Jesteś tutaj:---T-Mobile zarabia, Play na razie ze stratą
T-Mobile zarabia, Play na razie ze stratą2012-11-26T18:16:48+01:00

Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe T-Mobile zarabia, Play na razie ze stratą

Viewing 8 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

PTC (T-Mobile) w ub.r. wypłaciła „zarobiła” dla Deutsche Telekom 6,8 mld zł. P4 (Play), miał na koniec 2011 roku skumulowane straty, w wysokości ponad 1,9 mld zł – poinformował Parkiet powolujac się na najnowsze publikacje w Monitorze Polskim B.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: T-Mobile zarabia, Play na razie ze stratą

• Petro
      Member
      Liczba postów: 911

Play Trzymaj się!

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140044

Dałem się wciągnąć w sidła PLAY… największy błąd jaki mogłem popełnić :/ zasięg porażka mega porażka nigdy więcej play!!

• Anonymous
      Guest

Play ma bardzo słabą ofertę. Jest drogo i nie ma wyboru. Brakuje mixa za 30 zł na 24 doładowania. Brakuje też mixa za 30 zł na 12 doładowania z nokią 100 albo innym tanim telefonem. Użytkownicy mix nie mają dużego wyboru i idą do T-Mobile bo mają najlepszą ofertę mix nie licząc heyah.

• PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

patrząc po dynamice to Play powoli się rozkręca i pewnie prześcignie tą niemiecką sieć. No chyba ze T-mobile zacznie bardzo znacznie obniżać ceny, ale czy są w stanie to raczej wątpię. A tu kończy się rżniecie własnych klientów na różnicy MTR.

• Anonymous
      Guest

Ludzie co wypisują bzdety typu słaby zasięg pley to totalni idioci.Żadna siec w Polsce nie ma lepszego bo działa na trzech sieciach i to jest dla mnie najlepsze w tej sieci.Co ciekawe nawet konsultanci Orange nie wiedzą o tym że pley działa między innymi na sieci Orange.Opowiadają bajki o słabym zasięgu pleya.

• Anonymous
      Guest

Heyah ma lepsze niż prepaid TM, a co do zasięgu play – mnie irytował, bo musiałem go „szukać” i to we własnym mieście, a w Heyah to mi się nie zdarza.

• Anonymous
      Guest

Pracownikom innych operatorów serdecznie dziękujemy za uwagi na temat słabego zasięgu Play ,buahahaha!!!

• Anonymous
      Guest

zasięg również zależy od telefonu komórkowego, ja nigdy nie miałem problemów z tym, a mieszkam w B-stok i dużo jeżdżę po Podlasiu.
      Dziwne są komentarze typu – brak zasięgu w Play.

Viewing 8 reply threads
Reply To: T-Mobile zarabia, Play na razie ze stratą
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile