Jesteś tutaj:---Szczegółowe cenniki iPada 2 w Orange
Szczegółowe cenniki iPada 2 w Orange2011-09-30T09:37:19+02:00

Start Forum Sprzęt Tablety Szczegółowe cenniki iPada 2 w Orange

Viewing 9 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Orange przedstawił cenniki swojej oferty iPad 2 z WiFi oraz 3G. Klienci mogą kupić wszystkie modele iPad’a 2 z Wi-Fi i 3G w wybranych planach taryfowych z różnymi okresami trwania umowy, a także w ofercie bez umowy.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Szczegółowe cenniki iPada 2 w Orange

• zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

Orange jednak wrócił do d..y – co jak co ale oferta Ery wygląda dla mnie LEPIEJ… no i nagradzają abonentów :/

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140046

@zbyszekswce- przecież Orange też nagradza swoich abonentów i to od bardzo dawna. Przykładowo w taryfie biznesowej za przedłużenie umowy dostaje się 50 % więcej minut i do tego nielimitowane połączenia w sieci. A co do iPada to wydaje mi się naturalne, że wszystkie nowości są nieco droższe, ale z drugiej strony nie jest to też cena bardzo wygórowana.

• FazaFM
      Participant
      Liczba postów: 98

Na pierwszy rzut ok oferta orange niestety wydaje sie byc gorsza od tego co zaprezentowalo t-mobile. Mam tu na mysli najtansze opcje. Tym drozszym nie przygladalem sie az tak bardzo.

• mlody1912
      Member
      Liczba postów: 48

FazaFM: w orange sa umowy o rok krotsze niz w T. 45 GB w pakiecie i ipad za 1 zl. Dla mnie to jest dobra oferta.

• mumin79
      Member
      Liczba postów: 468

Ceny troszke się różnią ale to orange pierwsze wprowadziło IP2 i troszke chce zarobić.

• Anonymous
      Guest

ceny porównywalne do t-mobile…

pamiętajcie że w orange -15 zł miesięcznie jak już jest się abonentem (orange combo)…
      orange 129zł (114zł combo) 36 mies:
      iPad 2 16GB – 49zł
      iPad 2 64GB – 849zł

w t-mobile 109zł (99zł) 36 mies:
      iPad 2 16GB – 299zł
      iPad 2 64GB – 999zł

• ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

A ja jak zwykle powiem że za tę cene wolałbym kupić laptopa na co mi jakiś tam tablet, ale kto co lubi.

• mlody1912
      Member
      Liczba postów: 48

trzeba jeszcze uwzglednic chociazby pakiet zlotowekprzy free. przy dluzszej umowy, to jest calkiem spory zysk.

• Anonymous
      Guest

wydaje się to sensowne w takim razie, jeśli ipad jest w niskiej cenie.

Viewing 9 reply threads
Reply To: Szczegółowe cenniki iPada 2 w Orange
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile