

myPhone – spółka z grupy kapitałowej TelForceOne, producent telefonów komórkowych, posiadający 6% udziału w rynku open market, będzie sprzedawał w 2012 kolejne telefony do sieci Biedronka

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Telefony myPhone w sieci Biedronka

• akmk
      Member
      Liczba postów: 421

Tanie telefony w tanim sklepie. Na pewno przy okazji świątecznych zakupów trochę ludzi je zakupi.

• maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

Jaka Biedronka takie i pewnie te telefony .

• Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

W sumie taka umowa cieszy, Biedronka z pewnością będzie sprzedawać ich aparaty taniej niż np. w MM no i mają szansę trafić do większej rzeszy ludzi. @Akmk a czy ja wiem czy Biedronka jest tania ? Teraz ceny we wszystkich sklepach są raczej identyczne 😉

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140043

najgorszy wyrób – gwarancyjne naprawy musisz odpłatnie wysyłać

• jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

[quote]W sumie taka umowa cieszy, Biedronka z pewnością będzie sprzedawać ich aparaty taniej niż np. w MM no i mają szansę trafić do większej rzeszy ludzi. @Akmk a czy ja wiem czy Biedronka jest tania ? Teraz ceny we wszystkich sklepach są raczej identyczne 😉 [/quote]
      kiedyś już były w biedronce i faktycznie było taniej gdzieś o 1/3 niz w innych sklepach

Viewing 5 reply threads
Reply To: Telefony myPhone w sieci Biedronka
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile