Jesteś tutaj:---T-Mobile: taryfa proFirma Standard
T-Mobile: taryfa proFirma Standard2014-02-07T14:30:09+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi T-Mobile: taryfa proFirma Standard

Viewing 5 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

T-Mobile Polska wprowadził do swojej oferty nową taryfę proFirma. W ramach oferty konsument może wybierac pomiędzy ofertą ratalną z telefonem na 24 miesiące – taryfa proFirma frii M oraz ofertą bez telefonu – taryfa proFirma frii M.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: T-Mobile: taryfa proFirma Standard

• wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

Przejrzałem te regulaminy… Nic nie rozumiem 😉
      Trzeba się mocno i kilka razy wczytać chyba 😉

• LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

Cwanobile.pl powinny opatentować swój 'myk’ na łamanie zakazu UE umów dłuższych niż 24 miesiące. Jest nim tzw. 'oferta ratalna’ i wszystko 'gra’, nawet 36 miesięcy! A jak przebiegle wykombinowano proporcje kwot abonament/rata na comiesięcznych fakturach! Rolak potrafi i tylko rolak, ponieważ np. niemiecka t-mobile.de nawet nie próbuje takich sztuczek, by nie splajtować z otrzymaniem potężnej kary unijnej. Wolska jest nadal mętnym ;-( a może mentnym? 😉 gąszczem dla prawnych organów UE, które w kraju kwitnącej Wisły mogą grać, ale co najwyżej na weselach, póki co.

• LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

W proFirma Standard bez telefonu dają jedynie 25% zniżki na abo przy marnych 200 minutkach miesięcznie do wszystkich he he he. Właściwie nie wiem, czy nie powinno się już raczej płakać nad szaleńcami, którzy potracą tym mnóstwo klientów.

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140072

Zakaz umów dłuszych niż 2 lata nie obowiązuje ofert dla Firm – tak – k woli wyjaśnienia 😉

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140072

T-mobile ma najbardziej zagmatwana strone i oferte. Maja strasznie duzo do poprawienia. A te zapiski umowa + raty to rozbrajaja mnie najbardziej.

Viewing 5 reply threads
Reply To: T-Mobile: taryfa proFirma Standard
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile