Start Forum Rynek Rozliczenia i płatności Świąteczne zakupy z kartą kredytową

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zbliża się Boże Narodzenie i część z nas poważnie zastanawia się, w jaki sposób sfinansować swoje przedświąteczne wydatki. Jednym z rozwiązań jest wzięcie karty kredytowej. Obecnie Polacy używają 35 mln kart płatniczych. Kart kredytowych jest 6 mln. Zobacz, z czym się to wiąże.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Świąteczne zakupy z kartą kredytową

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Dodam jeszcze od siebie, że wbrew pozorom korzystanie z karty kredytowej nie jest ekstremalnie popularne w naszym kraju. Osobiście nie znam nikogo kto używałby takiej karty. Wiem, że niektórzy mają, ale leży nieużywana – na tzw czarną godzinę.
      Ludzie bardziej są przekonani do kredytów i pożyczek gotówkowych, zwłaszcza, że ich koszt nie musi być ekstremalnie wysoki. Dla przykładu odsyłam do http://finanovacash.pl/ – witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji na ten temat.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      [quote]Visa NFCZbliża się Boże Narodzenie i część z nas poważnie zastanawia się, w jaki sposób sfinansować swoje przedświąteczne wydatki. Jednym z rozwiązań jest wzięcie karty kredytowej. Obecnie Polacy używają 35 mln kart płatniczych. Kart kredytowych jest 6 mln. Zobacz, z czym się to wiąże. [/quote]
      Miałem kiedyś kartę kredytową. Potem z niej zrezygnowałem. Po pierwsze trzeba tutaj wspomnieć o comiesięcznych wysokich opłatach za prowadzenie karty kredytowej. Po drugie oprocentowanie pożyczki jest wysokie jesli przekroczy się darmowy okres spłaty. Poza tym wydajemy pieniadze jakich nie widzimy i przez to możemy wydać znacznie więcej niż planowaliśmy.
      Jeśli mamy niewielki zastój finansowy to warto jest zastanowić sie nad pożyczeniem pieniędzy w prywatnej firmie: [url]https://smartpozyczka.pl/[/url] Szczególnie,że takie firmy mają promocje na darmowe pożyczki.

Viewing 2 reply threads
Reply To: Świąteczne zakupy z kartą kredytową
Your information: