Start Forum Sprzęt PDA Tablety marki Goclever dostępne w Polsce

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od połowy lutego br. w ofercie ACTION dostępne są trzy nowe tablety marki Goclever: 7-calowy Goclever TAB T70 i T73 oraz 10-calowy Goclever TAB I101. Urządzenia te zaczynają odgrywać coraz większą rolę na rynku urządzeń mobilnych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Tablety marki Goclever dostępne w Polsce

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      niezła cena jak za 256GB pamięci

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Kan tego ramu jest chyba jednak 256 MB 🙂 a co do tabletu to raczej KUPA… bo oprócz Galaxy Taba i iPada nie widziałem jeszcze niczego co nie byłoby przerośniętym i powolnym odtwarzaczem MP4 🙂

    • yellowfox
      Member
      Liczba postów: 42

      Niestety to kupa. Trafnie podsumował znajomy „To jest jak chiński skuter, fajnie wygląda ale nie da się jezdzić”. Na pierwszy rzut wygląda naprawdę fajnie ale wystarczy włączyć a czar pryska. Nawigacja nie przebiega płynnie po menu, aplikacje się zawieszają, niektóre nie otwierają a aktualizacji os brak. Urządzenie ładuje się dłużej niż pracuje na baterii. Zadziwia natomiast myśl techniczna czyli karta sieciowa na rj45 w tablecie. Testowane urządzenie to o ile mnie pamięć nie myli był najwyższy model GOCLEVER Tablet TAB I101. Według opisu dwa słabsze modele posiadają Telechips 8902 800MHz natomiast I101 InfoTM 1GHz.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      ten tablet ma wbudowany dysk twardy?????

      cena całkiem atrakcyjna

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      przy okazj sprawdziłem na ceneo i najniższa cena to 640 zł

      a ten sklep to nie wiem „co to za sklep” że nie podają nawet cen swoich produktów 😀
      dopiero jak się wejdzie na dział „aukcje” – to tam są rzeczywiście jakieś aukcje i dopiero jak się tam zarejestruje to można się dowiedzieć jakie sa ceny produktów

      😮 🙄

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Co to są diody LCD?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ekran tego urzadzenia pękl w poprzek podczas pierwszego ładowania, więc trudno mi oceniać jego parametry. Oczywiście gwarancja nie obejmuje takiej usterki. jak ktos ma do wyrzucenia 560 zl, to polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      bb 256 to są ramy durniu a ma pojemność 10 GB

Viewing 8 reply threads
Reply To: Tablety marki Goclever dostępne w Polsce
Your information: