Start Forum Sprzęt PDA Tablet Mobii firmy Point of View dostępny w Polsce

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na polskim pojawił się tablet Mobii firmy Point of View. Urządzenie wyposażone jest w 10-calowy ekran, wydajny układ graficzny NVIDIA Tegra 2, system operacyjny Android 2.2 oraz modem 3G (opcjonalnie).

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Tablet Mobii firmy Point of View dostępny w Polsce

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      za taką cenę to naprawde gratka-na papierze bije galaxy tab1 w tej samej cenie

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      noooo proszę Państwa czyżby NAGLE miał pojawić się iPad killer ???? ciężko jednoznacznie powiedzieć – pierwsze ciężar – 750 g trochę więcej od 1 wersji iPada i jeszcze więcej od „dwójki”. Po drugie i to jest chyba najważniejsze… APLIKACJE… AppStore to KOPALNIA pieniędzy dla developerów i KOPALNIA APSÓW dla użytkowników! Cóż niemniej jest to pierwszy moim zdaniem SENSOWNY konkurent produktów Appla i nie wykluczone że przerasta on rywala – jutro poczłapie do Vobisa przekonać się osobiście 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Zbyszek to ze zaczniesz krzyczec wcale nie znaczy ze bedziesz mial racje (vide uzywanie capsa). System 2.2 jest systemem starym (na rynku juz jest 2.3 od dosc dlugiego czasu) a stwierdzenie, ze nie rozni sie „prawie niczym” swiadczy o tym, ze nie zadales sobie trudu zeby poczytac o roznicach. O tym, ze ani 2.2 ani 2.3 nie sa przystosowane do pracy na tablecie nawet nie wspominam – o tym samo Google powtarza juz zbyt czesto. Rozumiem jeszcze Samsunga kiedy wypiszczal Taba – wtedy nie bylo zadnej alternatywy ale zeby w dzisiejszych czasach wypuszczac 2.2 zamiast rowniez darmowego 3.0 to troche kuriozalne. Co do rozpoznawalnosci marki Point of View to jest to jakas jedna tysieczna czesc rozpoznawalnosci Apple, Samsunga, Della czy czegokolwiek porownywalnego „brandu”.
      Tak czy owak tablet zapowiada sie fajnie dzieki dostepowi do Marketu. Niestety minusy w postaci totalnego braku wsparcia ze strony spolecznosci, braku aplikacji, ogromnej ramki wokół ekranu oraz zdecydowanie za wysokiej ceny sprawia, ze szalenstwem byloby wydawanie na niego takiej kwoty.
      Gdyby byl tanszy o 500 zl moglbym sie zastanawiac a za te pieniadze zdecydowanie biore iPada.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Mam 10″ tablet na androidzie 2.1 i niech mi nikt nie opowiada że 2.1 nie nadaje się do tabletu – ten kto to mówi nie zadał sobie trudu sprawdzenia samodzielnie własnej opinii. Urządzenie spisuje się świetnie do przeglądania WWW, czytania ebooków, słuchania muzyki i oglądania filmów. Świetna obsługa emaili dopełnia obrazu świetnego i przydatnego urządzenia. Do niczego nie jest mi potrzebny Gingerbread. A różnice w użytkowaniu 2.1, 2.2 i 2.3 są pomijalne. Jedyną istotną sprawą jest przejście na 2.2 dla przyspieszenia, flash i możliwości instalacji plikacji na SD. Mówię o różnicach odczuwalnych w codziennym użytkowaniu a nie w papierowych specyfikacjach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Witam państwa, posiadam tablet mobii i proszę mi uwierzyć, że już dzisiaj zapraszam do zapoznania się z przypadkiem wycofanej toshiby folio 100. W selgrosie pod Wrocławiem można takie użączenie kupić za około 1700 pln.
      Problem w urządzeniami tablet dotyczy oprogramowania, czyli wieczna bolączka wszystkich nowinek technologicznych. Hardware przerasta software.
      Kluczem do rozwiązania problemu jest zainstalowanie UBUNTU.
      Kto potrafi proszę o kontakt.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      marek witam mam już 3 taki tablet jak wyżej na rysunku za pierwszym razem po kilku godzinah pojawiły sie kreski rużno kolorowe fakt kupiłem go ostatniego z pułki sklepowej a wienc sporo ludzi miało go w renkah nic vobis w ciągu 3 dni załatwił zupełnie nowy nowy działał 4 misiące potem wogule zgasł nawet baterja sie nie ładowała producent wysłał prosto z firmy zupełnie nowy ten działał 2 .5 miesiąca ale w czym żecz zaczą co raz trudniej sie włanczać aż tu nagle zgasł wyświetlacz słabo świeni poza tym bez reakcji ………..

      czy ta firma poijt of view produkuje byble za wienkszą kase ????????? czy to tylko pech powiedzcie

Viewing 6 reply threads
Reply To: Tablet Mobii firmy Point of View dostępny w Polsce
Your information: