Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie T-Mobile Show: smartfon Sony Xperia X z abonamentem na dwa lata za teledysk

Viewing 14 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      T-Mobile ma dobrą informację dla wszystkich, którzy marzą o podbiciu ekranów i karierze showmana. Już od dzisiaj każdy może zostać Gwiazdą T-Mobile! Operator uruchamia specjalną platformę T-Mobile Show i razem z gwiazdami – Agnieszką Szulim i Piotrem Kędzierskim – zachęca wszystkich do wspólnej zabawy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: T-Mobile Show: smartfon Sony Xperia X z abonamentem na dwa lata za teledysk

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Kolejna akcja angażująca od t-mobile – fajnie! Co prawda mi brakuje odwagi, ale pomysł fajny i nagrody też spoko 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Żenada. Oczywiście pierwsze komentarze od Tmobile juz są. Do widzenia niemiaszki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      chyba juz mam pomysl na teledysk 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Wystarczy mieć fajny pomysł i można wygrać fajne nagrody 😀


      @lol
      dlaczego żenada? I jak ktoś pisze pozytywny komentarz to musi pracować dla danej sieci/korpo itd? Nie może człowiekowi się nic podobać? Zluzuj ciut 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Na pewno co to coś innego, ciekawe ile będzie chętnych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Na 5 komentarzy 4 to komentarze tdebila… Hahaha co za nieudaczniki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      @pitek bo to jest żenada co wyprawiacie. Pozdrowienia dla Piotra Żaczko…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      @Buntownik 6 komentarzy w jednym niusie, każdy pod innym nikiem. Byłeś już u psychiatry? Albo raczej bylas…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Kędzierski zawsze był wyszczekany

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Ostatnio lansowali się z Krową na Pudlu wiec już wiem o co kaman 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Co to za muza?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Fajna laska

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Reklama karaoke to coś innego, ja na pewno wezmę udział chociażby tylko dla funu 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      2 stówki można ugrać dziennie? ekstra, muszę skrzyknąć ekipę i coś tam na pewno nagramy ^^ dobra akcja. mam w t-mobile ich spoko abonament bez zwyżek na cyzm i tak oszczędzam w miesiącu, bo nie doliczają opłat innych, a teraz jeszcze mogę dostać kasę za trochę kreatywności, greeeejt!

Viewing 14 reply threads
Reply To: T-Mobile Show: smartfon Sony Xperia X z abonamentem na dwa lata za teledysk
Your information: