Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Spółdzielnie hamują inwestycje światłowodowe Orange

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Spółdzielnie hamują inwestycje światłowodowe Orange

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      A może chodzi o to, że mieszkańcy maja juz u siebie na klatce wstrętne kable i puszki właśnie 2 operatorów i nie chcą kolejnych, bo tak naprawdę cena nowego operatora nie jest konkurencyjna? Tak jest y mnie. Są kable/puszki UPC oraz Netia na infrastrukturze Aster. Weszło orange położyli kolej plastiki na klatkę I nie wiem czy na 32 mieszkania ktoś się skusił bo oferta droższa 2x od Netia. Za to mamy już 5 pionów s infrastruktura operatorów (UPC, netia/aster, antena zbiorcza, orange/tp stara instalacja i nieużywane kable dawnego GHNet). To ja mam propozycję żeby orange sfinansowało piony teletechniczne jak to jest w nowych blokach i wtedy już nie będzie problemów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Prezesi spółdzielni pamiętają czasy prl i czekają na swoją dole. Także zamiast pisać na blogu to czas wrócić do korzeni 😛

    • mac
      Member
      Liczba postów: 338

      No nie dziwie sie, ze Pan Jablczynski ubolewa. W koncu prezesi spoldzielni blokuja dostep do potenacjalnych 21 746 (nowych) abonentow. Orange strzela w duze osiedla bo to latwe pieniadze, a co z pojedynczymi gospodarstwami? Kamienicami? Przyklad: mieszkam 300m od centrali bylego TPSA, jest to centrum miasta … monopol Orange, zerowe szanse na 'swiatelko’. Taka jest rzeczywistosc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      A może jakaś spółdzielnia nie chce by klatki były oszpecone kolejnymi plastikowymi korytami?
      Może niech Orange kładzie te instalacje pod tynkiem tak by nie było widać tych ohydnych korytek. Bo niestety teraz w wielu blokach wygląda to po prostu paskudnie.
      Z drugiej strony jak chcą już na siłę kablować to niech płacą spółdzielni czynsz za dzierżawę powierzchni pod swoją infrastrukturę albo finansują place zabaw 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Klakierzy prezesów spółdzielni pewnie wypisują te bzdury na temat oszpecania klatek – zacofane intelektualnie i technicznie głąby.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Oszpecone to Wy macie mózgi, a raczej to co z nich zostało od lizania d… prezesowi.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Spółdzielnie hamują inwestycje światłowodowe Orange
Your information: