Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni Telefonia Polska Razem oferuje abonament Zawsze taniej

Viewing 24 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Operator nowoczesnej telefonii stacjonarnej TP Razem, zaprezentował nową ofertę, połączoną z gwarancją najniższej ceny za abonament, połączenia stacjonarne, komórkowe i międzynarodowe. W porównaniu do konkurencji, klienci Telefonii Polskiej Razem mogą zaoszczędzić nawet 249 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Telefonia Polska Razem oferuje abonament Zawsze taniej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Taa.. i dlatego pewnie w trosce o użytkownika nazywają się w skrócie TP. Oczywiście zupełnie nie po to, by oszukiwać starszych ludzi mówiąc „jesteśmy z TP z nową lepszą ofertą”…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      totalny debilizm, 29zł najtańszy abo jest goły, gdzie przy takim abo na komórce jest wszystko bez limitow

    • Gregrin
      Member
      Liczba postów: 4

      Raczej „dzwonimy do państwa z TP razem z nasza nowa oferta” 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      To nie jest oszustwo! To lepsza oferta. Ja też podpisałem umowę. Tam nie dają telefonów na kabel, tylko telefon komórkowy KT-1000 na karę SIM, ewentualnie telefon MaxCom 720BB. Jeśli to jest biały telefon. Kabel podłączasz jedynie do gniazdka z prądem, żeby naładować baterię. Telefon działa na baterii około 2 tygodnie. Telefon nie potrzebuje gniazda telefonicznego, jak to było do tej pory, bo działa jak komórka. Jedyne ograniczenie to zasięg, ale z tego co wiem, telefon nawet może działać do 8 km poza domem. Telefony stacjonarne przechodzą do lamusa. Oferta Telefonii Polskiej jest atrakcyjna. A przynajmniej dużo tańsza niż abonament w Orange. Sprawdź, porównaj! Ja jestem zadowolony.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Ludzie, jestem klientem Telefonii Polskiej Razem i potwierdzam, że wszystko działa, jak należy!!! Mam telefon za 29,00 zł, a w tym nieograniczone minuty na telefony stacjonarne! Naprawdę da się zmienić operatora i płacić dużo mniej. Wcześniej byłem u monopolisty, który przez 15 lat nie zaproponował mi nic ciekawego 🙁 Pozdrawiam zatem korzystających z lepszych ofert!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Moja 76 letnia mama została właśnie oszukana przez TP razem, Jak skutecznie rozwiązać z oszustami umowę……..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      podpisałem umowę z telefonia polska razem? 29 zł miesięcznie abonament, nieograniczone rozmowy na telefony stacjonarne, umowa na 12 miesięcy, telefon MaxCom 720 BB

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Podpisalem umowe z Telefonia Polska RAZEM na abonament gwarantujacy nizsze oplaty niz w Orange, czyli u mojego poprzedniego operatora. Telefon otrzymalem okolo 25 dnia od podpisania umowy. Przelaczono mnie do RAZEM nastepnego dnia po otrzymaniu telefonu. Wszystko sprawnie i bezproblemowo. Dziala i korzystam. Wiecej do Orange juz nie wroce. Nie widze takiej potrzeby, zeby przeplacac za te sama usluge 20-30% wiecej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Skorzystalem z tej promocji! Wszystko sie zgadza, jest dokladnie tak jak w ofercie!!! 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      wcześniej nie znałem tej firmy… ale potwierdzam, że wszystko jest tak, jak należy. oferta zgodna jest z opisem… mam nadzieję że będę zadowolony. wybrałem opcję bez ograniczeń, bo taką samą miałem wcześniej w Orange…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Telefon stacjonarny mają moi rodzice (mama 77 lat, ojciec 82). Byłem podczas podpisania umowy z kurierem, kulturalnie i elegancko. Rodzice umowę podpisali, kiedy dokładnie wszystko przejrzałem… Dostali telefon bezprzewodowy, wygodny. Cennik zgodny z opisem, telefon zgodny z opisem… faktury takie, jakie powinny być, bez gwiazdek… Mogę polecić, chociaż wcześniej firmy nie znałem. Pozdrawiam, Jan

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Doskonała alternatywa dla tych, którzy nie mogą już oglądać pomarańczowego monopolisty. Zadzwonił do mnie przedstawiciel PGT SA i zawarłem z nimi umowę. Na początku na próbę. Ale powiem, że dd 3 miesięcy póki co wszystko działa jak należy. Żadnej różnicy nie widzę, prócz ceny, bo w PGT jest taniej. Da się to odczuć. Jeśli ktoś chce spróbować, to naprawdę polecam, daje radę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      ta firma naciąga osoby starsze! Do mojej ponad 70 letniej mamy zadzwoniła pani i przedstawiła się jako pracownik Orange i że ma ofertę na abonament w cenie 19 pln. Mama się zgodziła i podpisała umowę, niestety nawet jej nie czytając! I co się okazało? Umowa nie jest z Orange tylko z telefonią razem, abonament 19 pln tylko przez dwa miesiące a potem 39 a co gorsza – mama w umowie upoważniła TP do zerwania umowy z orange i w związku z tym zapłaci teraz 600 pln kary! O czym nikt jej nie poinformował! Ta firma żeruje na osobach starszych które nie orientują się już biegle we współczesnych realiach!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Oszukują starsze osoby narażając na koszty zerwania dotychczasowych umów! Mojego dziadka oszukali dzwoniąc że mają ofertę TP razem, on zrozumiał że razem z komórką i podpisał……teraz dziadek zapłacił karę 300zł za zerwanie umowy orange i za komórke będzie płacił więcej bo miał orange open…..jest w plecy jakieś 600zł. A te wpisy że to wszystko takie piękne i fajne i tanie to pewnie opłaconych przez tprazem troli internetowych. WCISKAJĄ NIEPOTRZEBNE PSEUDO KOMÓRKI i naciągają emerytów. GONIĆ TO!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Doskonała alternatywa dla tych, którzy nie mogą już oglądać pomarańczowego monopolisty. Zadzwonił do mnie przedstawiciel PGT SA i zawarłem z nimi umowę. Na początku na próbę. Ale powiem, że dd 3 miesięcy póki co wszystko działa jak należy. Żadnej różnicy nie widzę, prócz ceny, bo w PGT jest taniej. Da się to odczuć. Jeśli ktoś chce spróbować, to naprawdę polecam, daje radę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Doskonała alternatywa dla tych, którzy nie mogą już oglądać pomarańczowego monopolisty. Zadzwonił do mnie przedstawiciel PGT SA i zawarłem z nimi umowę. Na początku na próbę. Ale powiem, że dd 3 miesięcy póki co wszystko działa jak należy. Żadnej różnicy nie widzę, prócz ceny, bo w PGT jest taniej. Da się to odczuć. Jeśli ktoś chce spróbować, to naprawdę polecam, daje radę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Telefonia RAZEM to oszuści. Nie wiem sTo powinno być karalneką mają dane szczegółowe abonenta i podszywają pod firmy z kąd abonent ma telefon. ajpierw dzwonią a później przysyłają przedstawicieli którzy wmawiają ludziom ze sa z danej firmy.N

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Telefonia razem – wielkie oszustwo!!!
      Scenariusz podobny jak w opisanych przypadkach. W dniu 17 grudnia 2015r. kurier (nr telefonu kuriera 731066660- działa tylko w jedną stronę) przedstawił mi umowę jako mojego obecnego operatora Netii na moją żonę, zwróciłem uwagę,że niech zostawi bo żona w pracy a on na to że bardzo się śpieszy i mogę podpisać. Kiedy zacząłem podpisywać i odwróciłem stronę z cennikiem zorientowałem się , że w obecnej promocji mamy telefony stacjonarne w kraju i w unii za darmo oraz na komórki polskie. Oznajmiłem kurierowi,że na takie warunki nie wyrażam zgody- zaznaczam że nie podpisałem do końca wszystkich egzemplarzy na co kurier zabrał wszystkie dokumenty wraz z egzemplarzem odstąpienia od umowy. Kiedy w styczniu przyszła faktura z telefonii razem doznaliśmy szoku, zaraz udaliśmy się do Federacji Konsumentów. Wysłaliśmy za potw. odbioru oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych złożonego pod wpływem błędu i czekamy na odp. Jeśli nie uznają to zgłaszamy do prokuratury.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      co ten abonent1 pisze, dał się naciągnąć i teraz nie chce się przyznać do błędu. ta telefonia działa na zasadzie naciągania ludzi starszych,którzy w niewiedzy na nową technologię dają się wrobić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      jak ktoś do Ciebie przychodzi to nie po to żeby Ci dać, tylko żeby Ci” zabrać”- porządna firma dbająca o opinię to nie zdobywa klientów podstępem tylko oni sami szukają kontaktu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      chuynia nie telefonia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Jestem zadowolony z TP Razem. Dobre warunki, sensowny kontakt z infolinią, są pomocni, opinie w sieci też raczej pozytywne – [url]http://telefoniapolskarazem.pl/nieprawdziwe-opinie-uokik-o-tp-razem/[/url] Przede wszystkim rozsądnie się nastawiajmy – jak dla mnie nie ma porównania do konkurencji, zresztą nie przypadkiem dałem sobie spokój z poprzednikami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Tak naciągają ludzi, oszuści z TELEFONII POLSKIEJ RAZEM na pierwszej stronie FAKTU Z 09.04.2016r. – spowiedź telefonicznego naciągacza : kazali mi oszukiwać ludzi oraz instrukcja omotania ofiary. Potrzebujesz pomocy skontaktuj się z redakcją Faktu
      email: kontakt@fakt.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Trzymajcie się z daleka od tych oszustów. Kopia zdarzenia taka jak u Gos. Rzeczywiste koszty dużo wyższe jak powszechnie, w firmie nikt nie odpowiada. Granda !!!!!!

Viewing 24 reply threads
Reply To: Telefonia Polska Razem oferuje abonament Zawsze taniej
Your information: