Jesteś tutaj:----Telefon dla osób niewidomych SeeYou: pierwsze wrażenia
Telefon dla osób niewidomych SeeYou: pierwsze wrażenia2013-01-22T18:16:38+01:00

Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Telefon dla osób niewidomych SeeYou: pierwsze wrażenia

Viewing 7 reply threads
 • Author
  Posts
  • Sarakin
   Member
   Liczba postów: 343

   Mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska pierwszemu w Polsce smartfonowi, którego podstawowe funkcje można obsłużyć głosowo. Mowa tu o telefonie SeeYou, obsługiwanym za pomocą prostych komend wypowiadanych przez użytkownika.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Telefon dla osób niewidomych SeeYou: pierwsze wrażenia

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140033

   Szczerze? Dawno nie widzialem tak beznadziejnej reklamy na YT. Poczatek dobry, ale pozniej jest juz po prostu TRAGEDIA.. Rece opadaja, co za debile to robili? Tak sie sklada, ze znam pare osob niewidomych i niedowidzacych i ten system raczej nie przelamie lodow, czyli glownie – klasycznych, klawiaturowych Nokii z Symbianem (na ktory jest pewien wybor softu), a z dotykowych… iPongow. Tak, tak, nie inaczej. Generalnie Android za pare lat wraz z takimi projektami jak ten moze dogoni konkurencje, do tego czasu to sa mrzonki. Szczegolnie, jesli beda TAK reklamowane.

  • PLANET
   Member
   Liczba postów: 288

   Bez loginu poniżej 😉

  • PLANET
   Member
   Liczba postów: 288

   Aha, macie złe ustawienia godziny, teraz jest 6:53~ a nie 5ta…

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140033

   sama aplikacja z rozpoznawaniem mowy i zrozumieniem poleceń powinna być w sprzedaży. To co jest w reklamie przyda się nie tylko niewidomym, przyda się każdemu kto umie korzystać ze smartfona.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140033

   Jedna wielka kupa, cytuję: „Inicjowanie połączenia nie odbywa się poprzez wymówienie imienia lub nazwiska osoby do której chcemy zadzwonić a poprzez podanie konkretnego numeru telefonu.” Która z osób niewidomych będzie pamiętała kilkadziesiąt numerów telefonów?

  • adi84
   Member
   Liczba postów: 36

   „Jedna wielka kupa, cytuję: „Inicjowanie połączenia nie odbywa się poprzez wymówienie imienia lub nazwiska osoby do której chcemy zadzwonić a poprzez podanie konkretnego numeru telefonu.” Która z osób niewidomych będzie pamiętała kilkadziesiąt numerów telefonów? ”

   Odpowiedź.
   Można wybierać nr telefonu za pomocą głosu. Można również wybierać z listy kontaktów. Problem jest tylko z nazwami nie polskimi np. cocacola. Tak samo z sms-ami. Autor artykułu nie przyłożył się. a skąd wiem? Sam korzystałem ponieważ w Kielcach w jednej firmie mamy taki sprzęt. Ale prawda jest taka, że osoba testująca ten sprzet jednak pozostała przy talksie i nokii e72.

  • Sarakin
   Member
   Liczba postów: 343

   Zamieściłem sprostowanie. Działają dwa sposoby inicjowania połączeń. Po podaniu komendy „zadzwoń”, telefon pyta: „czy chcesz wybrać kontakt z książki telefonicznej?”. Po odpowiedzi „tak” – podaje się nazwę kontaktu, natomiast po odpowiedzi – „nie” – użytkownik sam dyktuje numer telefonu. /\/\/\

   Dzięki za zwrócenie uwagi. Przepraszam za zaistniałe nieścisłości. Niestety nie mogłem być w posiadaniu telefonu tyle czasu ile bym chciał. Na cztery osoby zasiadające przy stoliku był 1 telefon i siłą rzeczy, niektóre z moich spostrzeżeń musiałem napisać w oparciu o to co widziałem u innych osób, wywołujących różne funkcje telefonu.

Viewing 7 reply threads
Reply To: Telefon dla osób niewidomych SeeYou: pierwsze wrażenia
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile