Jesteś tutaj:---T-Mobile: awaria sieci (aktualizacja)
T-Mobile: awaria sieci (aktualizacja)2011-12-19T11:06:03+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi T-Mobile: awaria sieci (aktualizacja)

Viewing 16 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Z wiadomości, które docierają do portalu Telix wynika, że w T-Mobile jest awaria, która objęła województwa Mazowieckie i Pomorskie – Biuro Prasowe PTC potwierdza tę informację. Ok. 13:00 awaria została usunięta.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: T-Mobile: awaria sieci (aktualizacja)

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140032

W Wawce nie mogę się nigdzie dodzwonić z T-mobile. Cały czas jest komunikat: sieć chwilowo zajęta

• Anonymous
      Guest

A mówilem żeby barburgerowi oddali Upoda…. teraz madzą za swoje

• Anonymous
      Guest

Mekelele daj spokój, ile to roboty, shackowałem całe te T-Debile i krzyknąłem KADETEM TERA!

• Anonymous
      Guest

centralne mazowsze też nie ma sieci. Głuche telefony są od godz 10

• Anonymous
      Guest

A w Poznaniu jak na razie bez problemu w obie strony 🙂

• Anonymous
      Guest

oswiecim bez problemow

• Anonymous
      Guest

Wawa, brak w obie strony. Czasami się udaje, potem znów przerwa. Cała firma stoi 🙁

• Anonymous
      Guest

to samo

• Anonymous
      Guest

Potrzeba trochę cierpliwości, bo da się dodzwonić tylko trzeba kilka razy próbować. Ja przed chwilą rozmawiałem przez telefon

• Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

U mnie T-mobile działa i wszystko jest OK. (śląsk) na Play nie dochodzą MMSy, często sieć zajęta i ciągle zrywa połączenia z internetem. T-Mobile ma awarie a mi Play nie działa 😮

• sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

No to beda znowu darmowe minuty od T-mobile

• Anonymous
      Guest

W Heyah też nie można było się dodzwonić, ale już działa.

• Anonymous
      Guest

Jestem użytkownikiem Heyaha, telefon ciągle na 3g i brak problemów, małżonka heyah 2g i problemy tylko z połączeniami, ale parę prób i dało się dzwonić

• Anonymous
      Guest

Moim zdaniem, chyba warto już zacząć myśleć o 3G. Posiadacze telefonów wiernie obsługujących 2G mogą się sporo namęczyć, nie tylko zależnie od sieci. Trzeba iść z duchem czasu 🙂 Po za tym, takie awarie mogą jedynie znaczyć ulepszanie i zaangażowanie sieci w przebudowę technologicznej, bo przecież postęp zawsze idzie w parze z potknięciami.

• Anonymous
      Guest

W Glinojecku (mazowieckie) awaria najwyraźniej jeszcze trwa choć powinno wszystko grać stan na 20.12.2011 godz 16.30

• Anonymous
      Guest

Chcialbym uaktualnić informację o awariach w sieci t-mobile.W okolicach Przemkowa(dolnosląskie) od 14.grudnia nie mozna korzystac z telefonow komorkowych obslugiwanych przez tą firmę.Nie można równiez dodzwonic sie na nie.Niestety firma nie raczyla poinformować o tym w oficjalnym komunikacie.

Viewing 16 reply threads
Reply To: T-Mobile: awaria sieci (aktualizacja)
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile