Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi T-Mobile na kartę – 100 dni i rok ważności konta po doładowaniu

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Oferta dla tych których jaśnie pan T mobile zaprosi ” do stołu”. Reszta chołołoty do roboty . I tu Niemcy pokazują swoją wyższość. Współczuję klientom T mobile za takie traktowanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      jaki operator, tyle klientów xoxoxo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Widzę telix.pl nieźle jest sponsorowany przez T-mobile. Wstyd!!! Cztery artykuły pod rząd, jeden za drugim o tym jaką cudowną ofertę ma ten operator. Jako długoletni czytelnik proszę o obiektywność!! (No chyba, że Kaczor to i tu już zawitał!!). Można było wszystko ładnie ująć w jednej pozycji, a nie rozwalać na cztery mniejsze prowadząc tym samym do „spamu” na stronie głównej i widok 4x pod rząd logo operatora. Reklama jak nic. Szkoda. To już nie ten telix sprzed 10 lat. Obiektywność i rzetelność Panie i Panowie!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      @Mobi a ja współczuje Tobie, bo bardzo słabo idzie Ci to kopiowanie i wklejanie

      ja osobiście nie mam nic do TM, jestem u nich już max czasu, dają nowe dobre ofy i jest spoko

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Pewnie kolejne T-oszustwo. Radzę dokładnie czytać ich regulaminy. Ja się już wyleczyłem z T-cwaniactwa ich sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Niech zapraszaja,ale już im podziękowałem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Kiedy wkońcu wywalą pomysłodawcę chorych promocji na zaproszenie? Od razu mam ochote zmienić operatora.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Mam telefon w Era i T-mobile ponad 10 lat, oferta tak-tak i nie otrzymałem takiej możliwości… Dlaczego ? Dlaczego muszę doładować 50zł na 3 miesiące zamiast 25 na rok ? Złożę reklamacje oficjalnie i albo rok ważności, albo zmieniam sieć. Dzwonić i oferować super umowę to potraficie, a uczciwie dać wszystkim takie same warunki, to już nie ?

Viewing 8 reply threads
Reply To: T-Mobile na kartę – 100 dni i rok ważności konta po doładowaniu
Your information: